WICEPOSEŁ. Poseł Zbonikowski proponuje by tym tytułem...

WICEPOSEŁ. Poseł Zbonikowski proponuje by tym tytułem uhonorować determinację Arkadiusza Horonziaka w staraniu by zostać parlamentarzystą (5 raz startował i ani razu się nie dostał). Ciekaw jestem, jakie jest zdanie włocławian w tej kwestii.

10 komentarzy

Fan posłów i osłów.

Wtedy Pan Horonziak juz zupełnie przestał by odpowiadać na grzecznościowy zwrot "dzień dobry".Lepiej niech poseł Zbonikowski zajmie się swoją działalnością melexową.W sumie ostatnio zainteresowałem się jego działaniami i doszedłem do wniosku że jest to typowy przykład osoby która nic nie robiąc sensownego(może poza małym zamieszaniem swoją osobą)potrafi jakos żyć na tym Świecie.

0 0
ID:3498

Electric Light Car

Zatrudnię wybitnego specjalistę od wózków elektrycznych sportowych.Chcę produkować ekologiczne pojazdy typu MELEX.Może podpowiecie mi czyja twarz może służyć jako chodząca reklama tych pojazdów?

0 0
ID:3501

pazdzioch

wiceposeł,wiceprezydent,wicewojewoda,wicerycerz i wicekról Jagiełło

0 0
ID:3502

OBSERVER

Prawie jak Żywiec,prawie jak poseł :)

0 0
ID:3508

Q

Dzień dobry i -------- cisza ,miałem pecha ,nie usłyszał...

0 0
ID:3510

michelinka

szkoda słów,ten pan już powinien dawno zakończyć swoją karierę,bo bycie medialnym to nie wszystko,jeszcze trzeba dotrzymywać obietnic przedwyborczych

0 0
ID:3514

szuja

Ale jako małżeństwo się spełniają. Na odpowieź na pismo do jego żony czekałem 7 miesięcy.Trzy krotnie ponaglałem.

0 0
ID:3527

pazdzioch

ciekaw jestem za co wlasciwie wiceprezydent Horonziak jest odpowiedzialny i co do tej pory zrobil(co jest jego pomyslem)

0 0
ID:3535

BARTEK K.

Ten PAN TO TAKI WŁOCŁAWSKI NIKODEM DYZMA.

0 0
ID:3542

Ali Baba

Miejmy nadzieję, że w najbliższych wyborach nie przyczepi się znowu do jakiej partii, bo w tym jest świetny. Zawsze jednak w rezerwie może utworzyć kolejny Blok Troski o Własną (D...) - i ludzie na to pójdą.

0 0
ID:3771


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA