,,Nic sie nie stało''....ja nie mam nic wspólnego z Amber...

,,Nic sie nie stało''....ja nie mam nic wspólnego z Amber Gold ....cała prawda i tylko prawda czy gó....o prawda ? http://wiadomosci.onet.pl/wideo/tusk-i-milewski-kibicuja-jednej-druzynie,95992,w.html-czyli to co widzimy to nie jest to co widzimy tylko to czego widzieć nie powinniśmy ?

20 komentarzy

Juzef bąk

Nazywam się Bąk Juzef Bąk i zaprawdę POwiadam wam, że jesteście złośliwi. 600Mln w tą czy we w tą stronę kto się tym przejmuje?. Ważne, że mafia kasę ma wypraną!

3 3
ID:45867

dzonny_killer

pytajnik, byłaś takim bezmózgiem, że zainwestowałaś w ambergolda i teraz masz pretensje do wszystkich wkoło tylko nie do siebie???? :p

3 1
ID:45902

?????

@dzonny_killer: Bezmózgi to ci ktorzy pozwalaja na działanie takich ,,bankierów-gangsterów'' jak ten z Amber Gold . Bezmózgi -bo dziś tacy ambergoldowcy nas okradają a jutro mogą zamiast finansować im kampanie wyborcze dobrać się do ich kont w Szwajcarii -i na to czekam .

1 4
ID:45908

dzonny_killer

@~?????: ale nikt nikomu nie nakazuje korzystać z usług takich oszustów to raz, a dwa jak zwykle nie odpowiedziałaś na pytanie :p

4 0
ID:45915

peso

@~?????:
"Bezmózgi to ci ktorzy pozwalaja na działanie takich ,,bankierów-gangsterów'' jak ten z Amber Gold . Bezmózgi -bo dziś tacy ambergoldowcy nas okradają a jutro mogą zamiast finansować im kampanie wyborcze dobrać się do ich kont w Szwajcarii -i na to czekam"

Ciekawe, że dla odmiany SKOK popierasz.

3 0
ID:45917

?????

@peso: Faktycznie nie widzisz różnicy miedzy SKOK-ami a Amber Goldem ? Czytaleś statut SKOK-ów ?

1 4
ID:45923

cichyobserwator

@peso: Zrobiłem ostatnio mały wykład pytajnikowi o SKOK - ach ale o dziwo w tym temacie nawet nie zareagował . W pewnych tematach jakoś go nie interesują publiczne pieniądze . A pan prezes SKOK -ów Bierecki - członek PIS - u zresztą - to taka cicha eminencja. Piszą o nim ,, Mówi się nawet, że to potencjalny następca Jarosława Kaczyńskiego. Prezes krajowej kasy SKOK i senator PiS - w jednej osobie. O sobie Grzegorz Bierecki sam dał znać, występując głośno przeciwko ustawie, która nakłada na SKOK-i nadzór finansowy. Czy to konflikt interesów - czy interes partyjny? "
Nie przeszkadza mu , że pan senator, w zeszłym roku zarabiał ponad 120 tys. złotych miesięcznie. Dzięki działalności w Kasie Krajowej SKOK i kilku zależnych spółkach zgromadził ponad siedem milionów oszczedności w złotówkach i kilkaset tysięcy euro.
O amber Gold co chwila paple a tu nagle jak te trzy małpy - ślepy , głuchy i niemy .Pewnie albo tam pracuje albo boi się prezesów .

http://c.k.dezerter.salon24.pl/376959,senator-pis-i-prezes-skok-u-bierecki-zarabia-miesiecznie-540-tys
http://twarzebiznesu.pl/artykuly/647613,prezes_skok_grzegorz_bierecki_siedzi_na_pieniadzach_i_cala_prawica_sie_do_niego_pcha.html

3 3
ID:45925

peso

@~?????:

Do statutu możesz sobie wpisac co chcesz, nie w tym rzecz co jest w statucie.

Prawo bankowe jest dziś dzieki niektórym politykom zmienione ułatwiając działanie takim SKOK-om bez nadzoru KNF-u. Ja zaś może jestem starej daty ale z czasów mojej pracy w bankach pamiętam jak to prawo wyglądało, przed tym zanim politycy zaczeli przy nim grzebać.
Wtedy to bez odpowiedniej koncesji i nadzoru NBP nie wolno było używac w nazwie słów: bank czy kasa. Nie wolno było zbierać depozytów.

Jeśli jakaś instytucją, która mieni się kasą oszczędnościową robi wszystko aby nie objęto jej nadzorem KNF-u to u mnie zapalają się lampki kontrolne.

Ty masz wolną wolę i możesz sobie swoja kasę trzymać w SKOK-ach jeśli status tej instytucji jest dla Ciebie gwarancją bezpieczeństwa Twoich pieniędzy. Twoja wola.

Rozumiem, że jakby co to nie bedziesz miał później pretensji do polityków, że pozwolili na działanie takiej instytucji

A tak przy okazji lokaty osób prywatnych w instytucjach finansowych podlegających nadzorowi KNF-u są objęte gwarancją rządową do kwoty bodajże 20 tys. EUR (lub większej nie jestem na bieżąco). Zaś SKOKI pod to nie podlegają.

I jak Ci się to podoba?

2 0
ID:45928

cichyobserwator

@~?????: Zareagowałeś . Statut SKOK-ów czytałeś ?
Zauważyłeś tam może :
Paragraf 3 , punkt 2 : 2. Kasa prowadzi działalność niezarobkową.
A tak realizuje się ten punkt statutu :
Bierecki jako prezes w Kasie Krajowej zainkasował 3.449.000 zł pensji. Dodatkowo, będąc w zarządach i radach nadzorczych 13 spółek, zarobił w zeszłym roku prawie 3.109.000 zł . W sumie ponad 6,5 miliona zł rocznego dochodu(około 540 000 zł miesięcznie).Dla porównania szef PKO BP Zbigniew Jagiełło, w 2010 r. zarobił 1 mln. zł.Ciekawe co na to wyborcy Pis , którzy przecież gremialnie zasilają tę parabankową organizację? A co na to nasz pytajnik ?

2 2
ID:45929

?????

@peso: Ok Amber Gold podlegał ? Byly wystapienia KNF ? i co ano ....nic bo rodzinny interes miał parasol ochronny i ani Urzad Skarbowy ani prolkuratura gdańska ani żadna nie kiwneły palcem by oszusta zamknać .Tylko cichy jak zwykle zamydla by broń Boze cień na rodzinkę idola nie padł choć w gdańsku od dawna było o tym rodzinnym interesie głosno ze względu na synka .

0 3
ID:45934

dzonny_killer

@peso: i to byłoby na tyle, jeśli chodzi o merytoryczną dyskusję z pytaniem... :p

po prostu stworzy kolejnych kilka wątków oderwanych od rzeczywistości... :p

1 0
ID:45936

ozon

"pytajnik" nokaut za nokautem. Weż się w garść chłopie i zacznij korespondować z sensem i bardziej na temat - chociaż z drugiej strony śmiech to zdrowie i dostarczasz darmowych dawek do upojenia. Sam wybierz czyfilantropia czy jak to w PiSie mówią merytoryczna dyskusja...

2 0
ID:45941

peso

@~?????:
Jak widzę odpowiedzi o to czy jesteś za czy przeciw SKOK dalej unikasz.

1 0
ID:45960

?????

@~ozon: Masz racje ja tez nieźle się bawie czytając twoje ,,górnolotne'' przemyslenia od których na kilometr wali odorkiem platformy . Może wejdź pod pseudo cichego -w kupie raźniej i odważniej ?

0 1
ID:46011

ozon

Pachnie ci "pytajniku" Platformą jak mówisz no bo ludzie wykształceni inaczej pojmują świat a jak mówią sondaże wyborcy Platformy to w większości jednak ludzie wykształceni- stąd ten inny "zapach" niż z moherów i tych od budek piwnych.Mentalnie dzielą nas Himalaje i wcale cię nie zmuszam do ich pokonania. Czym skorupka za młodu tym.....Tkwij w swoich nizinach wolno ci to wolny kraj.

1 0
ID:46018

?????

@~ozon: Platforma = ludzie wykształceni ? Sugerujesz ze cała reszta wyborców to ....no nie napisze bo jednak ich szanuję . Aferzyści z koalicji to tez ,,ludzie wykształceni'' ? T w takim razie napisz jak rozumiesz definicję ,,czlowieka wykształconego ' ale nie w mniemaniu platformerskim ale huanistycznym bez politycznych podtekstów .

0 1
ID:46021

ozon

Ja niczego nie sugeruje ja to wiem!Zaryzykuje taką ocene : jesteś jedną nogą w PRLu a drugą macasz grunt ale ci umyka.Napisałem że mentalnie dzieli nas przepaść . Powiedzieć o kimś ,że nie jest wykształcony nie jest obrażliwe a ja napisałem o sondażach więc nie naginaj do swojej ideologii moich słów. Zapewniam cie że znam wiele osób bez wykształcenia ale One są rozsądne i mądre i do pięt Im nie dorastasz. W pierwszym zdaniu jest tzw skrót myślowy a odnosił się do danych z sondaży tak to czytaj.

1 0
ID:46023

?????

@~ozon: To ciekawe ,bo ja rownież znam sporo takich takich osób ale nikt z nich nie popiera obecnie takich krętackich ewolucji jakim obecna koalicja poddaje naiwnych wyborców z zielonej wyspy . Czy to znaczy że to są nieuki ? Czy może wszyscy powinni myślec tak jak ta zakłamana koalicja (i ty również)? A kto ma czelność myśleć inaczej jest be? -bo z twoich ,,przemyśleń ''pachnących koalicją PO-PSL tak wynika ?

0 0
ID:46031

ozon

"pytajnik" uprawiasz "politykę rodem z magla", jesteś pieniaczem i tyle.Ufaj i popieraj kogo chcesz to twoja sprawa i mnie to nie dotyka , nie boli.Do życia potrzebne ci jest narzekanie- narzekaj! Lubisz się nakręcac- wolna wola. A tak po prawdzie to jest mi ciebie żal.Zrozum ,że ludzie mają prawo do swoich poglądów i nie wściekaj się ,że są one inne niż twoje . Walisz głową w mur - mur stoi a ty guzy będziesz miał .

0 0
ID:46045

?????

@~ozon: Ale ja nikomu nie zazdroszczę poglądów ani nie namawiam do ich zmiany ,ani się nie nakrecam tylko wskazuję to co wszyscy normalnie myślący Polacy widzą-począłwszy od 250 Euro miesiacznie ,na kabaretowych posiedzeniach rządu skończywszy -czy to jest namawianie do zmiany poglądów ? Jak ktoś chce wierzyć w te bzdury o demokracji w Polsce to i tak będzie wierzył nawet jesli prywatyzatorzy sprzedadzą jego własne majtki z tyłka - tak też było za ,,demokratycznej '' komuny -pamiętasz?

0 0
ID:46068


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA