Kiedy na tym forum włocławskim zaczniecie pisać o innych...

Kiedy na tym forum włocławskim zaczniecie pisać o innych monopolistach na rynku,o tzw.opłatach czynszowych w spółdzielniach mieszkaniowych.MPEC i MPWiW to ,,pikuś,, temat zastępczy jak matka Magdy z Sosnowca.Mogę zaoszczędzić na wodzie, na energii, dlaczego nie mogę oszczędzać na eksploatacji spoldzielni.Muszę płacić wysokie apanaże prezesowi.Potem..jesteś patologia....

14 komentarzy

?????

Rusz temat to inni sie przyłączą....

7 2
ID:47515

spółdzielnia usrus

spółdzielnia ursus 305 zł za rezydencje 37 metrów + opłaty licznikowe ... woda 100 , prąd 100 , gaz 30 , na dzień dobry prawie pół wypłaty na życie ! a w sklepach drożyzna ... taki mamy dobrobyt w kraju !

8 0
ID:47523

XXX

Przecież prezesi muszą mieć pensje 10 tys.zł, jeździć wszędzie służbowym samochodem, brać ogromne nagrody, a z czego, głupie pytanie.

8 0
ID:47524

donperchino

Wspólnota mieszkaniowa "Zarządca" 377zł + ewentualnie 9 zł za każdą dodatkową osobę (śmieci) . 47 metrów. A dobrobyt jest naprawdę. Zona dostała w poniedziałek wypłatę. Zatankowaliśmy samochód, zapłaciliśmy czynsz i wodę, Zakupy spożywcze za 117 zł. Dziecku pieluchy, mleko i kosmetyki do pupy itp. Zostało nam 15 zł z całej pensji. Teraz czekam na swoja, za którą zrobię resztę opłat i pewnie więcej nie zostanie. Straszny dobrobyt.

2 0
ID:47532

george best

Najtaniej z tego co wiem jest na Południu.Z tego co mówią mi znajomi ekipa się nie zmienia ,odsetki na super procent,Panie tak miłe ze tylko namawiają na zamiany.Luksusy i klatki pomalowane olejna farbą ,śmietniki na klucz aby chyba nie kradli śmieci.Czeczenia

1 0
ID:47540

szuja

@~spółdzielnia usrus :
Napisz do Solidarności . Tak maja jak chcieli.

1 0
ID:47550

?????

@donperchino: a czy ktoś wykonał wysilek by prezesa poczęstowac tym co mu się należy ? Na walne się nie chodzi to jest jak jest i nomenklatura i ,,rada nadzorcza '' samowybieralna robi co jej sie podoba tak jak w ,,kolesiowskiej ''WSM na Wroniej .

1 1
ID:47570

XXX

No właśnie, trzeba ruszyć na walne zgromadzenia, bo inaczej są tam tylko znajomki prezesa, którzy za nim głosują, bo albo córka pracuje w spółdzielni, albo zięć. Jako wspaniały przykład mogę podać SM Południe i WSM Włocławek. Ludzie wreszcie z tym skończmy, bo inaczej nas zjedzą.

4 0
ID:47575

omo

oj, zjedzą nas zjedzą ,premier nie kłamie , złodziejstwo w majestacie prawa ,spółdzielnie nie podlegają kontroli NIK

4 0
ID:47597

LEO

NAJDROŻEJ JEST W SM POŁUDNIE. NA NASZE DOCIEPLENIA BIORĄ KREDYTY BEZ NASZEJ ZGODY. CZAS NA ZMIANY. TO SĄ NASZE PIENIĄDZE. KIEDY POWSTANĄ WSPÓLNOTY Z MOCY PRAWA !!!

2 0
ID:47622

?????

@~LEO: Nie pisz głupot tylko chodź na walne zebrania razem z sąsiadami -wtedy żywot kliki spółdzielnianej będzie krótki ...

1 0
ID:47653

Tyfus

LEO, i pozostali- na walnym zebraniu będzie nas wystarczająco dużo żeby zrobić porządek z sm południe. Wy też werbujcie Spółdzielców.

1 0
ID:47666

Bełgot

SPÓŁDZIELCY DO DZIEŁA !!!

3 0
ID:47674

lufa

PRECZ Z BETONEM !!!

1 0
ID:47794


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA