czytałam o niezadowoleniu parafian Zawiśla z nowego...

czytałam o niezadowoleniu parafian Zawiśla z nowego proboszcza, współczuję im, ale jednocześnie zapraszam do kościoła ŚW.Stanisława na msze,u nas proboszcz i wszyscy wikariusze są wspaniali.

16 komentarzy

janek z fabianek

daj więcej na tace będą jeszcze wspanialsi . zrób sobie nowy moher wiosna idzie

8 7
ID:50609

W parafii świętego Jana

są zmiany i też negatywne .Jestem parafianka tego kościoła wiele lat .Po udzieleniu ślubu mojej córce i zięciowi wyszłam szokowana tak jak resztę rodziny .Omijam ten kościół wielki łukiem .

3 3
ID:50610

katolik nie z wyboru

A ja zapraszam po rozum do głowy ! Ludzie zacznijcie w końcu myśleć , czy naprawdę ta Watykańsko - oszukańcza firma jest wam potrzebna ?

9 5
ID:50612

zawiślak

To nie parafianie tylko jeden donosiciel któremu coś się nie podoba. I mam ogromne wątpliwości jaki to "parafianin" z Zawiśla.

6 5
ID:50614

jola

Słownik wyrazów obcych - parafianin to człowiek ograniczony . Tak was od lat nazywali panowie w czarnych sukienkach. Jeżeli się do tego oficjalnie przyznajecie to naprawdę jest coś z wami nie tak .

4 3
ID:50616

george best

Proponuję pomysleć wchodzac do kościoła i popatrzec na bogactwa wszystko w miedzi,złocie i innych drogich rzeczach a ksiądz z ambony mówi o głodującej afryce,biedzie po czym idzie napchać swój juz wielki i tłusty brzuch.

5 4
ID:50617

pomocna dłoń

Czyżby w całej niezadowolonej parafii nie było żadnej taczki ??? Mogę pożyczyć...

5 1
ID:50621

donperchino

@~katolik nie z wyboru: To spróbuj zrobić komuś pochówek (obyś nie musiał, nikomu nie życzę) Okazuje się, że ateiści mają z tym poważny problem, bo nie da się tego zrobić bez wizyty w Kościele. Oglądałem kiedyś ciekawy dokument na ten temat. Walczą z tym ale niestety nic nie mogą jak dotychczas. Bo kościół i cmentarz to nie 2 różne instytucje.

3 2
ID:50622

pomocna dłoń

Jeśli "owieczki" obficiej sypną groszem "pasterz" na pewno będzie zadowolony, uśmiechnięty i miły. No chyba, że tęskni za poprzednią parafią, może zostawił tam bliskich???

2 1
ID:50623

katolik nie z wyboru

Do donperchino. A co ma piernik do wiatraka ! Jest takie coś jak pogrzeb świecki . Panowie księża wykorzystują lęk społeczeństwa przed śmiercią i tą niewiadomą po śmierci . Obrządki ci panowie w czarnych sukienkach nie odprawiają za Bóg zapłać , a wręcz bezczelnie się targują !

3 3
ID:50624

NIESTETY

ale mamy państwo w państwie- wypasione i bezkarne. Dopóki będziemy sami karmić pasożyta zawsze będziemy w ogonie Europy.

4 1
ID:50625

Moher

@~jola: W naszym słowniku definicji znajduje się 10 definicji jola. Poniżej kilka najpopularniejszych definicji.

Definicja nr. 1: Mały jacht o najwyżej dwu żaglach
Definicja nr. 2: Jolanta dla znajomych.
Definicja nr. 3: Niewielka łódź na okręcie wojennym, służąca do komunikacji z lądem.

1 3
ID:50628

solidarny

Ale ciemnogród.Hahaha

2 0
ID:50629

~ sp

Zostań kapłanem, albo posłem, mamy wolną wolę i Demokrację. Jedno i drugie podobne do sekty,mafii- na końcu łańcuszka pokarmowego jesteś Ty !!!!

2 0
ID:50633

Bosman

@Mocher
Definicja 1 błąd. Jacht o dwu masztach i to konkretnym ich usytuowaniu na pokładzie.

0 0
ID:50639

donperchino

@~katolik nie z wyboru: Nie piernik do wiatraka tylko pytasz po co ta instytucja więc odpowiadam, że do zrobienia pogrzebu. Jeżeli chodzi o Twoje zdanie na temat "panów w czarnych sukienkach" to moje jest takie samo.

1 0
ID:50643


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA