Dlaczego Straż Miejska nie ukarała dziś TVN za postój ich...

Dlaczego Straż Miejska nie ukarała dziś TVN za postój ich samochodu pod samym pomnikiem na placu wolności? Każdy inny dostałby mandat, wliczając w to nasze lokalne media (zdarzało się mandaty nadgorliwyuch strażników teksasu, za postój samochoduu służbowego lokalnego medium w miejscu niedozwolonym). Czy TVN (Tusk Vision Network) ma jakieś specjalne względy u naszych strażników miejskich, a może wśród władz? Straznicy Miejscy wykazuja się w tym momencie totalnym strachem wobec mediów centralnych, a także brakiem poszanowania prawa i sprawiedliwego jego respektowania wobec wszystkich. A może po prostu bali sie niepochlebnego materiału na swój temat w ogólnopolskiej telewizji? Równi i równiejsi? Nie po prostu zwykłe tchórzostwo strażników połączone z niesprawiedliwym stosowaniem prawa. A czy ja mogę se jutro zaparkowac pod pomnikiem na placu? Mało tam miejsc parkingowych, a te nie dość ze sa za darmo, to jeszcze w takim ładnym otoczeniu... A gdzie była Policja?

14 komentarzy

pazdzioch

a co oni tam robili, moze chcieli oderwac nowe tablice z POradzieckiego tuningowanego pomnika

0 0
ID:3659

TUSK VISION NETWORK

Firma senatora Tomasza Misiaka zawarła z Pocztą Polską kilkanaście kontraktów, w większości bez przetargu, na łączną wartość około 12 milionów złotych – ustalił tvp.info. W tym samym czasie Misiak aktywnie pracował w Senacie nad rozwiązaniami prawnymi dotyczącymi Poczty Polskiej.

0 0
ID:3661

czarna kaczuszka

Bo strażniki łapią tylko matizy i czerwone golfy! :p

0 0
ID:3662

ja

Może dlatego samego co dzisiaj około godziny 16 radiowóz straży miejskiej wyprzedzał na przejściu dla pieszych innych samochód. Kierujący strażnik tak się spieszył że prawie potrącił pieszego który z racji wieku nie był najszybszym na pasach. Według mnie tak chamskie zachowanie powinno się karać z największą surowością, co zresztą jest uwzględnione w taryfikatorze.
I tacy ludzie mają pilnować bezpieczeństwa w naszym mieście.
Chore!

0 0
ID:3663

otóż to

dokładnie fakmi. nie dalej jak miesiąc temu widziałem jak ci pożal się boże "stróże prawa" (hahaha) karają mandatem ekipe tv kujawy za to, że stali pod bankiem przez 2 minuty. I gdzie tu sprawiedliwoiść. "Warszawki" się boimy a w swoje gniazdo robimy? Co za wstyd dla włocławskiej Straży Miejskiej.

0 0
ID:3667

Q

Podobny pokaz dają na pchlim targu ganiając ludzi którzy stawiają samochody koło Ursusa -a cały tydzień ich ta strefa nie interesuje -może dostają........premię....od.....

0 0
ID:3668

Men

Wieśmaki, TVN przyjechał pokazać tamę, że może się zawalić: http://www.tvn24.pl/2154329,0,0,1,1,bomba-ekologiczna,wideo.html no ale na wsi tego widzę nie kumają. I wara mi od TVNu bo tu pracuje ! Ja jeden co miał jaja się wyrwać z komuny :D

0 0
ID:3672

Mist

hehe a zglos żeby kogos pijanego spod bloków usuneli,jak stoją wiecej niz 2 os to im strach nie pozwala na interwencje i odsyłaja na policje:):):)

0 0
ID:3673

obserwator

Spoko stary Tu nikt nic do TVN nie ma tylko do sprawiedliwego Traktowania . Pozdrawiam

0 0
ID:3681

maniek

jak to nie ma !!! Weszli w platformę "n" i kurs ich akcji na giełdzie spada. Juz ponad 30% stracili przez tą decyzje :)

0 0
ID:3684

***

niech się zaczają w lasach michelina i łapią tych brudasów co śmieci do lasu przyczepkami wywożą

0 0
ID:3685

marex

Pewnego dnia na Pl. Wolności odbywał się piknik i tak cierpliwie Straż Miejska "pilnowała miejsca" , że zwrócili mi uwagę za przechodzenie po trawniku! A gdzie miałem przejść?

0 0
ID:3688

Tomahawk

niech karaja przed katedra gdzie jest znak zakaz ruchu.Wniektorych przypadkach straznika od bandziora rozni mundur

0 0
ID:3695

Imeczka

a wystarczlo by ktos z was zrobil zdjecie i przeslal do komendy musieliby ukarac mandatem

0 0
ID:3726


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA