Ceny biletów poszły w górę, bo paliwo droższe i ludzie...

Ceny biletów poszły w górę, bo paliwo droższe i ludzie jeżdżą na gapę. Oczywiście decyzję korzystną dla MPK można zawsze ładnie uzasadnić. Ale może lepiej zacząć od siebie? W ostatnich dniach miałem okazję do jazdy "13" i "17" w różnych godzinach, wczoraj na przykład około godziny 17. To co się wyrabia, to jest jakiś obłęd. Autobus przeludniony maksymalnie, ludzie zapakowani jak w puszce konserwowej, na każdym przystanku kierowca chwilę musiał stać, bo nie mógł zamknąć drzwi. Tyle było ludzi.

Ceny biletów zostały podniesione, a my jesteśmy przewożeni jak bydło. Niech MPK może pomyśli o dodatkowych kursach najpopularniejszych autobusów? A jak nie, to zapraszam kierownictwo, aby się przejechało "13" i "17". Bo za takie warunki jazdy, jakie wczoraj mi zapewniono, to powinien mi ktoś jeszcze dopłacić. Jan Tomaszewski o szefie MPK, widząc przepełnione autobusy i ludzi jadących niczym bydło w ciężarówce, powiedziałby w następujący sposób: Nie można go zwolnić, to trzeba go dyscyplinarnie.

8 komentarzy

dedi

no ja unikam już 17, bo raz po 10 rano bylem świadkiem sytuacji, w której w pełnym autobusie nawet małe dziecko było gniecione, jak bydle, płakało strasznie ....... chodzę już raczej na pieszo..... mam w pamięci tą sytuację....

5 1
ID:47779

Świnki z TE.

Ja z Zazamcza na Południe chodzę z buta w jedna i drugą stronę. Jestem osobą starszą i nie mam zamiaru przepychać się do autobusu z młodzieżą z Technikum Elektrycznego. Uczniowie są tak wymęczeni ,że obowiązkowo muszą usiąść. Większość wygląda jak utuczone świnki chrum ,chrum.Trzeba jednak przyznać ,że świnki są bardziej kulturalne.

5 7
ID:47781

?

To wina wladz miasta, ktore odpowiedzialne sa za transport zbiorowy. Zamiast transport rozwijac, ulatwiac przemieszczanie sie mieszkancow, odblokowac korki na ulicach, prezydent miasta i szanowni jego przyboczni robia odwrotnie. To, ze oni maja samochody to nie znaczy, zeby traktowali mieszkancow jak bydlo. W budzecie miasta musza znalezc sie pieniadze na dofinansowanie transportu zbiorowego a nie na karygodne bzdury nikomu niepotrzebne drogie inwestycje. Pensje urzednikow , starostow, prezydentow, radnych, sa zbyt wysokie. Na to, zeby zarobic, trzeba zapracowac. Cos ten nasz kraj europejski licho przedzie.

10 1
ID:47785

george best

Powinni kupić autobusy przegubowe ale kto o tym myśli .Najważniejsze to zarobić kasire do porfela a ludzie co ich obchodza .

2 1
ID:47787

zbutowany_grzejnik

@~Świnki z TE.: Płacą za bilety to mają prawo siedzieć. Ty nie płacisz, więc możesz stać i się przepychać.

5 3
ID:47789

zbutowany_grzejnik

Zróbcie tak jak zbuntowany_kaloryfer - jeździjcie na hulajnodze.

2 17
ID:47790

szuja

@~?: Napisałaś(-eś).... To, ze oni maja samochody to nie znaczy, zeby traktowali mieszkancow jak bydlo....

Proszę nie obrażać bydła,jasne?Bydło się nie pcha i nie włazi jedno na drugie. Chyba ,że chodzi o seks.

4 1
ID:47791

sportowiec

@?: no niechby ktoś spróbował przewozić bydło w tłoku!!!!!!!!!! Natychmiast 100 organizacji obrońców zwierząt, prokuratura, ekolodzy, zieloni i kto tam jeszcze zrobiliby rwetes, że akcje w obronie radyja to pikuś. A ludzie? Kto im kazał brać się za ewolucję.

2 0
ID:47795


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA