Nie rozumiem takich twierdzeń, że prezydent miasta powinien...

Nie rozumiem takich twierdzeń, że prezydent miasta powinien poczekać z remontem jedynki aż posłowie uchwalą ustawę, która zwolni nas z obowiązku remontu tej drogi. Bardzo dobrze, że remont w końcu się rozpocznie, a na posłów nie ma co czekać bo nie wiadomo jak zagłosują i czy w ogóle dojdzie do głosowania. Mam wrażenie, że takie bzdury piszą ludzie którym przeszkadzają działania prorozwojowe miasta bo przez to nie mają szans aby dojść do władzy. Jak mieliście swoje pięć minut panowie to trzeba było ten czas wykorzystać. Teraz nie przeszkadzajcie.

5 komentarzy

szuja

A ja uważam ,że najpierw trzeba zrobić chodniki i ulice w całym mieście .Przecież Włocławek to już będzie można nie długo zaorać.Czy Włocławek to tylko Okrzei i Toruńska.Jak się jedynka całkiem rozleci to, spokojnie "władzunia z Warszawy" da kasiwo.Brć tyle kredytu i robić coś ,żeby inni na tym zarabiali to ,już przerasta głupotę w najśmielszych wyobrażeniach.

0 0
ID:3386

pazdzioch

moim zas zdaniem ten remont jest potrzebny i dobrze sie stalo ze bedzie rozpoczety w tym roku, co nie oznacza jednak ze nie powinno sie remontowac innych ulic np. kaliska,wiejska,al.kazimerza wielkiego,kilinskiego czy kruszynska :)

0 0
ID:3403

szuja

Kiedy tu nie chodzi o remnt ulic lecz ich pobudowanie praktycznie od podstaw. Dlaczego polne drogi we Włocławku nazywane sa ulicami. To są ulice?Bagienna, Wilcza, Nagórskiego,Wspólna,Sasankowa,Żurawia,Jasna itd. itd.

0 0
ID:3411

nik34

A ja myślę, że jedynkę należy wyremontować jak będzie autostrada w Pikutkowie. Wtedy jedynka będzie drogą miejską i MZD może np. zakazać wjazdu do Miasta Tirów pow. iluś tam ton. Będziemy mieli przez kilka lat porządną drogę jak np. dawna jedynka w obrębie Kowala. Około 5 lat temu był kapitalny remont wiaduktu od strony Kowala przy zjeździe na Czarne. Zobaczcie jak on dziś wygląda ... Tragedia! Do wymiany cała nawierzchnia. Tak samo bedzie z dzisiejszym remontem jedynki. Nateżenie ruchu jest takie że za 3 - 4 lata nie bedzie śladu po remoncie. Zostaną natomiast długi z obligacji do wykupu. Według mnie szkoda dziś wydawać na to miejskiej kasy. Łatać dziury i cierpliwie czekać na autostrade.

0 0
ID:3426

zxxc

Wymienić to można by połowę ulic włocławka.. Kaliska, Wronia, Kapitulna, Wysoka... I tak można by jeszcze spokojnie z 20 ważnych komunikacyjnie dziurawych ulic wymienić... Skoro kierowcy za łyse opony płacą mandaty za stwarzanie niebezpieczeństwa na drodze, to niech właściciele dróg płacą takie same kary z mnożnikiem średniej ilości przejeżdżających rzeczoną drogą samochodów na dobę...

0 0
ID:3433


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA