Okazuje się, ża administratorzy portalu są bardzo...

Okazuje się, ża administratorzy portalu są bardzo tolerancyjni dla wszelkich wpisów, których wątpliwy sens stawia w złym świetle miasto Włocławek. Szkoda, że z powodu czyichś frustracji i fobii ktoś inny staje się nie tylko obiektem kpin, ale osobą, której kompetencje są nagminnie podważane.
Może to najwyższa pora, aby ten portalowy Hyde Park był bardziej kontrolowany, a bezssensowne posty były likwidowane.
Warto, aby administratorzy portalu zamieścili najważniejsze fragmenty ustawy o samorządzie. Wtedy nie do końca zorientowani będą mogli dowiedzieć się, co może prezydent i Urząd Miasta, a co jest poza ich sferą działania i wpływów.
PS. Nie jestem pracownikiem Urzędu Miasta ani innej jednostki samorządowej. Jestem mieszkańcem Włocławka i bardzo zależy mi, aby opinia o mieście była jak najlepsza.

20 komentarzy

~Anty

czyli: "KOMUNO WRÓĆ?" !!! już były czasy, kiedy w redakcjach siedział cenzor... , a poza tym ktoś też może nie zgadzać się z twoim postem i jak tak wszystkie będą cenzurowane, to co najwyżej będą posty o psich kupkach :) A tak na serio to : PUKNIJ SIĘ W ŁEB zanim coś napiszesz!!!!

0 0
ID:5042

zaniepokojony

Szanowny "lacombe"- to jawne nawoływanie do cenzury. To już było, Polacy mają już to za sobą. Pociąg z napisem WOLNOSC ruszył (przypomnę tylko) 4 czerwca 1989r. Nie da się go już zawrócić!

0 0
ID:5043

maniek

ja myślę ze faktycznie czasami niektóre opinie są bezsensowne, ale to wyłącznie świadczy o poziomie osoby piszącej i o ogólnym poziomie naszego społeczeństwa. Zawsze komuś coś się nie będzie podobało, znowu temu co pisze nie będzie się podobało ze jego opinia nie została zamieszczona, zaraz padną podejrzenia ze portal jest stronniczy, albo ze trzyma stronę którejś partii itd... Wiele razy już to było przerabiane i patrząc na to co się dzieje myślę ze w "miarę" kulturalny sposób można tu podyskutować z co niektórymi obywatelami naszego miasta, a ze wśród nich znajda się również tacy co nie bardzo wiedza o czy piszą to cóż ....takie życie, trzeba umieć oddzielić ziarno od plew. Ja tam nie narzekam bo tych narzekań w naszym mieście to ostatnio aż nad to ...

0 0
ID:5046

ewa

lacombe - to jest forum i każde forum rządzi własnymi prawami. To co dla Ciebie będzie obraźliwe i bezsensowne dla innego będzie powodem do uśmiechu - kwestia podejścia do sprawy.

0 0
ID:5047

szuja

lacombe, 10-06-2009, 12:31:07
Jest kilka wolnych miejsc na.... wolna droga.Jak się przeniesiesz to pozdrów- chama.Powiedz ,że mu się szuja kłania.Możesz też pisać na forum gazety ale tam podobnie jak tu brak cenzury.Byleś regulaminu nie przeginał.Nawet ja się mieszczę w normie.U mnie norma to 3/4 litra na łeb.

0 0
ID:5048

Krzysztof Naubi

Raczej nię będzie już trzeciej laurki. Wystarczy, że jest oficjalna strona miasta i pewien stary grzeczny portal. Było ogromne zapotrzebowanie na portal bez cenzury, wprowadzenie mocnej cenzury tutaj spowodowałoby tylko odpływ czytelników więc nie wierzę by do tego doszło. Dziwię się, że nie rozumie Pan krytyki władz samorządowych - wbrew pozorom bardzo wiele zależy od tego, czy prezydent jest postacią charyzmatyczną, czy szarym urzędnikiem z mroczną przeszłością. Są miasta, gdzie prezydent jest lubiany zarówno przez ludzi o poglądach lewicowych, jak i prawicowych i wybiera się go na kolejne kadencje, u nas takiej sytuacji jeszcze nie było i nie jest to wina braku cenzury. Zupełnie inaczej rozmawia się w województwie z politykiem o ugruntowanej pozycji społecznej, niż z człowiekiem, który lada moment straci urząd i nie będzie miał na nic wpływu, dlatego od ludzi sprawujących ważne funkcje w samorządzie lokalnym bardzo wiele zależy. Ich autorytet bardzo często przekłada się na większe lub mniejsze dotacje dla miasta, to nie jest tak, że to są zwykli urzędnicy przepisujący liczby z jednej rubryczki do drugiej rubryczki. Komunizm się skończył, w demokracji politycy muszą zabiegać o to żeby byli lubiani, a zatwierdzane przez nich inwestycje nie powodowały protestów, cenzura to narzędzie z minionej epoki.

0 0
ID:5051

.........

lacombe jeśli uważasz ze nasze miasto stawiane jest w złym świetle to odszukaj lepiej tego który nam taka reklamę w szkle kontaktowym zrobił. Marcin miał na imię. Powodzenia

0 0
ID:5052

zbuntowany_kaloryfer

czasami cenzura ma uzasadnienie. Kilka razy będąc pod wpływem emocji napisałem posty, które nie pojawiły się. Nie wnikam w motywację tych, którzy postanowili nie opublikować ich. Napisałem ostro i zezwałem pewne osoby. Generalnie jestem za tym, aby to był hyde park, pod warunkiem, że nikt nie ubliża nikomu. Pomijając osoby publiczne. Godząc się na zostanie nimi wyrazili zgodę na otrzymywanie obelg pod swoim adresem. No co, uroki demokracji.

0 0
ID:5053

Ada

Przeciez kazdy ma prawo do pisania i wyrazania swych opinii oczywiscie bez obelg i wulgaryzmu

0 0
ID:5055

ananas

To co napisał kaloryfer dokładnie pokrywa się z moim zdaniem. Moderacja jest niezbędna, jako cenzura w szczątkowym wydaniu. Też spłodziłem w sporym wzburzeniu coś, czego po kliknięciu "dodaj", nie mogłem już cofnąć. Z ulgą stwierdziłem, że te wypociny nie ujrzały światła dziennego. Co do pełnej cenzury...Jednym z przyczynków wielkiej popularności tego portalu, to nie pomylili moderacji z najbardziej ordynarną formą ingerowania w teksty komentarzy, czyli właśnie z cenzurą.

0 0
ID:5058

szuja

Kiedy wyłączą te kaloryfery?

0 0
ID:5061

jutu

" Generalnie jestem za tym, aby to był hyde park, pod warunkiem, że nikt nie ubliża nikomu. Pomijając osoby publiczne. Godząc się na zostanie nimi wyrazili zgodę na otrzymywanie obelg pod swoim adresem. No co, uroki demokracji"

Zbuntowany /zapowietrzony raczej/ kaloryfer - przeanalizuj jeszcze raz to co sam napisałeś! Sam sobie przeczysz!

Oczywiście,to co ujdzie szeregowemu obywatelowi ,nie zawsze przystoi osobie publicznej.Nietakt " szaraka " umknie uwadze nawet najbardziej wrażliwych ale jakiekolwiek uchybienie osoby publicznej będzie zauważone i wytykane na każdym kroku i w zależności od potrzeby politycznej.
Można się nie zgadzać z poglądami osoby publicznej,można mieć inne zdanie na dany temat i je akcentować a nawet prowadzić do utarczki słownej z adwersarzem czy to w miejscu publicznym i nie anonimowo czy też "zza węgła" anonimowo/bezkarnie/.I to jest demokracja w czystej postaci.
I na to musi być przygotowana osoba publiczna i to jest właśnie cena jaką płaci wybraniec za swoje wyniesienie ponad nas przez nas.

Natomiast obelżywość wobec osoby publicznej,zresztą jak każdej innej osoby prywatnej, nie mieści się w jakichkolwiek normach demokratycznego państwa i demokracji obywatelskiej.

Obelżywość wobec drugiego człowieka jest tylko i wyłącznie pospolitym chamstwem! Dodam jeszcze,że jest również przestępstwem ściganym przez prawo.

0 0
ID:5062

ananas

Panowie administratorzy, po co to było? Moja wypowiedź wygląda teraz jak bredzenie głupka. I to w dodatku w temacie cenzury. Nie wpisujcie się w te schematy.

0 0
ID:5063

ananas

Ostatnie zdanie, które zostało, hm..., zniekształcone, wyglądało mniej więcej tak, "Jednym z przyczynków wielkiej popularności tego portalu, jest samobójstwo innego portalu, którego administratorzy pomylili moderację z najbardziej ordynarną formą ingerowania w teksty komentarzy, czyli właśnie z cenzurą.

0 0
ID:5066

ananas

Ładnie wybrnęliście, niech będzie.

0 0
ID:5070

ananas

Ponieważ nie mam czasu, coby komentować każdy wpis, powiem jedno.., kaloryfer jest debeściak! Trzym się gościu i nie odpuszczaj. ananas z Tobą!

0 0
ID:5074

szuja

Ananas nie ma czasu-pewno będzie rodzić. Daj znać co się wykluło.To dziwne połączenie żeberko z ananasem.Będzie filharmonia.Stacha nick dla Ciebie jak raz.

0 0
ID:5083

zbuntowany_kaloryfer

Ludzie - nie irytujcie mnie! Wiem dokładnie co napisałem. Krytyka osób publicznych jest pożądana! jak najbardziej. Inaczej zrobią się z nich święte krowy. Ujmę to najprościej jak potrafię. Chodziło mi o to, że nie można napisać po prostu pan XY to cwel. Bo to jest obraźliwe. Ale napisanie, że działania pana XY to pospolite buractwo - już powinno być dopuszczone. Po pierwsze - nie ubliżyłem bezpośrednio panu XY. Wyraziłem negatywny stosunek do jego postawy czy działań - ale nie do niego samego! Szuja, nie kumam czemu kłócisz się dla samej kłótni. Współczuję Twojej rodzinie. Mieć kogoś z takim nastawieniem w domu to po prostu masakra hahaha;)

0 0
ID:5091

zbuntowany_kaloryfer

I jeszcze jedno szuja: na podstawie treści Twoich postów nie sądzę, że filharmonia jest miejscem dla Ciebie. Ale koncert Bayer Full na Osirze już bardziej. Obowiązkowo z plastikowym kubkiem w garści hahahahahahaha;)
Ps. Precz z plastikowymi kubkami do piwa. To profanacja. Tfu! To kłóci się w sposób podstawowy z ideą spożywania tego Napoju Bogów hehehe. Przynajmniej wg mnie;)

0 0
ID:5092

szuja

Kaloryfer ,czy zepsuty akordeon ,mnie tam wszystko jedno. Chciałeś dyskutować ze mną i Padzochem. Prosiłem bardzo grzecznie o temat i co i jajco.To ja Ci zadam pytanie. Co to jest takiego co ludzie muszą zrobić i to bardzo ładnie,żeby się wszystkim podobało. Drudzy muszą to kupować. Inni dostają za darmo ale nie mogą zobaczyć jak wygląda.No co to? Facet z takim wykształceniem powinien wiedzieć.To Urban wymyślił.

0 0
ID:5107


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA