zna ktos dobry komis samochodowy ?

zna ktos dobry komis samochodowy ?

7 komentarzy

pump

Nie polecam tego w Nowej Wsi przed Kruszynem po prawej stronie. Ale Twój wybór...........

0 0
ID:5423

anty

odradzam wszystkie 3 na michelinie. wybór biedny jak polska renta, a do tego ceny z kosmosu. wiem bo robiłem rozeznanie w ostatnim czasie i odwiedzałem każdy z nich raz na dwa tygodnie.

0 0
ID:5432

brs

nie kupuj samochodu w komisie, poprzegladaj ogloszenia w gazetach i w internecie. lepiej dluzej poszukac ale dostac samochod w lepszym stanie.

0 0
ID:5437

Pan Komis

Najlepszy komis samochodowy to pojecie względne. Każdy ma swj gust przecież. Jeden lubi komis na słodko, inny na ostro. Tak czy siak, myślę, że komis powinien byś przygotowywany na grillu, wtedy jest naprawdę dobry. Można polewać piwem podczas grillowania, wtedy nabiera smaku i jest naprawdę DOBRY.

1 0
ID:5453

krzys

zaden w strone michelina jedz do RADELI na Torunskiej ma fajne autka i mozna sie dogadac

2 0
ID:5469

komis

do Pana komisa - generelnie cżłowieku odstaw to co bierzesz... dziekuje pozostałym za opinie, chciałem sie tylko upewnic ze komis to niezbyt fajna sprawa, a znalezc autko nie jest tak latwo.

0 0
ID:5494

kuba

nailepsze Auta ma facet prywatnie we włocławku na ulicy płockiej, ma same bezwypadkowe z książkami serwisowymi. napewno nie oszuka i poleci dobre auto.

0 0
ID:68342


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA