Czy ktoś wysłuchał dyskusji nakluczowy dla Włocławka ...

Czy ktoś wysłuchał dyskusji nakluczowy dla Włocławka temat ,,rasizmu na stadionach '' z udziałem pana Persona ? Polecam -w tych trudnych czasach odrobina śmiechu jest naprawdę potrzebna .

15 komentarzy

peso

Jak masz to podrzuć jakies perełki, pośmiejemy się wspólnie.

1 0
ID:46490

Ewelina

Person niech się zajmie tym, co się dzieje we Włocławku, przetargi wygrywają 3 firmy, Pałucki zadłużył miasto kredytami na 30 lat

2 1
ID:46494

ozon

Wystarczą Twoje wpisy "pytajniku" aby norma śmiechu się wyczerpała! Bijesz wszystkich na głowe ..acha! wycinanek_ wklejanek zaniechałeś? Mam nadzieje ,że to chwilowe ....

2 3
ID:46497

Jaś i Małgosia

niezłym tematem do śmiechu są również wypowiedzi bezdzietnych i bezżennych członków PIS nt. macierzyństwa i aborcji!

2 3
ID:46501

peja

Gimbolek, atydziałkowiec, niereformowalny postsynchronik, daj spokój.

3 1
ID:46504

ozon

Zgadzam się z Wami JiM.

2 1
ID:46509

?????

@~ozon: Miej nadzieję ,miej , to madrzejsze niż klaskanie przeciwnikom rasizmu na stadionach zwłaszcza włocławskich z 25 % bezrobociem . A kiedy zabierasz idola do Szwecji?

1 5
ID:46512

peso

No ja tym razem stanę w obronię @~?????. Bo:
- tym razem nic tu nie wkejił z onetu,
- nie napisał nic o Tusku,
- nie napisał nic o 250 EUR-o i bracie z Włoch
a Wy się po staremu go czepiacie, a tu trzeba docenić, pochwalic za postęp
:-D

2 1
ID:46517

zbuntowany_kaloryfer

@??????? vel anty-D pisze o śmiechu, podczas gdy wszystkie jego wpisy jednoznacznie dowodzą, że jest człowiekiem pełnym jadu, nienawiści, zgorzkniałym i wiecznie niezadowolonym ze wszystkiego maruderem;)))

3 0
ID:46520

?????

@peso: Pochwal lepiej ozona- on jak Tusk lubi klepanie po pleckach i głaskanie pod włos(zwłaszcza przez Angelę) a najwiekszy odlot przeżywa jak ktoś chwali kłamstwa jego idola.

0 2
ID:46527

antekbosy

@peso: hahaha.

1 0
ID:46531

ozon

Drogi "peso" może zechciałbyś uprzejmie przetłumaczyć mi tekst "pytajnika" bo ni w ząb nie wiem co autor ma na myśli?Będę bardzo wdzięczny.

2 0
ID:46532

dzonny_killer

@~ozon: pocieszę Cię... od kilku miesięcy nikt nie wie o co jej chodzi, a ona ciągle z uporem maniaczki pisze lub kopiuje te nudne i durne teksty... ma coś z dody... nieważne co o mnie sądzą, byle mówili... :p

0 0
ID:46539

?????

@dzonny_killer:,, Zazdrosna jesteś może ....'' ?

0 0
ID:46543

peso

@~ozon:
Mógłbym spróbować dokonac rozbioru semantycznego pierwszego wpsiu ale nie w tym rzecz. Rzecz w tym, że chyba po raz pierwszy @~????? napisał coś od siebie.

0 1
ID:46554


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA