Nie jestem za PIS ani za Czerwonym ale pan prezydent przegral...

Nie jestem za PIS ani za Czerwonym ale pan prezydent przegral starcie z PIS'em 0:1. Brak odpowiedzi merytorycznej na zarzuty o zmasowanej akcji likwidowania parkingow w miescie, a za to pare żenujących wrzutek o Melex'ach. Żenada. Nie bronie Zbonikowskiego kierowcy Melex'ow dal sie zlapac i to jego blad ale poziom arogancji Paluckiego jest nie na miejscu jak na takie stanowisko. Przeraza mnie to ze to on jednoosobowo ma decydowac na co zostana wydane pieniadze z obligacji (okt .7 uchwaly o obligacjach)
Tu zapis znalazlem na ten temat:

Komunista kontra Melex - 0:1

7 czesci









A tu punkt widzenia mieszkańców:


Przepraszam adminow za linka, ale wydaje mi sie temat na tyle wazny i zachowanie wladzy, ze warto zeby mieszkancy to zobaczyli.

6 komentarzy

pazdzioch

to prawda on jest arogancki tak jak wiekszosc z SLD ale i tak w porownaniu z politykierami prawicowymi we wloclawku jest jak narazie bezkonkurencyjny, reszta umie tylko przeszkadzac ale my to widzimy;)

0 0
ID:3789

g... prawda

We Wloclawku zawsze wygrywa komuszy rod, ludzie sa slepi i szybko zapominaja. No coz szkoda ze przyszla taka wiosna "....ze na drzewach zamiast lisci sa komunisci...". Efekt braku takiej pory roku widzimy do dzis...

0 0
ID:3790

qtt3

Jada po nim za tego melex'a nie dlatego, że "dał się złapać", a dlatego że był na tyle "mądry" żeby to zrobić... Zatrważające jak prosto takim stwierdzeniem przerobić wstyd jaki przyniósł rodakom w niefortunną próbę zabawy po nocach...

0 0
ID:3791

bogdan

Wlocek napisał cyt... Zbonikowskiego kierowcy Melex'ow dal sie zlapac i to jego blad...koniec cyt.
To ,że Zbok dał się złapać to o niczym nie świadczy.
Świadczy natomiast o Twoim małym móżdżku, dlaczego to zrobił i jest dalej PANISKO.

0 0
ID:3795

Wlocek

Wszyscy politycy, szczegolnie w Naszym miescie to maly format. Ten dal sie zlapac na Melex'ach, blad, inny likwiduje parkingi jakby pod czyjes zamowienie. Czyj grzech jest wiekszy?

0 0
ID:3800

terminy

http://wloclawek.info.pl/nowosci,wiadomosci_wloclawek_i_region,1,1,utrudnienia_w_ruchu_na_ul_kilins,8520.html

Tu prace drogowo-budowlane zaczyna sie prawidlowo na poczatku sezonu a na Placu i Okrzei (tam gdzie nie ma byc parkingow) zaczyna sie pod koniec (sierpien). Oczywiscie nadal nie daje to nic do myslenia. Bo tu trzeba zrobic na czas a tam na czas wlasnie nie trzeba, nie nalezy. Wszelka zbieznosc dat oczywiscie jest przypadkowa i nieplanowana.

0 0
ID:3801


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA