Dziś we włocławskiej TV usłyszałem od Pani "redaktor" o...

Dziś we włocławskiej TV usłyszałem od Pani "redaktor" o sobie i swojej stacji - ...my jako NIEZALEŻNI dziennikarze... - no śmiech mnie ogarnął, że sie musiałem na podłodze w mieszkaniu położyć. Oni i obiektywizm, niezależność i bezstronność pasują jak siodło do krowy, hehehe. Tam mają rację TYLKO Borowiak, Chmielewski i Bieńkowski, w przerwach Zbonikowski i Horonziakowie. SUPER NIEZALEŻNA ta TV WC, hehe

12 komentarzy

%%%%

Niezależna samofinansująca.....kto chce pogadać do kamery winien uiścic kwotę lub co łaska. Jesli zapłaci może wstawiać różne teksty. Im ktos bardziej dowali tym jest fajniej i śmieszniej ale do czasu....;-)

8 2
ID:48140

?????

@~%%%%: Oni po prostu biora przykład z ,,niezależnych mediów'' krajowych -ryba psuje sie od głowy ...a naiwne owce musza w to wierzyć jak na ,,folwarku''....a co na to owce ?

5 4
ID:48149

Samanta

Taka ci ona niezależna, że nawet grama reklamy w niej nie zamieszczam, bo wstyd się z nią utożsamiac.

4 3
ID:48152

szuja

Nic nie rozumiem . Bo jeżeli to jest CW 24 to tam jest tylko jeden redaktor niezależny jak Jarek w PiS. Kilka razy dzwoniłem na podany przez nich numer ,to zawsze mnie odsyłają do redaktora Maćka , bo tylko on może podjąć decyzję co zrobić z danym tematem.

1 1
ID:48172

Zdecydowanie

wole takie medium co z datków żyje niż takie, które z czynszów zabiera i Pałuckiego chwali. A podobno też prywatna tv a jednak mówią, że z pieniędzy publicznych funkcjonuje. Droga Samanto, dzięki temu, że istnieją niezależne media władza jeszcze Cię nie "opodatkowała" - możesz stać dalej na zakręcie i uprawiać swoją działalność (której zapewne wstydzisz się reklamować).

4 4
ID:48174

Xpert

Pewnie znajdą się "redaktorzy", którzy z zazdrością patrzą na Panią Ewelinę, że Ta porusza tematy , których oni nigdy by się nie ważyli, gdyż strumień pieniędzy dla ich redakcji by nagle wyschnął!

4 3
ID:48175

Xpert

Milo czy jak się tam wabisz! Dlaczego nie wymieniłeś innych , którzy sie tam pokazują? A jest ich jeszcze dość dużo np. Wojtkowski, Kierzkowski, Wojciechowski, Zwiefka, Giżyński, Pitera, Gowin i inni. No ale najwięcej tam o Pałuckim, czego - nie rozumię!!!

2 1
ID:48177

szuja

@~Xpert:
z CO TU NIE ROZUMIEĆ. pEWNO JAKAŚ REDAHTORKA ZAKOCHAŁA SIĘ W NIM. bUHAHA

1 1
ID:48185

LALA20

@ Samanta

Tak, tak, wstydziłabyś się zareklamować............ " Prusakolep ".

2 2
ID:48189

zxxc

@~LALA20: yyy?

2 0
ID:48203

pionier

dzisiaj taka reklama by nie przeszła 59 sekund to już film krótkometrażowy.30 sekund przy obecnych stawkach to max.Wszystko co dłuższe niż 34 sek.
to gorzej niż nadgodziny.

2 0
ID:48208

slavo

ej, a które to redakcje są na pasku urzędu miasta? dajcie typy, bo nie wiem kogo unikać

1 0
ID:48266


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA