A mi w tym mieście jest dobrze, zarabiam może i nie za...

A mi w tym mieście jest dobrze, zarabiam może i nie za wiele, ale pretensje do świata schowałam w kieszeń i wzięłam się za robotę, aby za kilka lat zarabiać więcej. Nie jestem z tych, co ciągle im wszystko w tym mieście nie pasuje, ślepi udają, że nie jest o przepaść lepiej niż np. 10 lat temu.Mamy o wiele więcej możliwości spędzania czasu, miejsc do rekreacji, wybudowanych i wyremontowanych ulic i ścieżek rowerowych. Przy tych wszystkich zmianach pracowali WŁOCŁAWIANIE a nie ufoludki. Maruderzy wszystkich by dookoła obwiniali a sami nie mają o niczym pojęcia i nic z siebie nikomu nie dali-maruderzy, komentatorzy "wielkiej skali". Śmiać mi się z takich ludzi chce!

7 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

I to mi się podoba! Nie ma to jak uśmiechnięta, pozytywnie i odważnie nastawiona laska. A to niestety rzadkość na naszym Forum, bowiem większość tutejszych pań pisze zazwyczaj tak mrocznie jakby pojutrze czekała je egzekucja;)))

18 10
ID:47068

?????

A nie zapomniałaś(łeś) wyłączyć magnetofonu ?

9 17
ID:47070

zbutowany_grzejnik

@zbuntowany_kaloryfer: Faktycznie z tekstu można wywnioskować, że forumowiczka jest uśmiechnięta. Podstawówka skończona? Nie płaczesz już, że ktoś ci nicka zabrał?

5 16
ID:47080

antekbosy

Fajna prowokacja. Taaaaa pracowali, zobacz jak wyremontowali ulicę Zbiegniewskiej. Każda studzienka na innej wysokości, przed skrzyżowaniem z Wiejską potężna dziura. Ścieżki rowerowe nieprzejezdne, budowane przez gości, którzy uważają, że wszyscy jeżdżą na góralach. Prawda tylko z miejscem do rekreacji, bo jak nie ma pracy, to jest rekreacja.

8 8
ID:47088

Samanta

Brawo! No to juz jesteśmy dwie na tym forum, choć u mnie to się zaczęło znacznie wcześniej i jest ok!

7 2
ID:47095

swojak

@~Samanta:
Aj jestem tolerancyjny jeśli chodzi o dwie kobiety. Nie lubię tylko pederastów.

2 2
ID:47135

Samanta

~@ swojak: Już Cię lubię swojak- aluzju poniał - za humor.

2 0
ID:47149


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA