wstyd mi za Kierzkowską, dawno nie widzialem,i pomyśleć...

wstyd mi za Kierzkowską, dawno nie widzialem,i pomyśleć że takie coś było posłem,i Waldek kamienna twarz zrobił ją w-ce ministrem,a Piechociński powinien wysłać ją do Kołudy,aby pasła gąski,bo tam jej miejsce.PSL,jest mi partią obojętną,jak i inne.

12 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

@polityk amator: z tą "kamienną twarzą" prawie trafiłeś. Mam kumpla posła i to on mi powiedział, że Pawlak ma w sejmie ksywę "Cyborg". No tak za plecami wszyscy na niego wołają;)

13 1
ID:47305

?

Przeciez nasi politycy wszyscy jak jeden godni sa pozalowania, raczej wyrzucenia ich na .... Wystarczy popatrzec co zrobili z naszym krajem, jak ludzie gloduja bo nie maja pracy, zasilkow, emerytur, szpitale nie przyjmuja umierajacych pacjentow, brak ratunku.

6 1
ID:47308

zbuntowany_kaloryfer

O w mordę..! Zrobimy test: zaraz wyślę córki do sklepu (aby nie patrzyły) i strzelę sobie w łeb, znaczy w głowę;) Ratunku!!!

3 3
ID:47309

zbuntowany_kaloryfer

No i jest problem. Córki, cholerne klony zarzucają mi uzależnienie od netu. A mamuśka jeszcze im przyklaskuje. Bomba. I po kiego grzyba Ją ratowałem...

3 3
ID:47311

ozon

....i z tej biedy instalują sobie internet żeby móc głosić wszem i wobec. Matko kochana! Jako obywatel Unii zaskarż państwo za to o czym piszesz do Trybunału Europejskiego - skorzystaj z prawa bo je masz.

1 1
ID:47313

?????

A ta pani gdzie ma wstyd ?

6 0
ID:47316

zbuntowany_kaloryfer

@ozon
Coś mi zasugerowałeś właśnie..! Chyba zaskarżę rodzinę do Trybunału Europejskiego. Napiszę szczerze i uczciwie: jestem dyskryminowany, brutalnie prześladowany przez córki i żonę za to, że lubię siedzieć na necie. No ile można znosić takie prześladowania ja się pytam? Domagam się pomsty i zadośćuczynienia, przy czym najlepiej jak będą wyrażone w euro;)))

2 1
ID:47321

piwo$z

oni nie mają wstydu, to czemu ty masz sie za nich wstydzić?

3 0
ID:47323

amfa

@zbuntowany_kaloryfer:
Aleś się chłopie znowu najarał. Dobrze ,że syna nie masz.

1 1
ID:47328

zbutowany_grzejnik

@~amfa: Chciałby mieć, ale zrobić nie umie. Nie ma czym.

1 11
ID:47344

zbuntowany_kaloryfer

ale niektórym odbija... Przyroda potrafi być okrutna. Oj potrafi.

5 2
ID:47349

Stacha

Chamstwo zawsze wyjdzie- a sio do Waldka-tam pasuje.

1 0
ID:47350


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA