Witam mam pytanie jaki kupić laptop czy Samsung...

Witam mam pytanie jaki kupić laptop czy Samsung !NP310E5C-U02Pl czy Lenovo G580 (59-351265) - 8 GB proszę o pomoc w wyborze

9 komentarzy

?????

Wszystko zalezy od tego co maja w srodku i za ile możesz je kupić ....

1 1
ID:46943

?

Nie ma sensu kupowac jak najdrozej. Programy zmieniaja sie z zawrotna szybkoscia. Dla mnie idealny byl Windows XP teraz mam windows 7 wedlug mnie cos okropnego. Juz mamy Windows 8...

1 3
ID:46952

Swój

LENOWO jak się nie mylę jest pod nazwą Aple - tylko brak parametrów

1 3
ID:46953

donperchino

Ja osobiście żadnego z powyższych bym nie kupił. Na forach komputerowych lepiej Ci doradzą.

2 0
ID:46954

Daniel

Przy tej kwocie można wybrać jeszcze kilka bardzo ciekawych modeli. Pytanie do czego potrzebujesz ten komputer. Gry, internet, czy jeszcze coś innego...
Od razu tylko powiem, ze odradzam robienie takich zakupów przez internet i w sklepach typu real czy media.. Bardzo często później są problemy z gwarancją. Wiem bo pracuję w sklepie komputerowym i bardzo często się takie przypadki trafiają

4 0
ID:46955

amityr

A na co ci?

2 0
ID:46956

zxxc

Jak tu parę osób zauważyło liczy się przeznaczenie tego laptopa. Jeśli chodzi o niezawodność to Dell, Lenovo. Jak Dell to tylko z gwarancją NBD (Next-Business-Day naprawa w 24h ale kosztuje odpowiednio więcej). Jak Lenovo to polecam thinkpad'y, konstrukcja niezmienna od lat i niezawodna.

Z tym, że ja wymieniam sprzęt do pracy na lata.. A nie do grania na rok..

4 0
ID:46960

george best

Jedno i drugie to badziewne firmy sredniaki .Masz chyba niezła wypłatę to proponuje jabłko lub sony

0 4
ID:46961

zxxc

@~george best: kolejny z cyklu "nie wiem, ale się wypowiem" :) sprzedawałem sporo różnych marek w wystarczających ilościach i widziałem co i jak często wraca na serwis. Tyle na temat sprzętu który wymieniłem.

Oczywiście tak samo dell jak i lenovo robią również taniutkie serie, których bym patykiem nie dotknął. No ale takie george besty kupią della za 1400 z 12m gwarancją door-to-door i psioczą że dell badziew :)))))))) no ale boli jak za NBD (next-business-day) 36m trzeba dopłacić prawie 700zł :) coś za coś.

I nic Ci do mojej (lepiej jak niezłej) wypłaty :)

3 0
ID:47022


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA