Drugie EXPOSE Donalda Tuska: Co powie premier w swoim drugim...

Drugie EXPOSE Donalda Tuska: Co powie premier w swoim drugim expose.Ja stary zatwardziały moher, chciałbym aby podał cały rzad do dymisji.Wpisujcie swoje życzenia

20 komentarzy

peso

A mnie nie interesuje to co powie.

Dla mnie ważniejsze jest to co politycy robią a nie to co mówią i obiecują.

Tu proszę zwrócić uwagę, że napisałem POLITYCY, liczba mnoga i i nie wskazuję nikogo konkretnie.

1 2
ID:45882

negocjator...

moje zyczenie jest takie żeby go obesrało za te kłamstwa i zieloną wyspe i te tanie państwo i polityke prorodzinną amber gold .... i za tyranie do śmierci za 1111 zł na reke oraz głodowe emerytury i dziadostwo !

5 3
ID:45884

Koalicja Moherowa

Jestem z bardzo twardego elektoratu PIS ale jeśli dotrwa Tusk do wyborów zagłosuję na niego tylko po to, żeby pokazał tym lemingom jak wygląda spalona ziemia po Tuska rządach.

4 3
ID:45886

?

Niedlugo powiekszy grono pasozytow w Brukseli zyjacych naszym kosztem i bedzie jeszcze wiecej zarabial. Chcieliscie Zachodu i Europy ? Macie.

4 4
ID:45887

ozon

No to szukajcie żaby i całujcie- możeokazać się księciem i spełni życzenia? Póki co uważajcie "mohery" i inne pytajniki żeby z kaczki nie zrobił się zając!!

4 7
ID:45890

?????

@~ozon: Może ta żaba przynajmniej nie będzie tak zaklamana jak ten długonosy od drugiego ,,ekśpoze''? Bo u niego prawda i kłamstwo to samo ime nosi -PełO..

4 3
ID:45906

peso

@~?????:
"Może ta żaba przynajmniej nie będzie tak zaklamana"

Przyznam, że mnie zaciekawiłeś, jaki więc poziom zakłamania jest dla Ciebie akceptowalny ??????

1 1
ID:45926

peso

@Moher i Kolalicja Moherowa

To jak to jest z tą postulowaną przez Was merytorycznością dialogu na forum bo jakoś na merytoryczne pytania nie odpowiadacie ?

1 5
ID:45927

?????

@peso: Jak mogleś dojść do takich wniosków ? Długonosy osiagnął już dno w zakłamaniu rzeczywistości więc kazdy mniej okłamujacy wyborców będzie na tle tego dna pozytywem ,ale nie uważam tego faktu za budujacy i dajacy nadzieję . Jak widać w mediach wyjscie z zakłamania podobne jest do wdepniecia w g.....o -czasami buty trzeba wyrzucić ....

0 1
ID:45933

ozon

No nie odpowiadają bo zgubiły wątek a przy okazji moher tak się splątał.... nie można ani końca ani początku uchwycić- jak to z włóczką bywa. A zatem dziergajcie dalej z "większym lub mniejszym zakłamaniem" jak mawia wasz kumpel "pytajnik"

2 2
ID:45937

Moher

@~ozon: Mam pytanie do ciebie czy zaprzestałeś już onanę
Jeśli chodzi o dzierganie ? to dziergam czapkę dla Słoneczka Peru. bo doszły słuchy ,że mole zjadły czapeczki Tuska i jego małżonki.Robię to non profit

3 2
ID:45952

peso

@~Moher:
Czy to klasyczna merytoryczna wypowiedź w Twoim wykonaniu?

1 2
ID:45959

ozon

"peso" jeśli dziergają szydełkiem to może zadziałało jak u śpiącej królewny...Wszystko co robicie to też "pro publiko bono"?

0 1
ID:45970

Moher

@peso: sprecyzuj pytanie -dotyczy czapeczek Tusków czy chodzi o onanę~ ozona? .Jeśli chodzi o onanę to ~ozon da Ci wyczerpująca odpowiedź

2 0
ID:45971

?????

@~ozon: Z pewnością nie pro publiko platformo ....

0 0
ID:45987

ozon

Wyrażny brak przeżyć erotycznych u "Mohera". Kotku jeśli braki dają ci się we znaki na jawie to wypij coś ciepłego przed snem i może coś przeżyjesz w marzeniach! Współczuje bo brak kontaktów seksualnych żle wpływa na psychike co jest bardzo widoczne u ciebie "Moherku ciut sfilcowany" dodałbym.

0 3
ID:45995

peso

@~Moher:
tym razem bez komentarza

0 1
ID:45999

?????

@~ozon: Pierdolowatość twoich wpisów jest porównywalna tylko do wypowiedzi ,,Tuska'' na kabaretowym posiedzeniu rządu ale tam jest to kabaret a u ciebie niestety relana rzeczywistość .

0 1
ID:46015

ozon

A ty "pytajnik" znowu nie panujesz nad słowotokiem! Coś w stylu "masło maślane" czy "prawdziwe fakty" ci wyszło. Uprawiaj swoją "wirtualną rzeczywistość" na zdrowie. Mnie to ni ziębi ni grzeje - najwyżej zdrowo się pośmieje w ten jesienny wieczór.

1 2
ID:46022

?????

@~ozon: I o to chodzi ,o to chodzi ,dziwne by było gdybyś dostawał kataru albo gorączki przy czytaniu wpisów na tym forum -bierz przyklad ze swoich idoli -naród(WYBORCY!!!!!!) zarabią 250Euro miesięcznie i płaci 6zł za litr benzyny, MUSI WYJEŻDŻAĆ NA SAKSY BY SPŁACIĆ POŻYCZKI MIESZKANIOWE- a oni co na to ? A oni mają to wszystko w du....e i jeszcze wmawiają że Polak za 250Euro żyje rozrzutnie ......spoko, ozon ,spoko .

2 1
ID:46028


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA