Dzisiaj w TVN 24 u Jarosława Kuźniara, Stefan Myszkiewicz...

Dzisiaj w TVN 24 u Jarosława Kuźniara, Stefan Myszkiewicz Niesiołowski powiedział,że Ewa Kopacz bohatersko walczyła przy identyfikacji zwłok w Rosji.Tylko że w wczoraj nie odpowiadała na pytania posłów, bo prowadziła obrady jako Marszałek Sejmu .Mam pytanie czy Ewę Kopacz nie mógł zastąpić inny vice Marszałek czy Kopacz bała się odpowiadać na zadawane pytania posłów?.POnoć prawdziwa cnota ,krytyk się nie boi.

49 komentarzy

?????

Kłamstwa wyjdą nawet z trumny -to stwierdzenie członka jednej z rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej jest jak najbardziej PRAWDZIWE i mydlenie oczy przez tą skompromitowaną kłamstwami koalicję nic tu nie zmieni . Tylko pozostaje wstyg przed Europą i światem za takich zakłamanych polskich politykierów z nocnej zmiany .

8 5
ID:45650

ja

~Johan, a wiesz co o tym sądzi Kalkstein?

3 2
ID:45657

Zyga

~Johan~ się pytasz czy Ewa Kopacz się bała ? - oczywiste, kłamca zawsze się
boi - tak jak cała Platforma Obywatelska się boi.

5 2
ID:45659

szuja

Przecież przeprowadzono z nią szeroki wywiad. Niektórzy redaktorzy wyszli na idiotów. Niech wiecznie trwa Amber Gold, moja ukochana ojczyzna.

1 1
ID:45660

?????

a masowy niezależny????? przekaz dziwnie milczy na temat odsłonietych klamstw na trybunie sejmowej -cenzura czy co?

1 1
ID:45664

Moher

@~ja: Co sądzą o Kopacz- Hajka Grundman, Aaron Nusselbaum ,Izak Blumenfeld ,Jakub Bauer, Aaron Langman .Czy wypowiedzą się w TVnieprawdy Moryca Szpigelbaum

3 2
ID:45665

Oliwia

To jest przesada z roztrzasaniem tej tragedii. jak mozno miec ciala przy takiej masakrze. To wszystko stalo sie przez jednego upartego czlowieczka, ktory tam chcial ladowac a nie gdzie indziej pomimo zlych warunkow atmosferycznych. Zajmijcie sie zywymi, ktorzy cierpia nedze i nie maja dachu nad gmowa, nad tym aby zaczeto w koncu leczyc ludzi w naszym kraju.

1 2
ID:45666

Koalicja Moherowa

@~Oliwia: Może Cię przekonamy ,po 70 latach robią ekshumację pomordowanych polaków w Katyniu i się nie mylą.Tu była wykonana fuszerka ,odpowiedzialność ma swoje imię i nazwisko Oliwio. Tyle kłamstw i niedomówień w śledztwie katastrofy smoleńskiej gdzie ginie elita RP. Nie ważne są słowa,liczą się czyny,w słowach jesteś lepsza od śp Matki Teresy z Kalkuty a w czynach?

5 2
ID:45671

?????

@~Oliwia: Jesteś może po nocce z cichymobserwatorem ? A jak ktoś rozjedzie ci bliskich i zakopie bezimiennie przy drodze to też bedziesz tak wyrozumiały ?

3 2
ID:45673

Moher

@~?????: Daje się zauważyć że jest po zarwanej nocy Może z @cichymobserwatorem nie była,ale POdejrzewam, że czytała Harlekina

4 2
ID:45676

cichyobserwator

@~Koalicja Moherowa: Chcesz Oliwii i nam wmówić ,że ekshumacja w Katyniu ( pierwsza miedzynarodowa w 1943 i nasza w 1994 ) miały na celu identyfikację poszczególnych zwłok ? Ty się dobrze czujesz ? Miały one tylko potwierdzić miejsca grobów , kto w nich leży ( po mundurach, rzeczach osobistych ) i w jaki sposób zgineli ale nie identyfikację personalną . Co to więc ma wspólnego ze Smoleńskiem ?

3 6
ID:45678

cichyobserwator

@~?????: Ten argument Koalicji Moherowej jest bzdurny i napisałem mu dlaczego. Ten twój przykład jest tak idiotyczny że nawet nie ma co komentować .
Namaluj sobie transparent i idz na mszę . Tak bez polityki oczywiście.

3 6
ID:45679

?????

@~cichyobserwator: Aaaaaa przyszedł z zebrania partyjnego i już wie co ma mówić .....no to pisz co tam ci idole ustalili ,,nic się nie stalo ?'' ,czy może opracowano juz nowe hasełko dla Beeeeeeowieczek ?

2 3
ID:45681

Koalicja Moherowa

@~cichyobserwator: My jesteśmy w Warszawie uczestniczymy w marszu Obudź się Polsko, a ty gdzie synu jesteś?

3 2
ID:45684

pietreq

@Koalicja Moherowa, cichyobserwator jest po przeciwnej stronie barykady. On nie rozumie tego, że domagacie się, prawdy, równych praw, wolności słowa, prorodzinnej polityki państwa. Widocznie dobrze mu się wiedzie. Syty głodnego nie zrozumie.

1 1
ID:45685

amityr

Wasza dyskusja.[IMG]http://i50.tinypic.com/30be35h.jpg[/IMG]

0 0
ID:45688

cichyobserwator

@~Koalicja Moherowa: Widzę i słyszę . Oglądam Tv Trwam a fonie biorę z radia Maryja . Pan Jarosław hymn z playbacku jechał czy w końcu się nauczył ?
,,Rydzyk do Kaczyńskiego: Pan da siłę swojemu ludowi, alleluja i do przodu "
Tak jest - do przegranych 8 - ch wyborów z rzędu .Huuurrra

3 5
ID:45690

cichyobserwator

@~pietreq: Czego się domagają ?
- prawdy : Tv Trwam , tv Religia , Nasz Dziennik , Gazeta Polska codziennie i nie chce mi się wyliczać dalej . To co one w/g ciebie głoszą ? Chyba prawdę , świętą prawdę a nawet g...o prawdę ( w/g księdza Tischnera - oczywiście )
- równych praw : a czego to im nie wolno ? Maszerować w pochodach , z pochodniami lub bez , transparentów do Kościołów nie mogą wnosić , używać obrazliwych epitetów do innych rodaków , czego jeszcze ?
- wolność słowa : patrz punkt 1-y ; mało to mediów z tą wolnością , a tu na forum mało sobie niektórzy używają ?
- polityka prorodzinna : niedawno becikowe podnieśli - też żle ?
Ale natura już taka ,że zawsze chciałoby się wszystkiego więcej . Ich prawo , a kto im zabrania.

3 5
ID:45692

?????

@~cichyobserwator: nie dostrzegasz jakie głupoty wypisujesz ?Chyba troche się zagalopowales w tej wykoślawionej propagandzie , czyżby juz brakowało wytycznych z boiska od haratajacego w gałę ? Kłamstwa zaczynaja uwierać w zadek i pozostaja tylko argumenty z poprzedniej epoki ? Czy ,,nic sie nie stało'' już nie działa na ciebie ? Człowiek wykształcony sięga do retoryki plebsu -a fe agencie schodzisz na psy .

2 2
ID:45693

ozon

Dzisiejsza demonstracja pokazała jak bardzo moi kochani Rodacy nie są przygotowani do wolności!Jakimś dziwnym narodem jesteśmy bo nie potrafimy sami o sobie stanowić. Oddajemy wolność raz jednym raz drugim . Kolory zmieniają się jak na palecie malarskiej . Co to za wolność jeśli z tylnego siedzenia zarządza pan Rydzyk?Jako naród przerabialiśmy to nie pamiętacie? "Rozmowa między panem ,wójtem i plebanem"! Jeśli Polska ma się obudzić to zastanówcie się kochani komu znowu sami ,na własne życzenie swój los oddajecie. Kiedy przestaniecie się bać być wolnymi od wszelkiej demagogi?Czy do nieskończoności będzie aktualne powiedzenie ,że Polak przed szkodą i po szkodzie głupi?

3 3
ID:45696

pietreq

@cichyobserwator, człowieku jesteś śmieszny. Nie kompromituj się lepiej z tą Twoją biedną argumentacją. Dobrze wiesz o co chodzi, a widzę, że cały czas palisz głupa.
Podnieśli becikowe... i to jest faktycznie polityka prorodzinna rządu :)) Dobry jesteś!
Szkoda mi czasu na dyskusję z typowym trollem na tym forum.
Jeśli wierzysz w to, co piszesz, to Ci współczuję.

4 3
ID:45701

Koalicja Moherowa

@~cichyobserwator: Chodzi Ci o hymn z ziemi włoskiej do wolskiej?Zobacz kto to był TW Wolski .Ty naucz się myśleć samodzielnie ,nie łykaj wytycznych Grzesia Schetyny ,

3 2
ID:45702

cichyobserwator

@~pietreq: Jak się nie potrafi przedstawić żadnego argumentu na poparcie swoich tez to najłatwiej napisać ,, biedną argumentacją ? A w którym to miejscu napisałem nieprawdę ? Przedstaw swoją BOGATĄ argumentacje a nie jedyną reakcją są u takich jak ty obrazliwe epitety . Dziwne jest to że w ogóle znasz słowo dyskusja ale o jego znaczeniu to pojęcia nie masz . Dziękuję za współczucie ale i ja tobie też współczuje . Dlaczego ? Bo takim po prostu trzeba współczuć.

2 6
ID:45706

cichyobserwator

@~?????: Napisz lepiej w którym miejscu napisałem nieprawdę . Ktoś taki jak ty nie jest w stanie mnie obrazić więc nie licz na to , że się obrażę i przestanę reagować na twoje głupoty . Tacy jak Ty, Mohery , Pietreq i jeszcze paru istniejecie na tym forum głosząc te swoje mądrości ( swoje ? ) ale najfajniejsze jest to ,że poza nim nie istniejecie . Tak jak po wczorajszej demonstracji , za tydzień - za dwa , będą inne równie ważne ( jednodniowe ) newsy. I tyle są warte te wasze nerwowe podrygiwania . Miłego dnia.

2 5
ID:45707

pietreq

@cichyobserwator, oczekujesz argumentów, lecz w uzasadnieniu dlaczego mi kspółczujesz, napisałeś: "Bo takim po prostu trzeba współczuć."
Czyżby udało mi się sprowadzić Cię do mojego poziomu dyskusji? ;)

3 2
ID:45708

cichyobserwator

@~Koalicja Moherowa: Nie przeceniaj inteligencji prezesa . Klepiecie - jeden po drugim - te same frazesy a innym zalecanie samodzielne myślenie. Dobre !
Przywiozłeś z wczorajszej demonstracji jakieś pamiątki ? ( transparent , jakiś autograf zbawcy narodu moze ) . O wytyczne do samodzielnego myślenia nie pytam bo to wszyscy dostawali gratis.

2 6
ID:45709

cichyobserwator

@~pietreq: Acha , dyskusja będzie wtedy jak ty będziesz mi pluł w oczy a ja się będę uśmiechał ? Ale już na odpowiedz na moje pytanie zabrakło ...Właśnie , czego ? Nie oczekuję argumentów tylko BOGATYCH argumentów i jakoś dalej ich nie widzę.

2 5
ID:45715

?????

@~cichyobserwator: Chyba łatwiej napisać kiedy NIE KŁAMIESZ . Twój idol ostanio na mównicy sejmowej też zadawał takie pytania razem z pania Kopacz ,która kopała na metr (!)głeboko pod Smoleńskiem a on jej w tym ,,kopaniu '' pomagał .Nie masz kaca po tych ,,prawdziwych '' wyjaśnieniach ?

3 2
ID:45721

?????

SŁUCHAJCIE -CZYTAJCIE -nikt na tym forum nie dysponuje argumentami i faktami tylko ...tak tylko cichyobserwator????? -on ,niepodważalne źródło faktów i argumentów (dziwnie pachnących koalicją PO-PSL ) wszystkim zarzuca STONNICZOŚĆ I BRAK OBIEKTYWIZMU .Ludzieeeee jakie uczelnie wy kończyliście, że nie znacie pojęć ,,obiektywizm, realizm ,niezależne myślenie '' (za 250Euro) i sprzeciwiacie się cichemu ?

4 2
ID:45728

cichyobserwator

@~?????: Nie wszystkim . Takich jak ty jest niewielu > w sprawach emerytur i ren w Niemczech kłamałeś , o systemie wyborczym w Skandynawii pojęcia nie masz, zamiast ekshumacji masz ekskumacje ,na żadne proste pytanie nie umiesz odpowiedzieć bo nie masz podstawowej wiedzy a rozpisujesz się na wszystkie tematy. Pytałem Pietrq'a a teraz ciebie :
~pietreq: Czego się domagają ?
- prawdy : Tv Trwam , tv Religia , Nasz Dziennik , Gazeta Polska codziennie i nie chce mi się wyliczać dalej . To co one w/g ciebie głoszą ? Chyba prawdę , świętą prawdę a nawet g...o prawdę ( w/g księdza Tischnera - oczywiście )
- równych praw : a czego to im nie wolno ? Maszerować w pochodach , z pochodniami lub bez , transparentów do Kościołów nie mogą wnosić , używać obrazliwych epitetów do innych rodaków , czego jeszcze ?
- wolność słowa : patrz punkt 1-y ; mało to mediów z tą wolnością , a tu na forum mało sobie niektórzy używają ?
- polityka prorodzinna : niedawno becikowe podnieśli - też żle ?
Wzorze bezstronności, obiektywizmy i prawdy - odpowiedz.
W którym miejscu napisałem nieprawdę ????
No pokaż raz jakiś bohater i odpowiedz na proste pytanie .

2 4
ID:45734

pietreq

@cichyobserwator,
jeśli Cię obraziłem, to przepraszam. Nie było to moim zamiarem. Trollem internetowym Cię nazwałem dlatego, że tak się zachowujesz na tym forum. Zupełnie tak, jak byś był przez kogoś wynajęty do podważania wszelkich komentarzy krytykujących działanie i brak działania polskiego rządu, który działa jedynie w interesie pewnych elit, wąskiej grupy najbogatszych i obcych państw nie lucząc się z tą uboższą częścią polskiego społeczeństwa.
W ostnim moim poście pisząc, że zniżyłeś się do mojego poziomu nie miałem na myśli odbijania piłeczki, lecz że zachowałeś się podobnie jak ja nie używając argumentacji w tym miejscu gdzie stwierdziłeś, że mi należy współczuć. Tak naprawdę nie napisałeś dlaczego, bo w uzasadnieniu napisałeś: "Bo takim po prostu trzeba współczuć." To był Twój argument, czyli żaden.
Pisałem, że Twoja argumentacja jest biedna, bo naprawdę jest niewystarczająca, bo mnie np. ona nie przekonuje. Dostrzegam fakty, widzę że w Polsce żyje się coraz gorzej, zwłaszcza ludziom posiadającym dzieci. Moi znajomi, którzy przebywają za granicą, kiedy odwiedzają rodzinę też to dostrzegają. Znajomi, którzy kieldyś popierali Tuska, teraz mówią o nim o wiele bardziej nieprzychylnie niż ja. A Ty cichyobserwatorze starasz się ludzi przekonywać, że to, czego doświadczają, to tylko iluzja? Że to tylko wymysły pewnych wrogich, nienawistnych grup związanych z PISem, Gazetą Polską i TV Trwam? W/g mnie używasz takiego samego języka jak te wszystkie media posłuszne władzy z GW na czele.
Odpowiedz mi człowieku, jak ja mam mieć ochotę prowadzić z Tobą poważną dyskusję, skoro poprzez swoje komentarze dajesz mi tyle powodów, by twierdzić, że robisz sobie jaja?
Chcesz argumentów? Celowo ich nie przedstawiam, bo nie widzę w tym sensu. Myślę, że argumentów używa się po to, aby komuś coś udowodnić i go przekonać. Ja nie mam zamiaru Cię przekonywać do niczego skoro fakty Cię nie przekonują.
Poza tym domyślam się, że będziesz chciał od razu wszystko zanegować cokolwiek bym napisał. Widzę Twoją postawę i dlatego nie chcę tracić czasu na sprzeczki.

2 1
ID:45735

cichyobserwator

@~pietreq: Chcesz poważnej dyskusji . Napisałeś czego się domagają (prawdy, równych praw, wolności słowa,) - których z tych rzeczy nie mają ?
Jeszcze raz :
- prawdy : Tv Trwam , tv Religia , Nasz Dziennik , Gazeta Polska codziennie i nie chce mi się wyliczać dalej . To co one w/g ciebie głoszą ? Chyba prawdę , świętą prawdę a nawet g...o prawdę ( w/g księdza Tischnera - oczywiście )
- równych praw : a czego to im nie wolno ? Maszerować w pochodach , z pochodniami lub bez , transparentów do Kościołów nie mogą wnosić , używać obrazliwych epitetów do innych rodaków , czego jeszcze ?
- wolność słowa : patrz punkt 1-y ; mało to mediów z tą wolnością , a tu na forum mało sobie niektórzy używają ?
- polityka prorodzinna : niedawno becikowe podnieśli - też żle ?

W którym miejscu napisałem nieprawdę ? Które z tych przykładów nie jest faktem ?
ps. Też nie miałem zamiaru Cię obrazić - sorry , jeżeli tak to odebrałeś. Jaja to można robić z pytajnikiem ( i tak tego nie przeczyta - za długi tekst ) dlatego - drugie sorry , że potraktowałem ciebie podobnie.

1 4
ID:45738

?????

@~cichyobserwator: Taaaaa no to scharakteryzuj niejakiego .......................... NIESIOŁOWSKIEGO -ostatno przedstawianego jako wzór cnót PO w demokracji w/g TVN i innych ,,niezaleznych ''mediów. I nie obrażaj matek z małymi dziećmi nazywając to polityczne złodziejstwo rządową polityką prorodzinną bo to wstyd na całą Europę .

2 2
ID:45740

cichyobserwator

@~?????: Zero honoru , zero odpowiedzi , po prostu ZERO

2 3
ID:45744

?????

@~cichyobserwator: No ,w tym przypadku charakterystyka Niesiołowskiego ci się wyjątkowo udała .

2 2
ID:45749

cichyobserwator

@~?????: I ZERO wstydu . A odpowiedzi na pytania gdzie ? Taki tchórz z ciebie ?

2 5
ID:45752

?????

@~cichyobserwator: Tchórzstwo to cecha politykierów nie ponoszących za nic odpowiedzialności więc adresuj swoje inwektywy właściwie a nie tak jak nakazują na zebraniach partyjnych przefarbowani ideolodzy .

2 3
ID:45760

cichyobserwator

@~?????: Politykierem nie jesteś więc czemu nie odpowiesz ? Przestań łykać litery , skup się na odpowiedziach . Nie jesteś tchórzem ? Udowodnij

4 4
ID:45764

amityr

@~cichyobserwator: i @~?????:
Panowie emeryci odpuśćcie sobie .

3 1
ID:45771

Johan

@~cichyobserwator: Ty jesteś POgrążony w POmroczności jasnej

6 4
ID:45772

?????

@~cichyobserwator: podpuszczaj młodzieżówkę PO może się jeszcze dadzą nabrać .Choć po młodszych kolegach w pracy którzy sympatyzowali z z twoim idolem tez widać niesmak ,no bo kto i jak długo możne sympatyzować z kłamcami ,,zielonowyspiarzami '' ,a ci którzy pracę stracili w wyniku tzw ,,reform PO''już bez ogródek nazywają twojego idola krętaczem ...innych niecenzuralnych określeń nie zacytuję i to mówi młodzież niesłuchajacą ,,tej niepoprawnej politycznie '' rozgłośni z Torunia . Wiec chyba to ty jesteś zaślepionym tchórzem obawiajacym się końca politycznych krętactw .A może jeszcze pod wpływem POMROCZNOŚCI...jak twierdzi Johan.

2 6
ID:45793

zxxc

@~?????: najbardziej mijasz się z prawdą sam, wielokrotnie i notorycznie :)

7 3
ID:45797

?????

@zxxc: Zwłaszcza wtedy gdy ta ,,prawda '' jest niewygodna ugrupowaniu cichychobserwatorów ? Tak jak np. w przypadklu emerytur do 67lat ,zaboru składek emerytalnych , kopania na metr głęboko przez panią Kopacz , czy wreszcie rodzinne układy w Amber Gold Tusków ? Czy takie ,,mijanie ''masz na myśli ?

2 3
ID:45803

ozon

No popatrz ,popatrz "pytajnik" jak to jest że tylko PiSowskie rodziny mają problemy katastrofą. Ich zarozumialstwo osiąga szczyt. Nikt tam nic nie robił tylko wyszukiwał zwłoki PiSowców {tatuaże mieli czy co?} i mieszał jedne z drugimi tak na złość. Himalaje głupoty . A tak na marginesie to jakoś dziwne ,że na powtórnym pogrzebie pani Walentynowicz podano iż cytuje: " po przeszło dwóch latach ,zgodnie ze swoją wolą ,spoczęła u boku męża" koniec cytatu. To co? Zza światów przekazała bliskim swoją wole? pierwszy pogrzeb to Platforma nakazała gdzie ma być pochowana? Jak się tego wszystkiego słucha i pani Merty zwłaszcza......Szkoda gadać.

4 3
ID:45812

?????

@~ozon: mam podobne wrażenia czytając twoje ,,przemyślenia'' ,ale wolny (podobno) kraj więc takie głupoty jakieś ozony tez mogą wypisywać .

2 3
ID:45821

Moher

@~ozon: Jeszcze masz problemy z onaną ?

2 2
ID:45824

?????

@~Moher: Ozon być najmadrzejszy z całej wsi nie licząc cichego tylko trudno ustalić jaka to wieś i czy przypadkiem sami jej nie zamieszkują.

1 3
ID:45837

ozon

"Mohery" takie skróty nie są już trendy - nadrabiajcie zaległości i zabłyśnijcie nazewnictwem ,które jest na topie! Pała za nieodrobione lekcje w tym temacie.

2 2
ID:45840

?????

@~ozon: ,, na topie'' ?- czy masz na myśli ostatnie zawołanie partyjne PO ,,chłopaki ,nic sie nie stało'' powtarzane również przy okazji afery ,,rodzinnej '' z Amber Gold ? Czy moze ,,kołalicja '' wymyśliła już coś nowszego ?

1 1
ID:45870


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA