Nie POmógł Komorowski, nie pomógł Boniek , nie POmógł...

Nie POmógł Komorowski, nie pomógł Boniek , nie POmógł najdroższy w Europie stadion z fajansowatym dachem wybudowany za emerytury Polaków -znowu lanie dostała najlepiej zarabiająca ,,reprezentacja '' POlski .POziom gry POdobny do POziomu drużyny premiera ...oni grają POd stołem ...i na zapleczu . POdniesiona przyłbica i PRAWDA o zasadach gry im wyraźnie nie POmaga - POdobnie jak premierowi ...Tu jest potrzebne posuniecie Putina ...przymusowe ,,wczasy'' na zakałkaziu ...Ale ...,,nic się nie stało ,nic się nie stało '' ten refren POtajtanej koalicji pasuje tu jak ...,,przylał'' .

7 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

@pytajnik: pomoże Knypel. Przecież powiedział: "ja tak chcę";)
Ja też chcę wielu rzeczy/odkryć/spełnienia marzeń.
Pierwsze życzenie - żeby ludzie wylądowali na Marsie i rozpoczęli tam budowę bazy.

6 7
ID:51418

george best

Na Wembley Rooney i spółka pokaża choc myslę że już wczoraj Ukraina pokazała ile warta jest drużyna a ile ten super strzelec Lewandowski -i on miał grać niby w United sorry ale rezerwowy z United Hernandez wczoraj łupnoł 2 bramy dla Meksyku a ten Lewandoszczak?

2 0
ID:51423

Ada

Liberalizm zabral sie rowniez do sportu. Wszedzie ZERO. À le to normalene bron Boze malpowac "komuchow" i miec bardzo dobrych sportowcow. Naczelna zasada.

1 1
ID:51424

pazdzioch

ekipa europa na czerwonej planecie, dobre :)

0 1
ID:51429

Płeć żeńska

Zmroziło naszą reprezentację.

0 0
ID:51430

zbuntowany_kaloryfer

"Płeć żeńska" hmmm. A czy istnieje jeszcze jakaś inna? Przecież wiadomo: istnieją ludzie. Od zarania dziejów człowiekowi towarzyszą kobieta i pies. Tak to już jest poukładane.

0 0
ID:51459

ozon

No wynika tu z niektórych wpisów ,że gdyby to "zbawiciel Jarek K" był u władzy to reprezentacja grałaby jak z nut!Najpierw msza ,póżniej pokropienie trybun, zebranie datków z tychże no i dopiero wtedy gol za golem na naszą korzyść. drużyna jaka jest każdy widzi ale przekładać to na politykę to już Himalaje głupoty.

0 0
ID:51483


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA