pozdrawiam Panią która jezdzi zielona KIA Picanto...

pozdrawiam Panią która jezdzi zielona KIA Picanto CWL.....
która nie dość że cały czas gada przez telefon w czasie jazdy, nie zwracając uwagi na zielone i tamując ruch potrafi w geście przeprosin pokazac Fuck You, obyś ......., będzie bezpieczniej na drogach miasta.

10 komentarzy

peso

@~matador:

Może błędnie interpretujesz zachowanie Pani z KIA. U nas jazda na zielonym nie gwarantuje Ci, że bezpiecznie przejedziesz skrzyżowanie. Może ta Pani to wie i dlatego nie rusza z kopyta na zielonym ???

6 2
ID:47900

matador

To nie tak że, że wolno rusza, ona po prostu olała całkiem zielone, aż zrobiło sie czerwone i kolejka za nią ,a na delikatne trąbniecie pokazuje środkowy palec, lubie kobiety i wiem że dobrze prowadzą auta, ale taką babę bym ( i tu nie napisze bo moderator znów wykasuje, ale jeszcze ją spotkam)

2 1
ID:47902

baba jaga

@peso: Ale rozmowa przez telefon w czasie jazdy również nie gwarantuje bezpiecznego przejazdu.A ponadto kosztuje.Kultura też jest wymagana,no ale jak CWL..to nie można tego wymagać.Oczywiście,nie u wszystkich CWL.

1 0
ID:47907

Sebastian Kowalski

peso widzę kamerki w aucie zaczynają być popularne ;) i dobrze ;)

2 0
ID:47909

Oliwia

Najwazniejsze zeby byla trzezwa a nie tak jak liczni kierowcy w Polsce. Tylko te telefony w czasie jazdy to faktycznie sa niebezpieczne.

0 2
ID:47912

peso

@~matador:

W tej sytuacji doskonale Cię rozumiem, że się zirytowałeś.

@~baba jaga:

Co do telefonu i kultury absolutnie się zgadzam.
Natomiast w codziennym ruchu ulicznym, nie dostrzegam aby tablice rejestracyjne miały wpływ na to, że ktoś lepiej lub gorzej jeździ. Tak samo, jak nie pokusił bym się o stwierdzenie, że np. to tylko i wyłącznie kierowcy popełniają błędy na drodze, pieszym i rowerzystom też się to często zdarza.

@~Sebastian Kowalski:

Faktycznie, co raz wiecej kierowców zaczyna ich używać, również we Włocławku. Niewątpliwie można nagrać wiele "ciekawych" rzeczy np. kierowcę jadącego pod prąd na Królowej Jadwigi czy samolot który wylądował na Osiedlu Południe.

1 0
ID:47930

zxxc

@peso: miałem identyczną sytuacje w tym miejscu już 2 razy, aż się boję pomyśleć "do 3 razy sztuka"... i w końcu trafię takiego debila albo on mnie i z dużą dozą prawdopodobieństwa po takim strzale w drzwi kierowcy szanse marne.

4 0
ID:47935

peso

@zxxc:

Pozdrawiam, czytałem Twoje wpisy dotyczące wypadku BMW i śmierci dziewczyny, w pełni się z Tobą zgadzam

Ja staram się uważnie patrzeć czy taki kamikadze nie jedzie, tego akurat widziałem odpowiednio wcześniej. Niemniej jest to ostatnio istna plaga. Życzę więc wszystkim aby na ich drodze nie pojawił się taki kierowca

0 0
ID:47936

grzegorz

@peso: mam prośbe,napisz jaki masz typ,nazwe rejestratora i czy jesteś z jego parametrów zadowolony.Chcę kupić i nie wiem jaki wybrać.

0 0
ID:47939

peso

@~grzegorz:

Witam,

Co do wyboru to rejestratora to temat rzeka. Na portalu autowrzuta jest na to odrębny dział. Są tam opisane niektóre modele, uwagi użytkowników itp.
Poczytaj np. ten wątek z tego działu:
http://autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=28&t=1638

Dużo też zależy jaką chcesz kwotę przeznaczyć i jakie masz oczekiwania. Są np. modele które mają funcję GPS i podają Twoją pozycję i prędkość.
Ważne też aby kupić rejestrator ze sprawdzonego źródła, bo okazuje się, że na rynku jest wiele podróbek z dużo gorszymi parametrami od oryginalnych.Dodatkowo dochodzi kwestia gwarancji i serwisu.
Ważne aby rejestrator miał nagrywanie w pętli i dzieli filmy na odcinki abyś później nie musiał obrabiać dużych plików video.

Swój rejestrator kupiłem kilka lat temu, produkcja chińska, bez nazwy. Na dzień dzisiejszy jest przestarzały (niska jakość filmów, brak ekranu) stąd nie polecam. Sam przymierzam się do zakupu nowego.
Zastanawiam się np. nad GO Pro, z tym, że nie jest to typowy rejestrator samochodowy a kamera sportowa. Jej wadą jest wysoka cena i brak możliwości nagrywania w pętli, natomiast zaletą możliwość bardzo szerokiego zastosowania.

Zobaczymy, może Mikołaj przyniesie mi Go Pro pod choinkę.

1 0
ID:47942


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA