Witam wszystkich. Opowiem wam coś aby milutko rozpocząć...

Witam wszystkich. Opowiem wam coś aby milutko rozpocząć nowy, cudowny i radosny tydzień. Ostatnio dostałam pismo od byłego ABK a teraz to od KUPY ŚMIECHU o zaległościach na moim koncie. Bardzo się zdziwiłam bo jestem osobą płacącą wszystko w terminie. Udałam się ze wszystkimi potrzebnymi potwierdzeniami wpłat itp, jakież było moje zdziwienie kiedy się dowiedziałam, że wiszę im jeszcze więcej. W zeszłym roku wykupiłam mieszkanie i opłaty zrobiłam już u nowego zarządcy. O naiwności ludzka!!! Zapomniałam, iż mieszkam w kraju absurdu!!! AZM nie wpadł na pomysł poinformować mnie, że zalegam u nich za ten miesiąc w którym wykupiłam mieszkanie... co więcej opłatę wniosłam u zarządcy. Te dwie firmy nie potrafią informować się nawzajem czy przekazywać nadpłaty jednej strony względem drugiej strony. Co więcej narosły mi odsetki karne!!!! Nikt ze strony AZM nie poinformował mnie,że mam niezapłacony czynsz i gdyby nie sprawa mediów i niedopłaty to odsetki rosłyby w nieskończoność!!!! Szkoda słów!!!

6 komentarzy

zbutowany_grzejnik

Niesamowite. Urzekła nas twoja historia.

"AZM nie wpadł na pomysł poinformować mnie"

"Nikt ze strony AZM nie poinformował mnie"

O tym, że żyjesz też cię trzeba informować czy się sama domyślisz?

5 23
ID:47030

yolka

Nie mów "nas" mów za siebie....
Droga pani, współczuje. Powinna pani nagłośnić te sprawę gdzie się da. Gazeta telewizja- niech się azm tłumaczy publicznie! Kto wie ile ludzi tak zrobili.

3 2
ID:47038

george best

Siedza tylko i pierdzą w stołki a ich wiedza czasami nie przekracza podstawówki ważne żeby wypłata była na czas

4 1
ID:47039

Oliwia

Przy takim bezrobociu osoby pracujace powinny byc komptetentne. \"Jest w czym wybrac\" tym berdziej ze kodeks pracy w Polsce nie obowiazuje. Sama mialam przykre doswiadczenia z oplatami za telefon. Zmienilam operatora i pozniej zadano oplat od obydwu operatorow. Dokumentowalam, pisalam i dlugi czas mialam podwojne rachunki. Zreszta teraz pisze sie na koniec swiata. Brawo liberalizm i burdel jaki wniosl.

6 1
ID:47041

zbuntowany_kaloryfer

Podszywacz, substytut dość niskiej jakości powiedział, co wiedział...

14 4
ID:47044

zbutowany_grzejnik

@zbuntowany_kaloryfer: Pozwolili korzystać z komputera?

2 13
ID:47049


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA