Dziewczyna wsiadła z niedużym koniem do...

Dziewczyna wsiadła z niedużym koniem do wagonu;))))))))))

10 komentarzy

?????

Zbuntowany -czy ty przypadkiem ostatnio nie ,,obcowałeś '' z ozonem ?

2 2
ID:48156

zbuntowany_kaloryfer

hahaha nie szanowny pytajniku! Ozona rzecz jasna lubię, ale ostatnio "obcowałem" z Panią Kaloryferową.
Ps. To "obcowanie" mi się podoba. Nawet lepsze niż 250 euro i wille na Florydzie;)))

3 1
ID:48162

peso

Ciekawe jaki bilet wykupiła dla niego ...

1 0
ID:48167

LALA20

Gdyby wsiadła na małego konia, wymagałaby współczucia.

4 0
ID:48169

ozon

"pytajnik" cały czas bulgoczesz i wyrzucasz z siebie ten jad jak jakiś wulkan na Kamczatce. Bulgocz ,bulgocz do upojenia- para i tak idzie tylko w gwizdek!!! "Zbuntowany" ja również bowiem lubię ludzi którzy mają coś do powiedzenia sensownego no i mają poczucie humoru a paru takich tu jest i to jest krzepiące. A co do konia to dobrze ,że stoi obok bo inaczej kojarzyłoby się z Carycą Katarzyną....

1 1
ID:48180

LALA20

@ peso

W temacie-Koń, konie.
Oglądałeś może filmy na faktach-
1. Człowiek zwany koniem
2. Powrót człowieka, zwanego koniem
Nie pamiętam tytułu trzeciej części.

0 0
ID:48187

szuja

Ciekawe czy kaloryferku czy cały ,czy połowa konika się chowa. Co na to twoja połowa.

2 1
ID:48193

zbuntowany_kaloryfer

@peso: na upartego możesz trzymać w domu niedźwiedzia albo krokodyla. Ten typ z "Policjantów z Miami" miał krokodyla przecież. Gdyby tak krokodyla zawlec do autobusu... ha! Kanar by zgłupiał gdyby tak mnie zdybał. A poza tym pół autobusu moje - pomimo, że jeszcze przed chwilą autobus pękał w szwach, po wciągnięciu krokodyla okazałoby się, że w zupełności starcza ludziom pół autobusu. No co, to mój krokodyl, trzymam go na łańcuchu i mam prawo z nim podróżować! A że nie ma kagańca..? Nie moja wina, że nikt nie sprzedaje kagańców dla krokodyli. Należy za to winić szefostwo sklepu Buldog a nie mnie;)))
Ps. Jest tu może z nami jakiś kierowca albo pracownik z MPK? Może by objaśnił jak regulamin i przepisy mają się do przewożenia krokodyla komunikacją miejską;)))

4 0
ID:48197

?????

@~LALA20: To podpowiem ,,Ozon zwany koniem ''...

0 5
ID:48212


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA