Psioczylam i buntuje sie przeciwko przynaleznosci naszego...

Psioczylam i buntuje sie przeciwko przynaleznosci naszego kraju do NATO bedaca organizacja wojenna. Niestety, prezydent Francji podskakujac, podrygujac (jest maly a jego zona - modelka duzo wyzsza od niego)pakuje rowniez Francje (ktora De Gaule wyciagnal z tej organizaji nie chcac byc marionetka dla Ameryki)do NATO i to nawet pomimo sprzeciwu deputowanych jego partii. Przerazajace, horzy ludzie rzadza krajami.

4 komentarze

Krystyna

Przepraszam za blad ortograficzny "horzy" ani chorzy

0 0
ID:3823

jutu

Krystyna,nie zabieraj głosu w sprawach na których się nie znasz i ,grzecznie mówiąc,o których nie masz zielonego pojęcia.Weż coś na wstrzymanie.Popatrz jest piękna wiosna. A na początek sezonu to zapisz się do partii kobiet.

0 0
ID:3824

ja

I naucz się pisać po polsku!

0 0
ID:3829

Ada

Smutne to jest. Brak wyobrazni. Podzielam zdanie pani Krystyny, ktora bardzo ladnie pisze po polsku. Ja tez nie mam czcionkow polskich bo pisze z Anglii. Ja rowniez znam sytuacje NATO i prawda jest ze Francja wyszla z tej kryminalnej wedlug mnie organizacji bombardujaca ludnosc cywilna. Tylko marionetki z roznych krajow pajacuja w NATO, wysylaja mlodych ludzi na rzez. Biedny czlowieku nie ublizaj ludziom bo wlasnie Ty nie nie znasz sytuacji.

0 0
ID:3832


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA