Wczoraj sąsiad był na targowisku ,,Baza'' i twierdzi że...

Wczoraj sąsiad był na targowisku ,,Baza'' i twierdzi że widział tam przedmioty podobne do ,,dowodów zamachu'' znalezionych przez ABW : zapalniczkę,kasety z nagraniami..., baterie ,kapiszony ,broń... wiatrówkową , kask z ,,kevlaru'' , sznurek - chłop nie spał całą noc i zastanawia się czy nie zgłosić tego do ,,organów'' -żyje od wczoraj w stresie ...ma minę podobną do Tuska tzn wydłużył mu się nos ...co robić by sąsiad nie przestał wierzyć ,,niezależnym mediom ''?

15 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Widzisz Szanowny Pytajniku... Mam głęboko gdzieś zamachy, ew. pseudo zamachy. Tak się nieszczęśliwie składa, że mam to w d****

7 2
ID:47290

sportowiec

@??????????? Podaruj mu na Mikołaja raport komisji Macierewicza. Przecież umiesz go już na pamięć więc Ci niepotrzebny

5 12
ID:47291

cichyobserwator

A nieużywanego, głaciutkiego mózgu ze znakiem zapytania na płacie czołowym nie widział ?

5 13
ID:47294

peso

Dopiero co pisałeś, że: "polskie owce ... zaczynają się naprawdę buntować"
a teraz deprecjonujesz własną wypowiedź.
Zaczynasz jak widzę być równocześnie za i przeciw.

7 2
ID:47295

ozon

"pytajnik" chciał być dowcipny a wyszło jak zwykle.Chyba są jakieś wybuchy na Słońcu a "pytajnik" wrażliwiec.... no i przez gładką powierzchnie" jaką dysponuje w górnych partiach ciała - łatwo takie "fale" przenikają.

4 4
ID:47315

?????

@~cichyobserwator: Podobno widział , ale on był po jakimś cichym agencie PO i nie nadawał się do regeneracji ...znieksztalcenia ideologiczne były zbyt rozległe ...

5 6
ID:47318

Jaś i Małgosia

@~?????: po PISowcu nie ma czego szukać, bo nie od dzisiaj wiadomo, ze to b.....!!! ENTER

2 4
ID:47329

?????

@~ozon: a jednak ,,partiach '' , jak nie zastosujesz czegoś związanego z partiami to jesteś chory , czy moze wódz ma do ciebie zastrzeżenia ? Może przerób hasełko ZMS-owskie ,,młodzież z partią '' na ,,ozon z partią '' jakże to będzie się ,,wodzu'' podobać ...Aha , a ,,w teren'' ze swoimi nie idziesz ,podobno ,,kumisje'' partyjne PO ruszyły ,,w teren'' a ty co bedziesz się opiepszał jak towarzysze ,,agitują'' ?

2 1
ID:47330

cichyobserwator

@~?????: Onetu nie da sie z ciebie wyplenić ale może pisac po polsku sie uda nauczyć . Mam nadzieję ,że ,, ekskumację " , ,, hama " i ,,wyworzą " juz pamiętasz .Teraz kolej na ,, opiepszał " - szał pasuje do większości twoich wpisów - wklejanek ale w tym przypadku to > rz < . To na razie - do następnej lekcji.

2 2
ID:47336

ozon

Już pisałem Ci kiedyś ,że nie jestem "skażony" jak Ty i większość na tym portalu socjalizmem więc te Twoje "wstawki" o partyjniactwie trafione są jak kulą w płot. Lata życia w raju socjalistycznym dokonały spustoszenia w Twoim umyśle co widać czytając Twoje posty. Współczuje Ci ,że męczą cie duchy przeszłości i widać bez słowa partia - żyć nie potrafisz. Tobie umysł kształtuje partia i jej ideologia mnie zaś ukształtował fakt iż żyłem w wolnym ,demokratycznym kraju.

3 1
ID:47341

?????

@~cichyobserwator: co nie zmienia faktu że agentura i agitacja PO to twoje partyjne zainteresowanie ograniczające postrzeganie otoczenia do wytycznych idola i wiedzy z ,,niezależnych mediów'' konsultujacych swoje wiadomości z zaleceniami twoich ideologów z PO . I wszelkie twoje indorzenia tego wizerunku nie zmienią -jesteś agent PO i tyle .

2 2
ID:47354

cichyobserwator

@~?????: A czyj ty agent jesteś jak nawet cie pisać po Polsku nie potrafili nauczyć ? Tyle lat nauki a efekty takie mizerne . Wynika z tego ,że ty chciałeś a tylko ciebie nikt nie chciał . To wszystko tłumaczy - bądz bohaterem we własnym domu .

2 3
ID:47378

?????

@~cichyobserwator: i ponownie popierdywania zamiast argumentów -bo tych po prostu już ci brakuje . Idolowi w przekręcaniu faktów nie dorastasz do pięt ,inaczej już mój koronny argument tzn 250 Euro miesiecznie dla polskich owiec , byś obalił ,a tymczasem tylko ......popierdujesz jak dziurawy balon ....a może się obrazisz na fakty jak koleś idola -niejaki specjalista-negocjator Pawlak ?

1 1
ID:47391

cichyobserwator

@~?????: ,, mój koronny argument tzn 250 Euro " - dowcipniś ! Kończę bo ze śmiechu klawiatury nie widzę.

3 3
ID:47395

?????

@~cichyobserwator: nie dziwię się -obraz idola jest tak niewyraźny i zakłamany że ci pomysłów brakuje jak go nie widzisz w pełnej oczadziałości .

1 1
ID:47418


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA