To , co się dzieje na sesji Rady Miasta,przechodzi ludzkie...

To , co się dzieje na sesji Rady Miasta,przechodzi ludzkie pojęcia.Nie jestem zwolennikiem obecnych władz,ale to co wyprawiają pisowcy na czele z Zbonikowskim,niby posłem i mości Kalinosiem, oraz wielkim dyrektorem ,małej instytucji przekracza wszelkie wyobrażenia.Panowie,tak nie wolno,trzeba dbać o miasto,a osobiste wycieczki załatwiać na stopie prywatniej.Po osobistych wystąpieniach tych panów,śmiem twierdzić,że już więcej nie będą nas reprezentować ,ani w Sejmie,ani w Radzie Miasta.

16 komentarzy

ha ha ha

To Palucki zaprezentowal poziom ponizej mułu prymitywnie atakujac Zbonikowskiego (jego tez nie chwale ale tu wygral) kiedy mu argumentow zabraklo.

0 0
ID:3779

forsmark

Ja wczoraj oglądałem w TV Kujawy transmisję z obrad RM.Poziom populizmu,demagogii i zwykłej głupoty jest zatrważający. Jestem zażenowany,gdy słyszę prezydenta pouczającego radnych,bo okazuje się,że to towarzystwo dziś jest przeciw temu,co wczoraj popierało.Po co tam był Zbonikowski?Platforma,ci podobno rozsądniejsi to w naszym mieście porażka.Skrzypek,Dębczyński,Dzięgelewska poza bełkotem,który z siebie wydają, nic sobą nie reprezentują.Po wczorajszych popisach oratorskich p.Skrzypka,mogłem wreszcie poznać sposób na rozwój miasta wg WWS,i muszę przyznać że jest osobliwy.Jasne,po co tunel na pl.Wolności,lepiej rozdawać na prawo i lewo zasiłki.Widać było pod Caritasem czym to się kończy.Po wystąpieniu p.Kalinowskiego,które składało się głównie ze złośliwości i inwektyw pod adresem prezydenta,dałem sobie spokój z oglądaniem tego żenującego widowiska.Dobrze,że TVK ma tylko regionalny zasięg,bo poza nami nikt tego nie ogląda.Megaobciach!!!PS.Słówko "bełkot",którego wyżej użyłem tyczy się wypowiadanych treści a nie artykulacji.

0 0
ID:3780

Krystyna

Wiadomo od dawna, ze partia PIS sluzy rozgrywaniu osobistych porachunkow : bracia Kaczynscy, Ziobro ...

0 0
ID:3781

pazdzioch

najlepszy jest maly grubasek(gwiazda koszykarska) i mala czarna :) a no i ten gosc co sie tak chwalil tymi 216(czy jakos tak)podpisami przeciw rewitalizacji;)hahhahhahahha

0 0
ID:3782

216

216 podpisow od podmiotow gospodarczych czyli do 1500 miejsc pracy. Jak nie widzisz roznicy to szkoda tlumaczyc roznice.

0 0
ID:3785

pazdzioch

smieszny jestes

0 0
ID:3788

ktosiek

sami się nie wybrali, to mieszkańcy powinni wyciągnąć wnioski ze swojego głosowania.

0 0
ID:3793

Błednarek

Jak zamkna nam ulice to beda musieli oddac samolot. I ulice:)

0 0
ID:3798

Pazdzioch

Jezeli ktos jest jedna z tych 1500 osob zagrozonych to dla niego nie jest to smieszne.

0 0
ID:3802

pazdzioch

to POwyzej to nie ja napisalem, swoja droga tylko idiota moze sadzic ze przebudowa placu rowna sie utracie pracy przez 1500 osob :)smieszne

0 0
ID:3805

pazdzioch

A ze jestem idiota czerwonym to nie wierze w takie rzeczy i wierze w mojego Prezydenta. Wiwa KC PZPR.

1500 straci prace, nie, co najwyzej zamiast 2000 zl bede zarabiac 1000 zl bo parking to klient. Wystarczy nawet najglupsza ksiazke z marketingu zobaczyc, -30-50% obrotow.

Moj Prezydent dobrze robi dla miasta, powiedzialbym, ze nawet Wzorcowo... ooops wzorowo.

0 0
ID:3806

pazdzioch

czy z parkingiem czy bez niego i tak nie kupuje nic w sklepikach na 3maja bo sa zwyczajnie kiepskie, obskurne i smierdzi tam jesli bede sie chcial dostac do ktoregos z tam polozonych bankow to sobie znajde miejsce albo przejde kawalek
(na placu i tak nie parkowalem bo trzeba placic)
ps.wymysl sobie handlarzyno/pisaku wlasnego nicka i pisz za siebie

0 0
ID:3809

bogdan

Cała ta dyskusja jest do bani.Parking ma by,czy się Wam podoba, czy nie!

0 0
ID:3810

pazdzioch

Pazdzioch, co ty piszesz, przeciez 3-maja to deptak, sukces kulturalny, ktory teraz milosciwie panujacy towarzysz prezydent (komitet wojewodzki) chce przeniesc tez na Plac Wolnosci. Gdyby 3-maja bylaby jezdzalna (niekoniecznie parkowalna) to by nie umarla. A teraz strefa smierci sie rozniesie dalej. Wzorcowo.

0 0
ID:3811

pazdzioch

przestan sie podemnie podszywac, znajdź sobie nicka a parking w tym miejscu mam w 4literkach

0 0
ID:3813

wloclawek.info.pl

Redakcja portalu prosi, aby internauci nie dodawali opinii pod nickami innych internautów.

0 0
ID:3816


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA