Bardzo mi się podoba to, że Pałucki cały czas inwestuje w...

Bardzo mi się podoba to, że Pałucki cały czas inwestuje w remonty najważniejszych, od wielu lat nie remontowanych ulic w mieście. Ja wiem, że korki, mozolna praca itd. Ale jakoś to przeżyjemy, a przynajmniej nie będziemy bluźnić i wydawać pieniędzy na elementy zawieszenia w naszych autach. Poprawia się także znacznie komunikatywność między osiedlowa, co uważam za wielkie osiągnięcie. I nie piszcie, że Pałucki łaski nie robi...bo mógłby wiele innych rzeczy robić a ja doceniam remonty ulic!

21 komentarzy

Stacha

Doceniasz kiepskie wykonanie - po kilku miesiącach -do poprawki.Niech zrobią solidnie a nie byle jak.

15 6
ID:46051

abcde

Dostałeś się na staż do Urzędu Miasta i ten post jest poleceniem służbowym?

15 8
ID:46053

buahahhaha

no ta, remont jedynki będzie trwał dłużej niż budowa nowego mostu w Toruniu, hehe. Nie rozmieszaj mnie chłopaku, bo mi zajady popękają :D. Ciekawe ile płaca wam za te banialuki. I co, myślisz że ludzie to łykną? Pojadą cię okrutnie za kłamstwo i prosamorządową propagandę. Poza tym wystarczy popatrzec na logistyke - na zbiegniewskiej położyli piękny nowy dywanik, który wycinali po 2 dniach, bo cośtam.

15 5
ID:46054

?????

do Jerzy -Nie zapomniałeś włączyć magnetofonu ...w szafie .

11 6
ID:46056

Zofia

Dla remontowania tego co jest, jestem za... Natomiast jestem przeciwna wyrzycaniu pieniedzy na wzorcownie, inne zbedne inwestycje... Ale tez trzeba pomyslec o wygodzie uzytkownikow. A czy dworca nie moznaby bylo wyremontowac ? zrobic prawdziwa winde czy schody ruchome, przy zejsciu do tunelu czy wejsciu na perony. Nawet taka skosna powierzchnia plaska juz by zdala egzamin zrobili takie cos przed wejciem na peron ale tylko na wysokosc 4 ch schodkow, a reszta ? Mecz sie czlowieku.

3 2
ID:46060

radio Erewań

Mnie tesz sie padoba jak Paucki inwestuje za pieniądze Obywateli miasta oto jego pasmo sssuccesuff!!!

13 3
ID:46062

Jerzyk

Mnie tesz się podoba jest super co za impet i rozwój maista po prostu wspaniałe projekty zrobione przez najwspanialszych i uczciwszych ludzi pod słońcem!

9 2
ID:46063

Jerzyna

Naprawdę nie mam pojęcia co tak wyzywacie na swoją wybraną w demokratycznych wyborach władzę wszystko jest wspaniałe i naprawdę włocławek się zmienia!!!

13 1
ID:46064

Jerzyczek

Fachowość i żetelność w naszym UM to naprawdę dobry znak dla naszej przyszłości proponuję aby opozycja nie sypała mu piasku w tryby rewitalizacyjnego silnika i napszud Prezydencie napszud do celu jak robiło to wielu!!!

11 2
ID:46065

Marek

To zgłoś się na ochotnika do Pałuckiego, że te jego INWESTYCJE sam spłacisz


#!

3 2
ID:46069

kick

do ~Jerzyczek.
Do szkół czy do szkołuf ty chodziłeś?

2 5
ID:46072

donperchino

@~Zofia: Też uważam, że dworzec nadaje się do remontu ale tu akurat nie miasto ma do gadania, bo dworzec należy do PKP. Naprawdę mogliby coś z tym zrobić, bo to okropna wizytówka miasta, zwłaszcza dla podróżujących, którzy przejadą pociągiem przez perony i jedyne co pomyślą to: "jaki dworzec, takie miasto" Ale UM może też mógłby jakoś wpłynąć na PKP i zaoferować pomoc czy cokolwiek, bo ten dworzec to jest historia PRL-u.

5 0
ID:46075

ozon

A co to znaczy "komunikatywność osiedlowa"?Dostali tuby i krzyczą do siebie npZazamcze na Kazimierza" np: "hej! serdecznie pozdrawiam"? Matko kochana!

4 3
ID:46078

anna

Facet pokazuje prawdę o naszym włocławku. Stare kamienice nie są remontowane wszystko się rozpada , ale jak coś już jest robione to fuszerki jak bruk na zielonym rynku.

4 2
ID:46080

Kasia

Przypomnę tym wszystkim narzekającym, że to PO rzadzi i jest ustawa o przetargach- musi wygrac firma która wykona inwestycje najtaniej- a to wcale nie znaczy najlepiej. Może PO wreszcie zmieni to prawo!!!

4 3
ID:46085

?????

Ale niektóre budowle ,,czekają '' na swoich nowych wlścicieli aż nabiorą wystarczającej ,,ruiny'' i wtedy ,,idą'' za grosze w ,,swoje '' ręce .

1 2
ID:46086

obiektywna

Oj, ty nieszczęśliwie zakochany ~Jerzyku , Twoje uwielbienie dla tego włoclawskiego krawca sprowadza dla ich mieszkańców same nieszczęścia i spłatę długów dla wielu, wielu pokoleń .
Wiedz o tym, że kasa miejska jest PUSTA, a na tzw. krechę to każdy może sobie iwestowac, inwestować ile dusza zapragnie , bez końca(tylko znajdż sposób, ludzi ,co TO wszystko spłacą.POWODZENIA.

4 1
ID:46095

szuja

@Jerzy
To ja ,referent III klasy UM.

1 0
ID:46105

ozon

Miła "Kasiu" jeśli o Włocławek chodzi to władza jest w rękach SLD o ile pamiętam ale może się myle.?Zgadzam się że najtaniej nie jest najlepiej .Cały problem polega na tym,że bylejakowość dotyczy i tych umów za duże pieniądze jak i tych za małe.Kwadratura koła.

3 1
ID:46107


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA