Chcialabym zapytac Panstwa czy moze tez mieliscie okazje...


Chcialabym zapytac Panstwa czy moze tez mieliscie okazje byc oszukanym przez nasza polska poczte.Juz pare razy stotkalam sie z tym iz wyslalam list priorytetem(poczta prawdopodobnie przyspieszona i pewna)a odbiorca krorys raz z kolei nie dostal go, czeka juz ponad 2 tyg,a zazwyczaj taka paczka dochodzi w ok.2 dni.Po co w ogole jest opcja wyslania czegos bezpiecznie przy dodatkowej oplacie jak i tak paczka nie dochodzi,jestes zazenowana.Pozdrawiam czytajacych

6 komentarzy

Stacha

Jesteśmy w Unii ale Nasza poczta nie może zdążyć w terminach- z Holandii korespondencja-zwykła-po 2-ch dniach dociera do adresata.Ale z Polski do Holandii idzie cały tydzień.Nazwa jest tylko priorytetowa bo usługa zwykła tylko opłatą się różni.W Holandii w sobotę doręczyciele pracują a w Polsce leniuchują.

0 0
ID:3563

bogdan

Jaka płaca taka praca.Myślę oczywiście o robolach.Szefostwo przy korytkach to .............

0 0
ID:3565

Fan PP

Ja wysłałem kiedyś list wartościowy z zadeklarowaną wartością koron na Słowację..priorytet :) Szedł dwa tygodnie.Słowak napisał do mnie maila kiedy wyślę mu korony.List doszedł...pusty.Reklamacja na nic się zdała.Dostałem mądre pisemko od jakiejś śmiesznej pani dyrektor z informacją że..nie odpowiadają za to :)))..Czekam z niecierpliwością aż przejmie ich Deutsche Post.Może wtedy nauczą się kultury obsługi klienta,chociaż tej mądrej pani już chyba nie będzie tam w pracy.

0 0
ID:3570

AntekKowalski

Z Piaseczna koło W-wy Polecony idzie siedem(tak tak siedem)dni.Urzędowa sprawa może już minąć.

0 0
ID:3576

ja

Kochani
Tak długo jak poczta będzie tfu państwowa to nic się nie zmieni. Dla ciekawostki powiem że w Anglii w XVI wieku (tak 16) list docierał do adresata w ciągu 48 godzin. Dotyczyło to oczywiście granic królestwa. Nie mniej jednak to XVI wiek i konny transport.

0 0
ID:3577

Stacha

Poczta zatrudnia osoby,które nie potrafią czytać i inwalidów.Na domofonach są nazwiska -ale po co czytać lepiej na oślep włożyć list albo awizo- dlaczego na 4-te piętro ma iść.

0 0
ID:3584


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA