WŁOCŁWSKA MAFIA TAKSÓWKARSKA WITAM OD NIE DAWNA WE...

WŁOCŁWSKA MAFIA TAKSÓWKARSKA
WITAM OD NIE DAWNA WE WLOCLAWKU NA DWORCU KOLEJOWYM MAMY MAFIE TAKSÓWKARZY STOI SOBIE KILKU PANOW NIE MA WYBORU TAKSOWKI BO TWARDA REGULA DO PIERWSZEJ A JEDEN OD DRUGIEGO SERWUJE LEPSZE WYCIECZKI
NIECH KTOS SIE ZA TO WEZMIE ZADNEGO CENNIKA NA WIDOKU DOPIERO DOWIADUJESZ SIE JAK MASZ ZAPLACIC NIECH WLADZE I SLUZBY NASZEGO MIASTA COS ZROBIA W TYM KIERUNKU PROSZE BO JAK MOZNA KASOWAC TAK BIEDNE SPOLECZENSTWO MYSLI JEDEN Z DRUGIM ZE JAK Z WALIZKA WYJDE TO WLOCLAWKA NIE ZNAM

9 komentarzy

Praktykant

Wsiadasz ,dojezdzasz jak jest za duzo ,Nieplacisz. Dziala sprawdzone

7 0
ID:52737

anty

Jak można tak krzyczeć, to niekulturalne.

3 2
ID:52741

joker

Proponuję korzystać ze sprawdzonych włocławskich korporacji i zamawiać taksówkę telefonicznie. Co prawda trzeba będzie chwilę poczekać ale przynajmniej cena uczciwa i brak "zwiedzania miasta". A dworcowi zawsze mieli pokręcone taksometry i kasowali nieświadomych pasażerów.

5 0
ID:52742

reguła

a moze to jakiś taksówkarz napisał przeważnie konkurencja wykancza konkurencje
tak jak zawsze zamawiam gaz jeden gada na drugiego a ogólnie wszystkie butle są do bani

0 0
ID:52744

Adam

Ludzie tak rzadko biora taksowke, ze troche to jest solidawne wsrod taksowkarzy i nie mam do nich o to pretensji. Natomiast moge miec pretensje o oszustwo. Konkurencja ? To wlasnie konkurencja niszczy wszystko.

0 0
ID:52746

Taksówkarz

Jestem taksówkarzem więc coś napiszę. Tych kilku panów stojących na dworcu wydzierżawiło od PKP teren postoju i stąd maja wyłączność na stanie w tym miejscu. A co było powodem? Taksówkarze zrzeszeni w korporacjach mają niższe stawki od "dworcowych" i ludzie wybierali ze środka tańszy transport., a tamci byli omijani. W chwili obecnej inni nie mogą tam stać więc klienci są skazani na droższy przejazd.

3 2
ID:52747

radny browarek

A może by tak kontrolerzy kas fiskalnych zamiast latać ciągle po sklepikach ,przejechaliby się taksówką, np do dentysty albo lekarza to od razu by im sie w głowach rozjaśniło

6 0
ID:52748

mobilek

Jaki problem ? Wystarczy wysiąść z pociągu, wyjść przed dworzec, wyjąć komórkę i zadzwonić po jaka się chce taksówkę. Stać na postoju nie mogą, ale podjechać na zamówienie pewnie tak. Jak szkoda kasy na telefon to płaćcie i płaczcie.

4 0
ID:52752

Mika

Absurdy rodem z PRLu. Ostatnio wsiedliśmy do taksówki najbliżej stojącej, Wyproszono nas i pokierowano do grata na początku kolejki. Rozumiem interesy reszty panów taksówkarzy ale to ja wybieram , z kim jadę. Nie życzę sobie sterowania i dyrygowania. TYm bardziej, że nauczona doświadczeniem: wiem, które taksówki zawyżają ceny. Następnym razem absolutnie nie skorzystam z usług tych panów pod dworcem. Nauczona doświadczeniem zadzwonię.
A wy stracicie kolejnego klienta.

2 0
ID:52769


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA