Odrobiłem przedświąteczną pańszczyznę, czyli...

Odrobiłem przedświąteczną pańszczyznę, czyli uczestniczyłem w zakupie produktów, których normalnie bym nie kupił, nawet gdyby bili;)
Ale skoro już są Święta to życzę Szanownej Redakcji i Forumowiczom wszystkiego najlepszego. No i nadchodzi Prima Aprilis - zatem zróbcie swoim żonom jakiś kawał zapadający w pamięć. Nie będę podawał przykładów/propozycji ale mam doświadczenie w robieniu paskudnych kawałów. Np. intuicja i doświadczenie podpowiadają mi jaki byłby idealny dowcip sprawiony Śwince Peppie. Nie jest sztuką zrobić chamski, obraźliwy dowcip. Ofiara/cel dowcipu musi poczuć, że wykreowana sytuacja jest jak najbardziej prawdziwa, realna! Dlatego właśnie najlepszym celem jest ktoś najbliższy; Znamy przecież słabe strony celu. Chciał nie chciał wybór pada na żonę hahaha! No tak już jest świat urządzony;)))

12 komentarzy

pazdzioch

też cię pozdrawiamy :O

1 1
ID:51580

Oczytany

~do zbuntowany_kaloryfer. Nie od dziś jesteś homofobem. A kobiety masz tak jak każdy święto...j_wy w głębokim poważaniu. Gdyby to twoja żona czytała, miałbyś patelnię na pysku.

2 3
ID:51584

zbuntowany_kaloryfer

Oj @oczytany, żeby każdy miał tyle szacunku do kobiet co ja... I żeby każdy tak się o Nie troszczył. Ale szacunek i troska nie oznacza ckliwości, pobłażania i "słodzenia". Jestem złośliwy z natury, dość szorstki oraz miewam paskudne pomysły. I nic tego nie zmieni. Ma to swoje zalety, a szczególnie jedną: w moim towarzystwie żadna Dama nie nudziła się nigdy. Nawet przez chwilę;)
Ps. Piszesz o patelni na pysku - to Ty jeszcze chyba nie widziałeś "wojny domowej" z prawdziwego zdarzenia, z czego odbite nowe płytki w kuchni to tylko prolog do całej ofensywy.
A wrzuciłeś kiedyś żonę do Wisły na bulwarach? Gorąco Jej było to co miałem zrobić? Wpadła jak stała w ubraniu i z torebką. Problem z chłodzeniem rozwiązany w ciągu 2 sekund. Szkoda tylko telefonu;)))

1 0
ID:51588

george best

No to pewnie od wczoraj kaloryferze w marketach wrze.Postaw się i zastaw się a póxniej połowa żarcia leci w kibel.Wczoraj w/g tradycji byłem w knajpce i strzeliem 3 ginesiki oraz zjadłem kawałek owieczki w imię sojuszu z moimi bliskimi oszołomami z mej rodziny.

1 0
ID:51590

zbuntowany_kaloryfer

@Dżordż: u mnie nie leci "w kibel". Psy i koty zjedzą właściwie wszystko.

3 0
ID:51592

Typ

@~george best: szczycisz się na forum, że jadłeś mięso i piłeś piwo w Wielki Piątek, brawo !!! Jaki Ty jesteś bohaterski.

1 0
ID:51593

szuja

@~george best: Chcesz śledzia?

1 0
ID:51599

LALA20

@ Typ

Jak myślisz ?, co w tej chwili robi Sławoj.

0 0
ID:51602

zbuntowany_kaloryfer

Śledź musi być. I sałatka jarzynowa. Święta (jedne i drugie) bez śledzia i sałatki to święta niekompletne;)

2 0
ID:51618

george best

@~Typ: ja się niczym nie szczycę zrozumiałeś mnie źle jedni obchodzą się do wiary i poszcza a ja jako ateista nie .Dziś rano np poszedłem sobie pobiegac a póxniej na godzinkę na basen czy jest w tym coś złego?

1 0
ID:51620

wadera

@~LALA20:
Na wioskach jest jeszcze dużo sławojek. Inaczej sraczy na wolnym powietrzu. Zdrowe to i praktyczne.

1 1
ID:51624

LALA20

@ zbuntowany kaloryfer

A nasza kujawska czernina?
Moja mamusia celebrowała dzisiaj w kuchni od rana, przygotowując na świąteczny obiad rosół i czerninę.

0 0
ID:51626


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA