I w ten sposób od 1 MARCA 2013 r wszyscy muszą mieć kasy...

I w ten sposób od 1 MARCA 2013 r wszyscy muszą mieć kasy rejestrujące sprzedaż. Nie ma zlituj się . Chyba ,że udowodnisz ,że do końca 2012 r. nie przekroczyłeś w swojej działalności 20 tys zł przychodu.W ten sposób fiskus na koniec 2013 r będzie dokładnie wiedział kto i jaki dochód osiąga. Mandat za nie wystawienie paragonu -500zł. Można w tedy wprowadzić podatek WAT nawet od 20 tys zł rocznie.Cała mało przedsiębiorczo zostanie dorżnięta przez mgr archeologii Jacka Rostowskiego . O klerze znowu zapomniano. Niech będą wiecznie trwałe idee Solidarność. Hahaha
http://www.podatki.biz/akty/291112a.htm

26 komentarzy

Johan

Miała być zielona wyspa i obniżanie podatków. Jest podniesienie wieku emerytalnego i kolejna próba wprowadzenia podatku katastralnego, przemycona w dokumencie o założeniach polityki miejskiej. Jeśli wejdzie w życie, uderzy w posiadaczy jakiejkolwiek nieruchomości z siłą, o której rażeniu możemy mieć mgliste wyobrażenie.

13 3
ID:48061

szuja

@~Johan:
Nie żadne mgliste tylko całkiem realne. 2% od wartości budowli podziemnych(wszelkie rury) oraz budowli naziemnych.
Co niektórzy zwolennicy Solidarności będą się modlić o powrót ubiegłej komuny. Ta nowa powstająca jest straszna i bezwzględna.Hahaha

5 3
ID:48064

zbuntowany_kaloryfer

Po co @szuja pisać o 1 marca 2013 kiedy 21 grudnia br wszyscy zginiemy? Lepiej zacząć się żegnać ze znajomymi;)))

9 5
ID:48069

antekbosy

VAT a nie WAT, lubię czytać takie teksty pisane po pijaku hahaha.

5 4
ID:48070

zbutowany_grzejnik

@zbuntowany_kaloryfer: ty raczej zginiesz przez swoją skrajną niemądrość.

7 11
ID:48083

NEGOCJATOR...

co tam wat ! co tam podatki ! czekajcie jak wam tusk z wincentem wprowadzi walute EURO ! wtedy zobaczycie zieloną wyspę ... po co wojna ? po co atak wrogich wojsk ? sami sie wykończymy za 300 euro miesięcznie !

6 4
ID:48084

baba jaga

I w ten sposób,odpowiadając na odpowiedź szuji dla Johana,dowiedziałem się jak działa cenzura w tym portalu !!! Drogi adminie.Wskaż,w którym zdaniu było coś niewłaściwego??? W KTÓRYM MIEJSCU ODPOWIEDZI BYŁ UŻYTY NIECENZURALNY LUB OBRAŹLIWY ZWROT ??? Widzę,że wolicie puszczać kłamliwe i obrażające komentarze zamiast rzeczowych odpowiedzi.Dziękuję za takie podejście !!!

2 1
ID:48085

Samanta

A nie mówiłam, ze bez ustawy i regulaminu nie będzie można się niedługo nawet wysiusiać?

5 2
ID:48087

Zyga

Proszę Państwa, - proszę się nie przejmować, - już jesteśmy najbiedniejsi
w Europie , za nami tylko Rumunia i Bułgaria, nawet Litwa jest lepsza od nas, -
ale do końca kadencji Tuska i archeologa Rostowskiego będziemy na
samym dnie.

4 6
ID:48088

Radio Erewań

Jestem ciekaw, który pierwszy z bezrobotnych włocławiaków pochwyci tą słynną kosztowną kostkę brukową na zielonym rynku i pomaszeruje z nią w stronę UM

3 2
ID:48091

Ewa

@~Zyga: Zyga Rząd rządem zapomniałeś dodać ze we Włocławku nie rządzi Donald Tusk i Rostowski!!!
We Włocławku nieudolnie rządzi nasz Prezydent Pałucki i SLD dobili miasto głupimi inwestycjami, które trzeba będzie spłacać, dobili cały lokalny handel, po co było otwierać kolejne supermarkety zagraniczne w tym marnym Włocławku? Po co prezydentowi 3 wiceprezydentów na to bezrobotne miasto? Z jakiej racji nasz Prezydent zarabia 12 860 zł jak wiecznie nic nie może?

4 1
ID:48093

baba jaga

Co adminku.Nadal cenzurujesz?Gdzie są moje komentarze do wypowiedzi "szuji".Czyżbym was obraził?,bo jego na pewno nie !!!Odpiszcie proszę na zadane pytania.

3 1
ID:48095

peso

@~antekbosy:

Oj, oj, jesteś niesprawiedliwy dla @Szuji, pisownia WAT a nie VAT na pewno była prze niego zamierzona, a może to np. znaczy:
Worth All Tax - WAT
co moglibysmy przetłumaczyć na: wszystko warto opodatkować
i co idealnie pasuje do jego postu, czyż nie ?

3 0
ID:48097

peso

@~antekbosy:

Albo:
WAT ---> Withdraw All Treasure czyli ---> wybieramy całą kasę

@Szuja to jednak sprytna bestia ....

1 0
ID:48100

zbuntowany_kaloryfer

Może i moja "niemądrość" jest skrajna, ale przynajmniej nieszkodliwa i społecznie akceptowalna;)))

4 1
ID:48101

cichyobserwator

@~Zyga: Skąd Wy bierzecie te swoje dane ? Pokażcie skąd te wasze sensacje ( nie jesteś pierwszy ) albo skorygujcie moje :
,, Masz tu dane z dnia 2012-12-04 które są z lat poprzednich ( a skąd są twoje ?) :
,, Wzrasta ubóstwo mieszkańców Unii Europejskiej. Według Eurostatu, w 2011 r. ponad 119 mln osób, a więc 24,2 proc. ludności UE było zagrożonych wykluczeniem społecznym. Największą liczbę osób zagrożonych ubóstwem odnotowano w Bułgarii (49 proc. ogółu ludności), Rumunii i Łotwie (40 proc.), Litwie (33 proc.), Grecji i na Węgrzech (31 proc.). Najmniej takich osób jest w Republice Czeskiej (15 proc.), Holandii i Szwecji (16 proc.), Luksemburgu i Austrii (17 proc.).
Gdy chodzi o większe kraje, procent ten wynosi 19 we Francji, 20 w Niemczech, 23 w Wielkiej Brytanii, 24 we Włoszech (dane z 2010 r.) i 27 w Polsce."

ekai.pl/wydarzenia/swiat/x61256/wzra...j/

W to ,że mamy najwięcej malkontentów w Europie to może bym uwierzył .

4 4
ID:48107

?

Jezeli Polacy nie otrzasna sie, to wyniszcza nas do konca jak barany. Czarne kiecki znow zarobia na pogrzebach bez placenia podatkow. Lobby kleru jest coraz mocniejsze.

3 4
ID:48108

wloclawek.info.pl

a może "adminka" nie było? a może był zajęty czymś innym?

Ludzie opanujcie się, przecież zdarza się, że przez kilka godzin w ciągu doby nie ma admina, to nie jest powód żeby zarzucać "cenzurę i stronniczość".
Jeżeli coś nie pojawiło się, spokojnie, na pewno się pojawi. Nie bądźcie tacy nerwowi, dopóki nikomu nie ubliżacie, cenzury nie było i nie będzie. Dziwię się, że jeszcze po pięciu latach tego nie zauważyliście... Trochę zrozumienia ;)

7 4
ID:48109

peso

@wloclawek.info.pl:

Witam,

Ja bym tu jednak polemizował, bo kilka moich wpisów, gdzie nikomu nie ubliżałem nie zostało opublikowanych np. jak napisałem po węgiersku: Pozdrawiam Was Panie i Panowie. Czyżby jezyk węgierski był sam w sobie tak obraźliwy ???

3 0
ID:48111

szuja

@~antekbosy:
TAAAA,a ty piszesz po pijaku czy po pijanemu ? A może pod wpływem ..........

4 0
ID:48115

Ewa

@wloclawek.info.pl: cenzura właśnie zadziałała dałam film o rewitalizacji starówki i jakoś to ocenzurowaliście !!!Dlaczego ?Władza nie dała pisać czy reklama spółki miejskiej robi swoje ?Czy wy uważacie ,że jesteśmy tak głupi ?

3 2
ID:48116

szuja

@~baba jaga:
Kto ty jesteś ,bo raz piszesz w rodzaju męskim ,znaczy się po chrześcijańsku jako człowiek. Drugi raz w rodzaju żeńskim już jako kobieta, też po chrześcijańsku. Zapewne wiesz chociaż to ,że Pan Bóg stworzył najpierw człowieka znaczy się mężczyznę i dopiero z żebra jego inną postać zwaną kobietą ,po łacinie ewa. Dla @antkabezbutów napisze poprawnie eva.
@peso też mi nie opublikowano ostatnio pieśni Zoi i Walerego może teraz dla @atkabosego i @baby jagi kompana jego.

4 0
ID:48120

zbuntowany_kaloryfer

@peso, ja absolutnie nie mam nic do Madziarów. Ale podczas pobytu w Budapeszcie i zakupów... Żeby ich język choć trochę, odrobinkę przypominał angielski. Ale nie. Zawzięli się zboki. Wchodzi człowiek u nich do Tesco i co widzi - pod bananami napisane coś, pod pomarańczami napisane coś. Na szczęście wiadomo, że to banany i pomarańcze...

4 0
ID:48126

?????

@~cichyobserwator: wyobraź sobie ze nie wszyscy czytają partyjną literaturę do stosowania wewnętrznego . To przeżytek ubiegłej epoki od którego ty nie możesz uwolnić się bez zgody politbiura . Broszurka do poduszki , do śniadanka do obiadku a w niej ...zielona wyspa rozkwita - tylko partyjna propaganda skrzętnie ukrywa jej dokładną lokalizację ...? Bo ...jeszcze te 3 miliony wygnańców zarobkowych zechciało by wrocić ,a wtedy nawet nowe ZOMO z uzbrojeniem za 20 tysięcy na osobę by nie pomogło .....

1 4
ID:48127

Samanta

~@Ewa pisz na temat a nie stale to samo (zieje nudą). Czytaj temat ze zrozumieniem. co ma wspólnego krwiożerczy i coraz bardziej zbiurokratyzowany fiskalizmw działalności gospodarczej z twoim obsesyjnym filmikiem i narzekaniem na samorząd?

5 0
ID:48139


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA