Wyrazy współczucia zwłaszcza dla młodych mężczyzn....

Wyrazy współczucia zwłaszcza dla młodych mężczyzn. Otóż armia w 2013 zamierza wznowić powoływanie do rezerwy! Oj nie będzie to dla niektórych fajny rok!Kamasze będą uwierać oj będą....

7 komentarzy

Zyga

Lepsze to niż być bezrobotnym i całkowicie nie potrzebnym.

3 1
ID:47864

SOLDIER

Raczej wyrazy współczucia dla żon rezerwistów.

2 2
ID:47866

zbuntowany_kaloryfer

@ozon: nie współczuj im. Kilka dni przeczołgania tylko na zdrowie im wyjdzie. O ile rzecz jasna będzie to konkretne przeczołganie a nie jakaś "ściema:;)
Ozonie, mój bratanek siedzi przed kompem właściwie przez cały wolny czas. Szkoła, komp, spanie. Gdy zaproponowałem bieganie i trening w lesie to popatrzył na mnie jak na kosmitę...
I potem się dziwić, że rosną spaślaki, platfusy i wszelkie połamańce. Ano społeczeństwo ich produkuje.

14 3
ID:47867

ozon

Faktem jest ,że kondycja w narodzie tragiczna a szczególnie u takich jak Twój bratanków."Często biegamy z żoną, gimnastykujemy się w ogrodzie przez cały rok i narażamy się na różne wymowne gesty tudzież słowa...ludzie uważają nas za dziwolągów...Społeczeństwo jest skostniałe we wszystkich znaczeniach tego słowa . Może zostaną "przeczołgani" niektórzy ale czy uważasz "zbuntowany" ,że to coś w nawykach zmieni....?A co do tych "żon" no to uważam ,że taka rozłąka może tylko korzystnie wpłynąć na związek- taki "odpoczynek" od siebie nie wpłynie destrukcyjnie- wręcz pobudzi apetyt...tak myśle."Zyga" uważasz ,że ta "mobilizacja" ma poprawić wskażniki o bezrobociu?Wydaje mnie się ,że istnieje coś takiego jak armia zawodowa a może się myle.....

2 2
ID:47871

zbutowany_grzejnik

@zbuntowany_kaloryfer: Założę się, że po przebiegnięciu 100m łapiesz zadyszkę. Niestety prawda jest taka, że wszelkie schorzenia uniemożliwiają ci robienie czegoś innego niż siedzenie przed komputerem.

3 13
ID:47877

rabuscie pieniedzy izycia

stare pryki z woja mundurowani i ich laski ktore podziwiaja ich za prace, bo przeciez praca nie jest uprawiac role, sprzatac ulice, naprawiac kanalizacje, demontowac stare auta czy robic na tasmie, zolnierz to praca, kobiety madre to wiedza, ze zawsze ze zlodziejem bedzie lepiej niz z kims uczciwym, teraz te stare pryki musza walczyc o posady i o wladze, zeby ponizac ludzi i czuc sie lepiej, jak to zlodziej albo inny trep ograniczony, od zmniejszenie liczba wojska dobrobyt sie zwieksza, niby katolicki kraj a wojsko wciaz w modzie, kobieto sie nie dziwie, bo zlodzieje zawsze maja kase, ale katolikom to i owszem

2 0
ID:47906

ozon

A ja poprosze o tłumacza tekstu "rabuscie......"

0 1
ID:47917


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA