2:43, 23.03.2009 /TVN24 Pobili się o makaron i...

2:43, 23.03.2009 /TVN24
Pobili się o makaron i mąkę
ZAMIESZKI PRZED CARITASEM WE WŁOCŁAWKU

9 komentarzy

Video

Proszę tu relacja TVN24:
http://www.tvn24.pl/-1,1592137,0,1,pobili-sie-o-makaron-i-make,wiadomosc.html

Niestety nie mają u nas swojego oddziału i niewiele ciekawych scen pokazali.

Nie wiem jak inne telewizje, nigdzie znaleźć nic nie mogę.

0 0
ID:3590

bogdan

CHCIEL SOLIDARNOŚĆ ,TO MAJĄ. Ha,ha,ha

0 0
ID:3592

***

i to jest właśnie włocławek,motłoch który liczy na cudze,na wsi ludzie mają więcej kultury,pokazali się na całą Polskę jaka bida,a wziążć się za robotę zamiast wystawać pod sklepem i chlać za pieniądze z opieki,wstyd normalnie trzeci świat

0 0
ID:3595

pazdzioch

wstyd to twoja wypowiedz komuchu obys sam tam kiedys stanal,
tam zawiodla calkowicie organizacja bo wystarczylo wprwadzic numerki i podzielic tych ludzi na grupy np.30 osobowe w poszczegolne dni.

0 0
ID:3602

bogdan

Pazdzioch, ale za komuchów .............resztę dopowiedz sobie sam!!!!!!!!!

0 0
ID:3605

do pazdziocha

tylko nie komuchu,czy ty naprawdę nie pamiętasz, że to właśnie komuna tego nauczyła,liczenia na państwo,niech każdy liczy na siebie,ja jakbym nie miał pracy, to wolałbym ulice sprzątać czy gówna wywozić,niż tam stać,a może ty tam stałeś,że tak się bulwersujesz

0 0
ID:3607

pazdzioch

oj bogdan ty to kuzwa lubisz takie rymowanki:), nie stalem ale nie wstydzilbym sie stac gdyby rodzinie brakowalo, bo wstyd to KRASC tak jak np.ludzie rzadzacy miastem czy panstwem
za te dachowki tych paczek by bylo wiecej:)

0 0
ID:3609

Krystyna

No wlasnie do czego doprowadzili panowie liberalisci. Ludzie bija sie o zywnosc jak w najbiedniejszych krajach afrykanskich? Miala byc ameryka zapewnial Walesa a ja zawsze mowilam, ze to bedzie Afryka.

0 0
ID:3612

obserwator-prowokator

Tak, tak, Krysiu, a świstak siedzi i zawija to w sreberka... Kto to jest, bo nie bardzo wiem, kim są owi "liberaliści"? Gdyby w tym kraju po roku 1945 nie było ustroju demokracji ludowej w socjalistycznym państwie chłopsko-robotniczym, bylibyśmy zupełnie innym, tj. normalnym i zdrowym społeczeństwem o ustabilizowanej gospodarce wolnorynkowej. Stało się jednak inaczej i teraz są efekty 45 lat tzw. komuny. Najgorzej jest diametralnie zmienić mentalność i moralność, raz na zawsze nauczyć ludzi, że nie zawsze państwo (lub inne organizacje pozarządowe lub pomoc społeczna) wszystko im da, bo musi jako biednym, bezdomnym i bezrobotnym.... Ale, szkoda czasu, bo i tak niewielu to zrozumie, a wręcz przeciwnie - za chwilę ruszy potężna fala zmasowanej krytyki wszystkich tych, którzy wciąż wierzę w reaktywację tamtego irracjonalnego systemu ideologiczno-politycznego i społeczno-gospodarczego, opartego na absurdalnej centralnie planowanej gospodarce nakazowo-rozdzielczej.

0 0
ID:3640


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA