Mam propozycję: zróbmy coś z działaczami PZPN. No takiej...

Mam propozycję: zróbmy coś z działaczami PZPN. No takiej chałtury to już dawno nie widziałem. Skąd się pobrały te niemoty? Przeca to jakiś absurd jest!

10 komentarzy

abcde

Mam propozycję: sprawdź najpierw po czyjej stronie leżała wina

8 5
ID:46273

?????

2 miliardy ze składek emerytalnych polskich podatników !!!!!!!!! I ....drenaż na Stadionie Narodowym(?????) nie działa!!!!!!! a dachu nie można zamknąć!!!!.Założę sie że jak zwykle NIE BĘDZIE WINNYCH , a krytycy tego bula narodowego zostaną natychmiast okrzyknięci wrogami rządzacej koalicji .Bo..nie jest patriotą ten kto godzi w sojusz z (było ZSRR ) koalicja PO-PSL ? A pani Mucha na rewie mody lata ...

5 3
ID:46278

zbuntowany_kaloryfer

Wina leżała po stronie winnych.

2 6
ID:46281

peso

@~abcde:
No cóż, zasadniczo to PZPN z Prezesem Lato na czele nie czuł się za nic odpowiedzialny, trudno było by tez wskazać sukcesy PZPN-u.
Więc w tym sensie @Zbuntowany ma rację, że na dziś trudno wskazac sensowny powód istnienia tej instytucji w obecnej formule.
Oczywiście masz prawo uważać inaczej.

4 4
ID:46282

deck

Gdzie jest Pani Ministra?

5 1
ID:46285

pietreq

@peso, zgadzam się z Tobą i dodam, że sensu istnienia zarówno tej, jak i wielu innych instytucji rodem z PRL-u, po prostu nie ma. Jednak najwidoczniej są tacy, dla których sens istnienia tych instytucji ma znaczenie. Kiedy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi właśnie o pieniądze.

1 0
ID:46288

donperchino

Wina jest taka że nie ma drenażu, który by wodę odprowadzał. Chyba już na etapie projektu są winni. A co do samego meczu, który się nie odbył to zgodnie z przepisami jeżeli trening odbył się przy otwartym dachu to mecz też musi być przy otwartym. Prognozy pogody powinni znać, rano zamknąć dach, zrobić trening a potem już by tylko mecz został.

3 0
ID:46290

?????

@donperchino: A muchy o tym wiedzą ? ,,Łone sie psecies na WSYSTKIM ZNAJO'' Zwłaszcza na braniu kasy podatników !!!!!

4 4
ID:46295

donperchino

@~?????: Podobno dlatego nie zamknęli dachu, żeby właśnie mucha mogła wylecieć ;)

2 0
ID:46304

?????

@donperchino: A jak ,,kołalicjanty piłkarsko -strazackie '' ustalą że to wszystko wina moherów i TV Trwam , a Angela Tuska poklepie po pleckach to co wtedy ?

0 0
ID:46319


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA