Niedawno @~????? postulował aby do czasu wybudowania w...

Niedawno @~????? postulował aby do czasu wybudowania w Polsce dobrych dróg zaprzestać karania kierowców mandatami.

Jak widać chyba wielu się z tym zgadza i wychodzi z założenia, że skoro drogi mamy kiepskie lub w przebudowie to właściwie wolno wszystko, np. jeździć po chodniku czy chwilę potem ingnorować czerwone światło.


6 komentarzy

zxxc

@peso: w tamtym miejscu to jest poezja, można by stać i cały dzień filmować idiotów i debili :)

Swoją drogą nieźle kamerka się sprawuje widzę, jaką kupiłeś? Moja się rozpadła i szukam następcy..

6 1
ID:46585

?????

Peso -nie posądzałem cię o ciągotki do manipulowania moimi wpisami -gdzie ja tak napisałem ,,zaprzestać karania kierowców mandatami ''?

2 4
ID:46589

peso

@zxxc:
Kamerkę kupiłem na zanym portalu handlowym ale nie polecam, służy mi wprawdzie kilka lat ale jakość kiepska. Na portalu autowrzuta jest kilka wątków o kamerach jeśli zastanawiasz się nad wyborem.

@~????: "gdzie ja tak napisałem ,,zaprzestać karania kierowców mandatami ''?

A tu:
http://www.wloclawek.info.pl/wloclawianie_pisza,comments,8986.html

Napisałeś:
"najwpierw powinno sie stworzyć bezpieczne warunki drogowe BEZ DZIUR Z OKRESU KOMUNY a potem karać naruszajacych to bezpieczeństwo"

Póki co niestety drogi mamy jakie mamy a to oznacza, że wg Twojej rekomendacji nie powinno się karać kierowców naruszających przepisy.

3 2
ID:46594

ozon

A nie mówiłem ,że "pytajnik" cierpi na "amnezje punktową"?Radze wszyć kartke z danymi osobowymi pod podszewke nigdy nic nie wiadomo a zima idzie.... zadbaj o swoje bezpieczeństwo póki jeszcze czas,

11 4
ID:46608

antekbosy

Jaki tam pytajnik, Antydziałkowiec i tyle, nie zapominajmy o przeszłości.

8 2
ID:46615

?????

@~ozon: Ty sobie wszyj i już nie pij bo zaczynasz bełgotać jak jak twój idol .

2 6
ID:46643


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA