A tu w nagrodę za dziurawe drogi , utopione miliardy w...

A tu w nagrodę za dziurawe drogi , utopione miliardy w ,,autostradach'' , zakorkowane miasta przez polityczne nierobstwo od 1990 roku tulskomatolstwo funduje podatnikom demokratyczną odmianę państwa policyjnego w postaci dodatkowego źródła dochodu dla rządu - http://moto.onet.pl/1668637,1,zmiany-w-mandatach,artykul.html?node=13-chyba najwpierw powinno sie stworzyć bezpieczne warunki drogowe BEZ DZIUR Z OKRESU KOMUNY a potem karać naruszajacych to bezpieczeństwo -tak przynajmniej jest w cywilizowanych krajach starej unii.Ale w polsce jak zwykle polityczni fachowcy reformuja wszystko od d.....y strony .Kto ich wybierał ten powinien płacić za to wszystko .

11 komentarzy

pazdzioch

nie pozostaje nic jak kupić sobie bryczkę i śmigać 30km/h w cieniu drzewek

2 1
ID:45920

peso

Zasadniczo mogę się zgodzic, że sama penalizacja to nie rozwiązanie.
Natomiast to co CODZIENNIE widzę na drodze to naprawdę woła o przysłowiową pomstę do nieba.
Z wklejonego przez Ciebie artykułu wybrałem fragment:
"Wyprzedzanie na przejściach dla pieszych lub bezpośrednio przed nimi będzie kosztować kierowców nie 200 a 400 zł, kara za nieustąpienie przez kierującego pojazdem pierwszeństwa pieszym znajdującym się na przejściu wzrośnie z 350 zł do 700 zł"
Za takie przewinienia ja bym podwyższył karę jeszcze bardziej.
Zobacz jak to wyglada w codziennej drogowej rzeczywistości, (posłuchaj np. jak tłumaczy się kierowca w 7 minucie)



Ja takie obrazki też widzę na codzień:



2 3
ID:45921

zxxc

@pazdzioch: łatwiej kupić CB - i to nie po to by pędzić na złamanie karku, tylko po to żeby nie płacić za przekroczenie o 10-20km/h jak z powodu złego stanu nawierzchni zrobią 30km/h na 50tce, albo 50 tam gdzie spokojnie można jechać 80 itp historie..

Mi osobiście radio ocaliło kilka razy auto bo zostałem ostrzeżony w porę o sytuacji przedemną i zdążyłem się bezpiecznie zatrzymać (a to drzewo na drodze, a to tir wpadł w poślizg przy probie podjazdu pod gore podczas śnieżycy z tragiczną widocznością itp.).

@peso: całkowicie się zgadzam.

3 0
ID:45922

czajnik

Antydziałkowiec - "najwpierw powinno sie stworzyć bezpieczne warunki drogowe BEZ DZIUR Z OKRESU KOMUNY a potem karać naruszajacych to bezpieczeństwo" - brawo uzyskałeś nominacje do nagrody Darwina.

4 2
ID:45930

Krystyna

Wiadomo, uwsteczniamy sie. Coraz mniej autobusow, drogi nieprzejezdne, perony poobtlukiwane, brak dogodnych zejsc i wejsc dla osob z dziecmi, inwalidow, osob starszych, wejscia do pociagow jak w 19 wieku, a zastepujace autobusy miejskie nieliczne autobusy PKS i prywatne nie przestrzegaja rozkladow jazdy, nie przyjezdzaja wcale, niewygodne. A wladze odpowiedzialne za zorganizowanie transportu zadowolone z siebie zbieraja bajonskie sumy za parkingi.

3 3
ID:45938

pazdzioch

można kupić CB ale czy o to chodzi?

1 0
ID:45953

ozon

Pora przejść na transport powietrzny i kupić awionetke. Do dyspozycji będą korytarze a dziury zbyt wysoko awionetce więc nic nie grozi.

1 1
ID:45968

peso

@~ozon:

Poduszkowiec też rozwiązuje problem.

2 1
ID:45974

ozon

Dziury może ominiemy ,ale co zrobić z tymi ,którzy zdobędą uprawnienia "peso" i w przestworzach będą szaleli jak na drogach?

1 1
ID:45994

?????

@~ozon: Dziury omijamy od 50 lat ,to jest element tzw trudności przejściowych - pojecia wytworzonegoprzez propagandę dla usprawiedliwienia nieróbstwa politykierow .

1 3
ID:46014

zxxc

@pazdzioch: oczywiście że nie o to chodzi, to tylko sposób obejścia problemu nie jego rozwiązanie, kwestia tylko tego, że zanim pojawi się prawidłowe rozwiązanie problemu będziesz z CB bogatszy o kilka zaoszczędzonych mandatów..

2 0
ID:46033


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA