Nowosc : Działacze PiS bliżej mieszkańców. No tak, a co...

Nowosc : Działacze PiS bliżej mieszkańców. No tak, a co zaproponuja ? lekcje religii ? msze, ... jak do tej pory nic konkretnego nie zaproponowali ani nie zadzialali zeby mieszkancom zylo sie lepiej. Zblizaja sie wybory ? A gdzie interwencja w sprawie transportu chociaz ? Nie reaguja jak podwyzki, oplaty, sa wyzsze, Nie zastanawiaja sie jak stworzyc miejsca pracy...

11 komentarzy

Wolna_Polska

Za PiS-u Jarek obniżył podatki przedsiębiorcom i innym! Pytanie, co obniżył Kwach? Oprócz wymagań dotyczących wykształcenia dla prezydenta? Co obniżył Leszek Samoobrona Miler? Co obniżył kopacz piłeczki zwany Tuskiem?

15 23
ID:50632

?????

Czyżby folwarczne owce zaczęły otwierać oczy ? Czy może koryto trzeba im POdnieść jeszcze wyżej by zrozumiały że są od 20 lat bezczelnie okradane nie tylko z wełny ale i z przysługujących im praw do wolności i faktycznego decydowania o folwarku ?

9 16
ID:50641

peso

@~?????:

Widzisz, żeby te Twoje owce się zbuntowały to musiałyby ze sobą współpracować.
Tymczasem smutna prawda jest taka, że Polak Polaka raczej łyżce wody utopi niż mu pomoże.

Ty sam jesteś tego najlepszym przykładem.

Gdyby na przykład ktoś rozważał wyjazd do Włoch, aby tam rozpocząć nowe życie i przed wyjazdem chciał się zorientować ile musi tam zarobić, aby utrzymać tam na miejscu siebie, żonę i dwoje dzieci to od Ciebie o Twojego brata się tego nie dowie.
Bo aby odpowiedzieć na takie pytanie Ty musiałbyś się zniżyć jak sam napisałeś do poziomu pytającego.
A to dobre, lepszej ściemy to jeszcze nie słyszałem.

17 9
ID:50645

zxxc

@~Wolna_Polska: Jarek nic nie zrobił prócz politycznej policji zwanej później nie wiadomo czemu CBA oraz minimum 2 konferencje dziennie pokazując to jak to oni się bardzo starają i jakie to afery tropią ;) Nie zapomnimy Ziobry, Giertycha, Leppera i wielu wielu innych :) Następcy tez nic nie zrobili ale nie przekuwaj nieudolności Jarka w jego nieskończone pasmo sukcesów - to trochę zbyt duże nadużycie ;)

@~?????: każdy rząd będzie "okradał" bo nie ma na scenie politycznej partii która jako swój sztandarowy postulat wzięła by redukcję o 70% zatrudnienia w sferze budżetowej, likwidacje 13tek, pseudo nagród uznaniowych itp itd ;) System jest zgniły to i zgniła będzie każda formacja która w niego wejdzie.

Znając historię naszego kraju - sami - to możemy tylko burdy robić i po ryju nawzajem dać :) Jak nas euro-kołchoz wchłonie jako "stan" zjednoczonej europy i narzuci prządki to wtedy jakaś szansa będzie - tyle że suwerenni to już nie będziemy - choć tak naprawdę to w 100% w ostatnim ćwierćwieczu i tak nie byliśmy.

15 8
ID:50646

?????

@zxxc: Sugerujesz że likwidacja ,,13'' to lekarstwo na bezczelne złodziejstwo POlitykierów ? Że ta likwidacja zlikwiduje kolejki do specjalistów ,zapobiegnie okradaniu kont emerytalnych , budowaniu dróg 2-3 razy drożej niz w Niemczech , lekceważeniu składanych obietnic wyborczych , zatrudnianiu partyjnych kolesi ? To ciekawe ?Możesz to uzasadnić ?

5 13
ID:50647

Wolna_Polska

@zxxc: O ile wiem to Giertych już nie jest zły teraz Tusk go przytula do swej piersi!
! O czerwonych miernotach w ogóle pisać nie będę, bo szkoda na takie coś klawiatury!
CBA Polityczna Policja? Konferencje? Teraz masz za to serialito z matką Madzi lub setką innych matek, które zapewne w szale zachwytu swoją pozycją materialną, co drugi dzień dźgają swoje dzieci nożami! Teraz są takie relacje!
Gdyby Kamiński był na swym miejscu to na pewno nie było by tyle przekrętów przy budowie autostrad, za które tak przypadkiem zapłaciliśmy dwa razy tyle niż szwajcarzy robiący drogi przez tunele w Alpach!
Ja za Jarka pamiętam gaz, który był dwa razy tańszy!!! Pamiętam tanią benzynę i 850 zł za ZUS., Co mam Pamiętać PO Tusku? Stadion Sadzawkę, paliwo PO prawie 6zł i ZUS za 1100 zł a może rozsypujące się lotniska i nowiutkie samoloty, które latać nie potrafią! Długi za to Tuska będą pamiętać 3 Pokolenia Polaków o ile jeszcze będą

6 13
ID:50648

rafał

@zxxc: To, że kryzys nie dobił Polaków tak mocno to tylko dzięki Kaczyńskiemu i Gilowskiej, w tym czasie podatki malały nie rosły !

6 12
ID:50649

zxxc

@~?????: a umiesz czytać? to przeczytaj jeszcze raz co napisałem i nie imputuj mi słów i sformułowań których nie użyłem :) Uważam że cięcia w samej budżetówce, zwolnienie 70% biurw i zlikwidowanie 13tek oraz patologicznego systemu premii dało by pozytywny impuls dla ludzi w tym kraju ;) tych ludzi którzy orają w prywatnych firmach nierzadko wiele więcej niż 8h dziennie a za premię roczną mają poklepanie po plecach :)

@~Wolna_Polska: mam w poważaniu kto kogo przytula, nie ma na tej scenie politycznej nikogo wartego mojego głosu więc wmawianie mi że ktokolwiek z tych klaunów w cyrku przy wiejskiej będzie lepszy jest naprawdę rozczulające.

Ceny surowców mają to do siebie, że tak długo jak podaż będzie maleć cena będzie rosnąć to jest elementarne pojęcie gospodarki wolnorynkowej więc o czym mam z Tobą dyskutować skoro nie jesteś w stanie tego pojąć?

To że ktoś jest patologią i zabija własne dziecko a potem robi rozbierane sesje dla gównianych szmatławców to chyba nie wyznacznik rodziny w Polsce i też nie rozumiem co ma Tusk z tym wspólnego, a bynajmniej ile więcej niż "Jarosław Polskę Zbaw" bo to retoryka na poziomie okolic gimnazjum :)

@~rafał : tak, nie było cięć w budżecie za "tłustych lat" gdzie można było redukować deficyt, Jarek przejadł i rozdał :) teraz płaczecie - a co wtedy nie widzieliście podgrzewanych chodników w pałacu prezydenta za parę "set" tysięcy bo się śp. Lech poślizgnął? Innych genialnych pomysłów i marnotrawienia kasy też nie było widać?

ŻEBY BYŁO JASNE:
1. Napisałem już kilka razy napisze i jeszcze raz SYSTEM JEST ZŁY.

2. Mam gdzieś politykę w tym kraju - tak długo jak nie będzie znaczącej zmiany systemu - a jej nie będzie więc mam w poważaniu kto się z kim żre i o co. Pozwalam sobie jedynie wytykać waszą hipokryzję bo teraz widzicie a wcześniej to widzieć nie chcieliście :) Dalej patrz pkt. 1 :)

Specjalna dedykacja dla tych usiłujących za wszelką cenę wybielać jednego nad drugim niezależnie którego nad którym:

Bardzo cienka linia oddziela upór od głupoty - zastanów się czy jesteś jeszcze po właściwej stronie.

11 6
ID:50650

?????

@zxxc: wybacz w takim razie, o najmądrzejszy , że ,,nieświadom twej ogromnej wiedzy'' maluczki forumowiczek odważył się polemizować .Ale przyznasz że prawa które na to wszystko pozwalają uchwalili ci sami krętacze którzy sobie przyznają nagrody (z naszego POdwórka również) , i ci sami którzy wymyślili i uchwalili umowy śmieciowe i ci sami którzy POzwalają na niepłacenie pracownikom za nadgodziny i wreszcie ci sami którzy PO cichu traktują emigrację zarobkową POlaków jako wentyl bezpieczeństwa dla ewentualnych skutków swoich dotychczasowych idiotycznych rządów -czy z tym się zgadzasz ?

3 7
ID:50651

~ sp

@zxxc: Dzięki za wpis, mam syna politologa tak się zachłysnął praworządnością w naszym kraju, wyjechał z kraju, od 27 lat oramy w prywatnej firmie nikt nas nie klepie po plecach i nie daje premii - TYLKO DOMIARY ZUS, US. A propo patologii , matka w ciąży z zagrożoną ciązą ląduje na oddziale patologii, bezrobotny to patologia, a system to nie PATOLOGIA !!!!!

1 0
ID:50664

?????

@~~ sp: Ale ten system został stworzony na PATOLOGICZNYCH podwalinach Magdalenki i Nocnej Zmiany ...która trwa do dziś ...

2 3
ID:50668


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA