Tajna przysięga Jezuitów obowiązująca kandydata...

Tajna przysięga Jezuitów obowiązująca kandydata obejmującego
kierownicze stanowisko.
W treści tej szokującej przysięgi przechowywanej w
Bibliotece Kongresu Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie
pod numerem 66-43354 można przeczytać m.in.


" Przyrzekam i oświadczam, że gdy pojawi się sposobność
będę prowadził bezlitosną wojnę, sekretnie lub jawnie,
przeciwko wszystkim heretykom, protestantom i masonom, tak
jak mnie ukierunkowano, by wytępić ich z powierzchni Ziemi,

Bez oglądania się na wiek, płeć czy stan, i że będę wieszać,
palić, gotować, obdzierać ze skóry, dusić i grzebać żywcem
tych ohydnych heretyków, rozpruwać brzuchy i łona ich kobiet,i roztrzaskiwać głowy ich dzieci o ściany, by
unicestwić ich obrzydliwą rasę,

Że gdy się tego nie da zrobić jawnie, w tajemnicy użyję
trucizny,liny do duszenia,stali sztyletu lub ołowianej kuli,
bez względu na rangę, godność lub autorytet tych osób,
jakkolwiek by nie był ich stan publiczny lub prawny, jako że
w każdej chwili mogę dostać polecenie, by tak postąpić od
agentów Papieża lub przełożonego Towarzystwa Jezusowego,

Na potwierdzenie czego, niniejszym poświęcam swoje życie,
duszę i wszystkie cielesne władze, a za pomocą sztyletu,
który teraz otrzymuję, własną krwią się podpiszę by to poświadczyć ".

P.S. Jezuita, brał sztylet i nacinał żyłę nad sercem, brał
krew i składał podpis.
W tym temacie gorąco polecam wspaniałą powieść
Roberta Stilmarka pt. " Spadkobierca z Kalkuty "
Polecam też temat- " Cytaty o Jezuitach ".

Jak bardzo słowa tej przysięgi pasują do wiadomej partii,
ludzi, którzy są pod auspicjami człowieka z wiadomego miasta
i ludzi którzy śmią używać Naszego Narodowego, Historycznego
Symbolu " SOLIDARNOŚĆ "

Wierzę w nowego Papieża Franciszka. Wierzę, że dokona
pozytywnych przemian w Kościele, że nastanie wreszcie,
prawdziwy Kościół, Nasz Kościół.
Watykańska Gwardia niech pełni swą służbę, ale nad
bezpieczeństwem Papież Franciszka będą czuwali
" ludzie cienia " Rycerze Serca Jezusa, tzw. Oficerowie -
wyższa ranga.
Oby Papież Franciszek rządził długo i mądrze, dłużej od
Papieża Jana Pawła1, który..........................


28 komentarzy

piwo$z

z samego zacytowanego tekstu można wnioskować że to czasy inkwizycji.
Takie teksty i najazdy na papieża to szukanie dziury w całym. Dowody ludzie!, dowody! a nie spekulacje.
Takie insynuacje podsuwają mi myśl że w jakiejś części jestem Afrykaninem, bo podobno mój pra pra pra dziadek zjadł na kolację mieszkańca tegoż kontynentu.

17 27
ID:51780

LALA20

Wszystkim forumowiczom - Ade.

9 10
ID:51781

dowody

9 4
ID:55984

fiskus

@~LALA20: Ja też wierzę w nowego Papierza Franciszka , nie wierzę żadnej władzy , cała gospodarka jest oszustwem !!!

0 10
ID:55985

Kundziu

LALA 20 wklejasz tajną przysięgę Jezuitów i pokładasz nadzieję w Jezuicie Papieżu Franciszku? Czy masz kłopoty z kojarzeniem informacji? Pozdrawiam ;)

69 5
ID:58988

wolny

kościół to przecież NWO a Franciszek jest ich człowiekiem(jak każdy papiez) ktory ma doprowadzić do rozłamu i upadku kościoła zgodnie z zamierzeniem NWO.
ludzie myślcie trochę, ruszcie mózgami, zobaczcie jak kościół kat. jest oblepiony babilońską symboliką, to co głoszą oficjalnie jest tylko programowaniem i odmóżdzaczem dla mas!!!
Czas by się obudzić!!!

48 6
ID:59105

Cris

@~wolny: I warto by również dodać iż papież Franciszek jest Jezuitą :)

34 2
ID:60132

Jan Lisowski

Polecam filmy na YouTube "Prawdziwe oblicze kosciola" oraz "Legion Chrystusa".Jezus doskonale wiedzial co bedzie mowiac; "Poznacie ich po owocach" (wiare falszywa)!

17 6
ID:62108

Armand Ryfiński

LoL papież franciszek jest jezuitą

17 4
ID:66011

salma haska

tekst przysiegi jezuickiej jest dostepny w necie.
A papiez franciszek coz moze skoro ta przysiega tez go obowiazuje? nic. ruchy pozorne i pod publiczke

12 2
ID:66571

Michal Rastecki

Nie rozumiem czemu ale po wpisaniu numeru pod ktorym powinienem znalezc ta przysiege znajduje cos kompletnie innego a mianiowiece to http://www.loc.gov/search/?in=&q=66-43354&new=true ktos jest w stanie mi to wyjasnic czy to pooprostu jakas sciema ?

5 4
ID:67244

Robert Pucil

@~fiskus: Gwoli scislosci ...Proponuje zapoznac sie bardziej z przeszloscia nowego papieza Franciszka ...Jest on jezuita i jego zwierzchnik to szara eminencja jezuita rowniez . Inkwizycja ? To wszystko przed nami !!!!! Niech Bog ma nas w swej opiece .

17 3
ID:68595

gość-67340

Zaprawdę Powiadam Wam Siostry i Bracia!
Wystrzegajcie się uczonych w Piśmie rzymsko-katolickich faryzeuszy, tych konsekrowanych szamanów, agentów UB i SB, pedofilów i innej maści seksualnych dewiantów, społecznych pasożytów, świętobliwych oszustów i złodziei, którzy chętnie chodzą w długich szatach a nawet mundurach Wojska Polskiego, lubiących pozdrowienia na rynkach i pierwsze krzesła w świątyniach, oraz pierwsze miejsca na ucztach; którzy pasożytując pożerają renty i emerytury moherowych wdów i dla pozoru długo się modlą; tych spotka szczególnie surowy wyrok. [wg Marka Ewangelisty 12:38-40 ]

14 8
ID:69314

Tacyt

herezja

13 5
ID:69348

gość-41974

@~wolny: szkoda pisać.Ten naród jest tak ciemny, że tylko czarni do nich docierają.Zadne inne argumenty.Gdyby nawet z grobu wstali zamordowani przez jezuitów i tak by nikt nie dał wiary.

14 3
ID:72483

gość-82384

Hmm Kto powinien się bać Jezuici Masoni czy Iluminaci Myślę że rozstrzygnie Promotor

1 1
ID:73490

Jacek

No ale paczcie państwo: dopiero na kierowniczych stanowiskach mogli te brzuchy rozpruwać.

2 3
ID:77520

Bakłażan

@~piwo$z: jezuitów nie było w czasach inkwizycji. A to jest tekst zmyślony przez jakiegoś szura. Każdy może sobie coś takiego wymyślić. A jeszcze większym szurem trzeba być by wierzyc ze to dokument Kościoła.

6 12
ID:78649

Madry

Wystarczy czytać Biblię i się wie,że KRZK to fałszywa religia nie mająca nic wspólnego z biblijnym Bogiem,to religia bałwochwalcza, papiestwo od zarania dziejów mordowało tych,którzy nawet Biblię czytali. Otwórzcie oczy!!!!?

9 5
ID:80750

gość-27936

Proszę nie wierzyć w to ci tu napisane św. Ignacy założyciel Jezuitów zawsze wpierw kazał patrzeć na samego człowieka próbować obronić jego racje. Był przeciwny kontrowersyjnym działaniom inkwizycji , która go cały czas sprawdzała, ale często sam zgłaszał się do niej , aby coś było wyjaśnione. Tak jak Luter widział ciemne strony Kosciola ale w miłości posłuszeństwie Kościołowi próbował zmienić te miejsca w perłe. Jezuici przetrwali do dziś obronili Kościół przed fala protestantyzmu i innych herezji. Są posyłano tam gdzie Kościół kuleje. Byli spowiednikami największych świętych Faustyny Kowalskiej, Teresy z Avila mają całkowite są bardzo otwarci na to czego Kościół potrzebuje w danych czasach . Proszę wybrać się na rekolekcje ignacjańskie i zobaczyć co Bóg przez nie mówi do człowieka ja jestem po 1 tygodniu i nie zobaczyłam tam takiego obrazu patrzenia na heretyków i jezuitów i na ludzi jak w opisach , zobaczyłam Boga który patrzy nie tylko na mój grzech ale i na serce na historie mojego życia. Proszę uważać na to co się czyta na stronach internetowch ja tez mogę pisać o kimś kłamstwa w jakimś celu i robi to na pewno ale czy to jest prawda? Ludzie zacznijmy myśleć bo głupota jest grzechem można to przeczytać w ewangeli Marka.Bo kto nie zacznie myśleć nie pozna Boga .

4 6
ID:81621

gość-16521

"Wystarczy czytać Biblię i się wie,że KRZK to fałszywa religia nie mająca nic wspólnego z biblijnym Bogiem,to religia bałwochwalcza, papiestwo od zarania dziejów mordowało tych,którzy nawet Biblię czytali. Otwórzcie oczy!!!!?"
A to dobre. A biblia to zbiór czego innego jak opisów sadyzmu, zbrodni, psychopatii ich wspólnego boga Jahwe?
https://www.facebook.com/notes/nowy-ateizm/przera%C5%BCaj%C4%85ce-cytaty-biblijne-13/447798775297654/

3 2
ID:82413

gość-34021

Jakieś jaja. Tajna przysięga jezuitów w internecie. No i papeż Franciszek przywódcą tego stada. On jako przywódca całuje ręce i nogi wszystkim, co je wystawiają. Ja to widzę rychły koniec kk

1 0
ID:82709

gość-48701

Minęło osiem lat........i bez certyfikatu nie wejdziesz do Watykanu.......Nie będziesz tam pracował.......Oto Franek,"sługa ".

4 1
ID:83789

gość-76731

KILKA WPISÓW SPRZED 8 LAT !!! OKAZAŁO SIĘ PROROCZYCH -- BERGOLIO JEST ANTYCHRYSTEM I SŁUGĄ KORPORACI I MASONÓW

5 2
ID:84059

gość-29830


Franciszka juz dawno nie ma . To co pokazuja to hologramy albo podstawiony aktor .

1 0
ID:84636

gość-40811

@~gość-29830: Moze Tak byc

0 0
ID:84827

gość-19917

To gdzie jest Bog??

0 0
ID:84881

gość-71553

@~gość-19917: - nie ma go. Bóg skoczył zrobić biznes..

0 0
ID:86066


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA