Miłośników BMW serdecznie zapraszam na ZLOT BMW który...

Miłośników BMW serdecznie zapraszam na ZLOT BMW który odbędzie sie 22.03.09-Niedziela o godzinie 13 pod Halą Mistrzów .

21 komentarzy

NEGOCJATOR

i znowu przyjedzie złom kolorowy na kołach ... nie lubie gości z BMW ... ignorancja na drodze to mało powiedziane... kierunkowskazy i pasy na próżno szukać tego u tych kierowców...najlepsi sa na prostej... mistrzowie prostej... auta przywiezione głownie z niemiec gdzie tam juz nie maja prawa bytu bo sie nie mieszczą w żadnych granicach ekologicznej normy... tłumiki powypalane które drą sie aż sie można wystraszyc na ulicy ,bo delikwenta nie stać na nowy ! jeszcze go nie widać a juz słychać ! superanckie koncówki tłumika zakupione z marketu...opony wystające po za błotniki pojazdu... super świetne folie na szybach i niesamowite napisy TUNING ! wieśniactwa by tu wiele wymieniać ... a jak widze BMW na LPG to już mistrzostwo wieśniactwa ... pozdrawiam

0 0
ID:3325

czarna kaczuszka

... taaaa, zaraz sie nazjeżdża buractwa spod włocławskich wsi... Znowu na drodze trzeba będzie miec oczy dookoła głowy...

0 0
ID:3327

AntekKowalski

BMW-Bądź Mądrzejszy Wieśniaku.

0 0
ID:3330

LM

kaczuszko... a jak ty chcialas jezdzic ?????zeby na ciebie uwazali??????po co masz lusterka????a poza tym BMW to obecnie najtansze auto dlatego ich tak duzo

0 0
ID:3331

AntekKowalski

Kaczuszka nadal sądzi że lusterko służy do malowania się.Tylko nie może zrozumieć dlaczego dwa są na zewnątrz ,a jedno pod sufitem.

0 0
ID:3337

......

Lewe lusterko do podziwiania lewego profilu ,prawe do prawego a to wewnetrzne "lustereczko powiedz przeciez"

0 0
ID:3338

czarna kaczuszka

Oj, chyba się niektórzy pogniewali za prawdę... No niestety, kochani moi, ulica to nie pole.

0 0
ID:3340

Zdzislaw

Koledzy, bracia, towarzysze! Pokazmy na co nas stac i sprawdzmy ile fabryka dala!

0 0
ID:3393

AntekKowalski

Stwierdzając że ulica to nie pole,pokazałaś kaczuszko,że wiesz czym się różnią .Ja niestety jeżdżę tylko po ulicach.A tak nawiasem,ten żart o lusterkach był znany już w latach 70-siątych.Byłeś już wtedy na świecie?

0 0
ID:3404

Kurek

widze ze co niektorzy nie wiedza co to jest pasja i dobra zabawa bo sa zacofani zyja sto lat za murzynami!!!! no nie negocjator i kaczka???????????????????

0 0
ID:3415

Granatowa Beta xD

Widzę że "NEGOCJATOROWI" żal ściska że nie ma BMW. Krytykujesz inną markę a pochwal się sam czym jeździsz. Golf jedynka czy jakiś lepszy nabytek typu Polonez. Nie podoba Ci się BMW bo nie miałeś z tymi autami do czynienia, a to że jeździ się jak jeździ to inna sprawa bo większość kierowców jeździ jak "emeryty" a wy się do nich przyrównujecie i jazda jest jaka jest. Każdy ma zamiłowanie do tego auta co mu się podoba, jak Ci się nie podoba to się na nie nie patrz, choć wiem że zazdrość Ci nie pozwoli nie spojrzeć. Żyj zdrowo i kolorowo. Wąskiej drogi tym swoim kaszlaczkiem Ci życze. !!! Cea Yea !!!

0 0
ID:3416

Granatowa Beta xD

No właśnie kaczucha, droga to nie pole więc nie wyjeźdzaj na drogi swoim gruchotem bo za dużo już szrotów stoi przy drogach. A kolejny pogorszy widoczność na drogach.

0 0
ID:3417

biedronas

Hmmm najtańsze auta, tunig i przepalone tłumiki dobre, dobre tylko troszkę nie bardzo na czasie, rozbawiona jestem do łez.
Negocjator stwierdziłeś ze nie lubisz gości z bmw, stwierdziłeś ze nas nie widać a już słychać…. a znasz się chociaż na markach, bo ja widzę u nas w mieście wiele innych aut jeździ, które maja głośniejsze tłumiki od naszych, widziałeś na którymś z naszych aut z klubu napis tunig????? Zastanawiam się czy ty masz uraz z dzieciństwa, bo nie rozumiem twojego płytkiego toku myślenia. Nie widzisz w nas pasji do robienia czegoś w takim mieście jak nasze, klubowicze którzy przygotowują się tygodniami, siedzą po nocach w garażach po to aby dopiąć wszystko na ostatni guzik, żeby zlot wypadł jak najlepiej. I liczy sie jedynie satysfakcja i dobra zabawa. Ja mam wielki szacunek do kolegów z klubu i nigdy tego nie zmienię. A jeżeli wy myślicie inaczej to wasza sprawa tylko zastanówcie się, co wam daje wyzywanie nas od wieśniaków czy kiedykolwiek słyszeliście od któregoś od nas jak wyzywa inne marki????

0 0
ID:3418

Driver...

Posiadacze BMW i Scigaczy lączmy się!!! A ci co piszą o przepalonych tlumikach a nie maja pojecia o bycie sportowych ukladow serdecznie pozdrawiamy w tym innym znaczeniu tego slowa... Lusterka w aucie sa po to zeby ich uzywac na drodze-Motocykle Sa Wszedzie... a tak pozatym auta o mocach 200-300KM i wiecej potwierdzonym wynikiem z Hamowni musi byc slychac... i to wszystko nic nie mowi ludzia wypowiadajacym sie w negatywny sposob na tym forum bo nie jezdza niemiecka marka tylko Koreanska.. a przepisy wiadomo sa po to zeby je ...... Pozdro dla motocyklistow i wlascicieli BMW...

0 0
ID:3419

EdYtA

Witam jestem jednym z organizatorów niedzielnego spotkania. Widzę, że wzbudziło ono niesamowite emocjie. Naszczęście ciesze się, że jesteśmy na tyle zgrani, aby szybko zareagować na tego typu ukąśliwe uwagi. Jeździmy samochodami marki BMW, ale nie możemy odpowiadać za poczynania innych kierowców zarówno tej marki jaki i innych, którzy nie zawsze dostosowują się do przepisów ruchu drogowego. Co do różnego rodzaju "udoskonaleń" nie krytykujemy ich ponieważ o gustach się nie dyskutuje.A skoro co niektórzy o tym nie wiedzą to świadczy tylko o ich ilorazie inteligencji. Nie robimy również selekcji z podziałem na to czy ktoś pochodzi z miasta czy nie. Jeżeli ktoś potrafi tego typu rzeczy wytykać to jest to pewnego rodzaju rasizm, który podlega możliwości ukarania przez wymiar sprawiedliwości. Jak widać ci "niedostępni wariaci" z BMW mają w sobie więcej akceptacji niż inni. Jeszcze jedno jak można kogoś nie lubić skoro nawet się go nie zna??? Czy biorąc to pod uwagę można wogóle przejmować się opiniami tak mało rozgarniętych ludz?? Nie sądzę!!!

0 0
ID:3420

NEGOCJATOR

Granatowa Beta - a dresy już uprasowałeś na najbliższą impreze ? ?

0 0
ID:3459

Granatowa Beta xD

Wole nosić dresy niż słome w butach i spodnie wciągnięte w skarpety tak jak Ty !!!

0 0
ID:3471

EdYtA

Co niektórzy jeszcze nie wiedzą, że na dresy wymyślono materiał, którego nie trzeba prasować. Ale tak to jest jak majteczki i inne rzeczy do tej pory pierze mamusia!!!

0 0
ID:3481

e38

Mam bmw i nigdy w życiu nie miałem dresów na sobie.
To tylko stereotypy utrwalone w głowach ludzi, własnie ! utrwalone w głowach ludzi pustych i nie wykształconych
ciężko pracowałem aby wydac 30 tys na moja etkę jestem z niej dumny i jest ona dla mnie pasja jak i członkiem rodziny.
A ci któzy uważaja ze w bmw jeżdżą jedynie dresy w czapkach z daszkiem to poprostu szkoda mi ich i nie zwracajcie na nich uwagi :)

pozdrawiam

0 0
ID:3482

biedronas

Edytka ty się nie wtrącaj, bo może Negocjatorowi mama prasuje dresy, ale nie zapomina o krochmalu:):):)
Koleś nie ma się już, czego łapać wiec wymyśla mało rozgarnięte teksty.
A co do kolegi, z e38 to jest jednym z, wielu którzy dążą w życiu do czegoś, każde z nas pracowało by zarobić na BMW, bo to nasza pasja, nasze życie i oczywiście członek rodziny. Ja tez musiałam pracować na dwa etaty, bo tatuś mi nie dał na auto, chodź by pracował do za przeproszeniem usranej śmierci.
I żeby była jasność dresy to nie mój styl no a na pewno ich nigdy nie prasowałam kolego hehehehe
Pozdrówki dla wszystkich no i do niedzieli:):):)

0 0
ID:3484

EdYtA

NEGOCJATOR - Czyżby ludzie posiadający mózg wpędzili Cię w kompleksy??? Życzę Ci wszystkiego najgorszego. Po tym co wypisujesz mogę stwierdzić, że twoje miejsce jest w sklepie z rowerami na półce! Proponuje żebyś zajął się czymś innym, może sprawdzaniem obecności na naszej klasie. Tacy jak Ty za kilka lat wyginą i nastanie era normalnych ludzi.

0 0
ID:3493


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA