Czy nadajnik TV umieszczony we Włocławku na Placu...

Czy nadajnik TV umieszczony we Włocławku na Placu Wolności, na wieżowcu nadaje już cyfrowo telewizję? Jeśli tak to jakie programy, i ile ich jest, jeśli nie, to kiedy i ile będzie? I dlaczego nadal analogowo nie ma TVP3 z tego nadajnika, a płaci się abonament w 100 %, a nie w 2/3?

6 komentarzy

piwo$z

o ile się nie mylę to na placu wolności znajduje się prywatny polsatowski mux-4
Włocławek odbiera w tej chwili sygnał z 2 multipleksów mux1 i 2 z Konina (żółwieniec).
Do wieży mam niecałe 50 km w linii prostej i w nocy ładnie widzę maszt i raczej bez przeszkód odbieram. Cyfrówkę odbieram starą, wysłużoną anteną typu "późny PRL".

3 0
ID:48594

nabuchodonozor

Jeszcze nie nadaje, ale z tego co wiem, to w 2014r. ma być MUX 3 (TVP1, TVP2 HD, TVP Polonia, TVP Historia, TVP Kultura i TVP Bydgoszcz)

2 0
ID:48595

Adam

W Polsce panuje zasada, ze masz placic i to slono, nawet jezeli to jest nieuzasadnione.

3 3
ID:48600

nabuchodonozor

http://radiopolska.pl/wykaz/pokaz_lokalizacja.php?pid=227 - tutaj wszystkie informacje o tym nadajniku, a MUX-4 nadaje z komina MPEC-u na Płockiej.

1 1
ID:48605

maks

Włocławek jak zwykle jest pomijany,tak i w tym temacie.Przekazniki telewzji naziemnej,Płock albo Konin,nie mówiąc o Toruniu czy Bydgoszczy,chociaż coś tam podobno jest na kominie MPCU,ale o zasięgu około 2,3 km.

1 0
ID:48612

donperchino

Ja odbieram sygnał bardzo dobrej jakości z wszystkich multipleksów z nadajnika Płock/Rachocin. Antena kierunkowa ATX91 + wzmacniacz LNA 177 max48dB.

1 0
ID:48617


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA