pedofilia w KK

Wczoraj miła miejsce premiera filmu dokumentalnego "Tylko nie mów nikomu" braci Sekielskich. Czy dzisiaj o 6.00 rano policja z polecenia ministra wkroczyła no niektóre plebanie i rezydencje hierarchów KK? Myślę, że nie - przecież minister nie podniesie ręki na Polskę /"Kto podnosi rękę na Kościół, chce go zniszczyć, ten podnosi rękę na Polskę"- J.Kaczyński /

film dostępny na youtube:

62 komentarze

gość-96794

Same przypadki ostatnio ;) Dziwnym trafem wszystko zbiega się z czasem, różne dziwne rzeczy dzieją się w różnych środowiskach i nagle zsynchronizowany atak na KK.

Nie jestem religijny, udowodnionych pedofili powinno się zamykać i sterylizować.

Nie zmienia to faktu, że trzeba być idiotą by nie widzieć "większej" intrygi i próby przypisania kościołowi odpowiedzialności za czyny jednostek :) Jak to było? Nie wszyscy muzułmanie to terroryści? :)

Obłuda i hipokryzja ze wszystkich stron.

6 28
ID:78995

gość-60963

@~gość-96794:Masz rację . Bo to jest propaganda dla idiotów nie mających własnego zdania .
Wnuczek widząc wykrzykującego w telewizji Biedronia zapytał mnie niedawno -,,dlaczego on tak krytykuje pedofilów ? Przecież sam jest zboczeńcem ''. Czyli nawet dziecko już dostrzega obłudę tych partyjnych moralistów .

5 27
ID:78999

gość-95483

@~gość-60963: Współczuję wnuczkowi rodziców i dziadka ,że tak go wychowali. Dziecko uczy sie od dorosłych i ma taką wiedzę i inteligencje jaką mu ją Wy serwujecie i tylko współczuć takich wzorców. A ty się jeszcze tym chwalisz ? To w/g wnuczka jak ktoś żyje i mieszka z kotem to normalne ? Wyobrażam sobie Waszą rodzinkę.

23 4
ID:79002

gość-39706

@~gość-95483: zostaw normalnych ludzi w spokoju, nie każdy ma tęczową zboczoną rodzinkę u siebie. Wyobraź sobie że takich jak on jest jakieś 90%. Won siać te zboczone teorie gdzieś indziej. Wy za to dajecie wzorce dzieciom haha, uczycie je już się masturbować jak każe ue? a może samo sobiewybrało płeć? :D widze, że lewackie media wyprało tym miej inteligentnym mózgi do końća. Nie dla zboczeń, nie dla gejów. Tak dla rodziny i normalności. Won dewianci! Zostaw człowieka w spokoju, to że ty masz tęczową rodzinkę nie znaczy że każdy ma. Popieram dziadka w 100%

8 23
ID:79005

gość-21011

@~gość-96794 i @~gość-60963

@~gość-96794: @~gość-60963

Ciekawe, że w przeciwieństwie do Was Arcybiskup Gądecki nie odbiera filmu jako atak na KK.

"Ze wzruszeniem i smutkiem obejrzałem dzisiaj film pana Sekielskiego, za który pragnę podziękować reżyserowi - powiedział w sobotę przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki. To reakcja na film pt. "Tylko nie mów nikomu"."

https://wiadomosci.wp.pl/abp-stanislaw-gadecki-dziekuje-sekielskiemu-w-kosciele-nie-moze-byc-miejsca-na-pedofilie-6379921545266817a

Prezes Kaczyński chyba też nie postrzega tego jako atak na KK skoro powiedział:
"Film Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" stał się tematem w kampanii przed wyborami do PE. – Przygotowaliśmy zmiany w Kodeksie karnym. Nie będzie zawiasów za pedofilię, będą surowe kary, być może nawet do 30 lat więzienia. I to dla wszystkich, niezależnie jakie funkcje społeczne pełnią – mówił na konwencji PiS Jarosław Kaczyński."
https://wiadomosci.wp.pl/kaczynski-beda-surowe-kary-za-pedofilie-rejestrowi-pedofilow-sprzeciwiala-sie-po-6380176413877889a

Szymon Hołownia (dziennikarz katolicki) też nie postrzega tego jako atak na KK a raczej jako głos w imieniu ofiar:

"Chciałbym wierzyć, że choćby dla kogoś - choćby garstki biskupów, księży, zakonnic, świeckich film Tomasza Sekielskiego będzie szczepionką, po której reagować będą na każdy sygnał prawdopodobnego dramatu” – napisał Szymon Hołownia komentując dokument o pedofilii w Kościele.

Obejrzałem ponad połowę filmu Tomka Sekielskiego, gdzieś do księdza Cybuli. Więcej na razie nie dam rady, bo zwyczajnie rzygać mi się chce. Obejrzę do końca na pewno. Z szacunku dla ofiar, którym ci księża połamali życie, doprowadzili do prób samobójczych, późniejszego rozpadu małżeństw, anoreksji, zaburzeń osobowości. Najlepszym komentarzem do tego filmu mogą być wczorajsze słowa Franciszka: Pewnego dnia Duch Święty przewróci kopniakiem stolik i trzeba będzie zaczynać wszystko od początku” – napisał na swoim profilu na Facebooku Szymon Hołownia."


https://www.wprost.pl/kultura/10215911/holownia-o-filmie-sekielskiego-o-pedofilii-w-kosciele-zwyczajnie-rzygac-mi-sie-chce.html

13 7
ID:79006

gość-64651

A co ma Biedroń do pedofilii kościelnej , bo nie wiem ??? Ten film dokumentuje pedofilię i jej tuszowanie przez KK.i jego dostojników. Póki co nie ma w nim mowy o oczywistym homoseksualizmie wśród klechów . Poszukajcie w Google hasła - lawendowa mafia, Biedroń przy tych zbokach to mały pikuś, ale przynajmniej ma odwagę przyznawać się do swej orientacji, bo cieplaki w sukienkach to zakłamane tchórze.

22 7
ID:79008

gość-95483

@~gość-39706: Jaki poziom inteligencji trzeba mieć żeby powtarzać te idiotyzmy o nauce masturbacji dzieci ? Co Ty masz w głowie twierdząc że to innym wyprano mózgi a sam piszesz na poziomie przedszkolaka dla którego życie z kotem to normalne bo ktoś mu to wmówił. To że Tobie się wydaje ,że wiesz co to normalność nie oznacza normalnego wychowania tylko trwanie w niewiedzy a jak tłumaczysz swoim dzieciom ,że mają słuchać jak żyć gościa , który żyje z kotem i już dawno stracił kontakt z rzeczywistością ? Wzorcem nietoleracji i głupoty może być każdy rodzic czy dziadek ale czy to są właściwe wzorce ?

22 7
ID:79009

gość-39706

@~gość-64651: nachalna promocja homoseksualizmu i innych zboczeń jest realizowana przez tego pana pod płaszczykiem "walki o tolerancje". Nie dla promocji dewiacji. Niech sobie to robią w domu, ja nie chce tego oglądać, ani moje dzieci. I na pewno nie będę uczył dzieci że mają kochać i tolerować gejów i nie mieć własnego zdania na ten temat. Bo niby czemu? Wszystkie zboczenia powinniśmy piętnować. Inna sprawa, że środowiska lgbt żadają tolerancji, natomiast sami tej tolerancji nie znają. Każdy ma ich tolerować i koniec, odmawiają normalnym ludziom prawa do własnych poglądów i do wyrażania ich (vide zofia klepacka). lgbt to najbardziej zakłamane i nietolerancyjne i mściwe towarzystwo wna świecie. Im wolno wszystko, natomiast innym nie wolno nawet ich skrytykować. Wielce tolerancyjne towarzystwo na pokaz.... ja jestem homofobem i będę. wolno mi. nie musze tego tolerować i nie będe. żaden telewizor mi nie narzuci sposobu myśłenia, mam własny rozum i potrafię go używać.

10 20
ID:79010

gość-39706

@~gość-95483: jakie znowu życie z kotem? co ty znowu oszołomie sobie uroiłeś? to u was chłop z chłopem żyje i wg was to jest normalne. nie. to nie jest normalne. i nigfy nie będzie. dziękuj. do widzenia. (jakim k... kotem? co za koleś....)

3 18
ID:79011

gość-39706

@~gość-95483: jaki poziom inteligencji trzeba miec, żeby twierdzić ze homoseksualizm jest normalny? to jest dewiacja, nienaturalne zwyrodnienie, praktycznie choroba. Każdy lekarz ci o tym powie. z resztaą to jest wbrew naturze, odbyt nie służy do robienia dzieci.

4 16
ID:79012

gość-95483

@~gość-39706: Szklanka zimnej wody i powtórzyć dziesięć razy. Dla Ciebie jak chłop mieszka i żyje z kotem to zaskoczenie ? Nie wiesz o kim mowa ? To ten ,który poucza innych jak mają żyć a wie tylko jak się żyje z kotem .
Trochę mniej zacietrzewienia bo połykasz litery . I nie pisz co jest normalne bo to u Was faceci chodzący w czarnych sukienkach , mieszkający z facetami w czarnych sukienkach ( prysznic biorą chyba bez nich ? ) mówią Wam jak macie żyć - i to w/g ciebie jest normalne ?

18 5
ID:79013

gość-95483

@~gość-39706: Nie wspominaj o inteligencji bo jak ktoś ma jej minimum to ma dostęp do wiedzy :
https://www.focus.pl/artykul/byc-albo-nie-byc-gejem
http://pts-seksuologia.pl/sites/strona/59/stanowiskopts-na-temat-zdrowia-osob-o-orientacji-homoseksualnej
Inteligentnyś ? To poczytaj i nie bredz.
Co do odbytu to też coś inteligencja zawodzi i musisz poczytać :
"Rozpowszechnione jest błędne przekonanie, iż seks analny to niemal wyłącznie domena gejów. W rzeczywistości tak nie jest. Utrzymuje się, iż jedna trzecia męskich par homoseksualnych nie praktykuje stosunku analnego."
https://www.exitdoor.pl/zwiazki/seks-analny-ryzyko/2/
https://www.mp.pl/pacjent/seksuologia/zagadnienia-podstawowe/104126,seks-analny
Nie wiem jakich ty lekarzy znasz ale inteligencji to ci nie badali i lepiej tego nie rób bo życie już cię doświadczyło więc może już dość rozczarowań.

19 5
ID:79015

gość-39706

@~gość-95483: no wyobraź sobie, że nie wiem. wiem za to że 3/4 samotnych kobiet mieszka z kotami. Widzę natomiast, że jesteś chorym człowiekiem jakimś. Już się widzę właczyła jakaś chora agresja u ciebie, już atakujesz, już zaczynasz ubliżac, już pajacujesz. Chcesz zwrócić na siebie uwagę? Molestowany byłeś w dzieciństwie? czy może mamusi anie przytulala? lecz się, nie mam zamiaru dyskutować z czymś takim. Lem miał rację, Internet jest pełen imbecyli. Ochłoń śmieszny człowieczku, napierz świeżego powietrza, wyłącz telewizor, wyjdź na spacer. Najpewniej chorujesz, widać po wyzwiskach, po zachowaniu. Lecz się, serio, póki jeszcze nie jest za późno.

4 15
ID:79016

gość-64651

@~gość-39706: O homoseksualizmie w KK piszesz ? Spytaj Abp Paetza jaki trzeba mieć poziom ! No i sprawdż sobie w necie czym jest LAWENDOWA MAFIA bo widać że zielonego pojęcia nie masz .

11 3
ID:79017

gość-39706

@~gość-95483: koniowi wmawiaj. A zboczeńcy będą mogli sobie adoptować dzieci. Jak je sobie zrobią he. Tyle ode mnie, nie dyskutuje z rynsztokiem. Pewnie jesteś tym trollem który udziela sie we wszystkich tematach tu na forum i wszystkim ubliża. Szkoda mi czasu i życia na dyskusje ze znanym trollem.

2 16
ID:79018

gość-21321

,,A co ma Biedroń do pedofilii kościelnej...'' ? Sam jest zboczeńcem i tym się chwali ...

2 14
ID:79019

gość-64651

@~gość-39706: Czy ty naprawdę uważasz, że ktoś w miarę normalny chciałby z tobą dyskutować ??? Twoja sprawdzona taktyka to sprowadzić dyskusję do poziomu szamba, bo to twoje środowisko naturalne, gdzie uważasz się za MISZCZA. Każdy ominie ciebie szerokim łukiem jak kupę na środku chodnika- taką masz moc argumentów.

3 16
ID:79020

gość-95483

@~gość-39706: Te samotne kobiety mówią Polakom jak mamy żyć ? One zostały z kotami a Jarek kota wybrał - widzisz różnicę ?Ja ubliżam ? A kto pisze o zboczeńcach, ja czy Ty ?Ciebie mamusia bardzo kochała a tatuś to nawet dwa razy dziennie ? Ty Lema czytałeś ? , nie osłabiaj ! Jak się "pierze " świeże powietrze ? - i to ja mam ochłonąć ?
O jakich wyzwiskach ty piszesz , gdzie ich użyłem ? O zachowaniu ? Swoje zrewiduj bo nie wiesz co czynisz klerykalny zakłamańcu . Ty się nie lecz -tego się nie da wyleczyć !

20 3
ID:79023

gość-52501

przcież tu nie chodzi o żadnych księży. Tu chodzi o wybory do Parlamentu Europejskiego. Nie udało się z nauczycielami to uderzają w kościół Oczywiście należy tępić i kastrować tych zboków, ale nie uwierze w taki przypadek. A Sekielski zawsze był w sumie umoczony politycznie, już od czasów tvn. Smutne jest to, że takie coś jest wykorzystywane w walce politycznej. Bo wiadomo że kościół to pis. Śmieszne natomiast jest to, że tak bardzo się boją pisu, że atakują znowu sposobem. Z nauczycielami się nie udało (z tym żenującym strajkiem), cały kraj był przeciwko strajkowi, więc musieli uderzyć mocniej. Kto ma rozum ten wie o co chodzi. Pseudointeligencja się podczepia pod nośny teraz temat jakim jest pedofilia w kosciele. Tak, jest, od 50 lat i jakoś nikt sie nie interesował zbytnio. No ale na 2 tygodnie przed wyborami się zainteresowano. Żenada.

6 19
ID:79027

gość-99514

@~gość-52501: To Ty jesteś cały kraj ? Megaloman z Ciebie i to z tym rozumem też przesada. Głosisz swoją prawdę i niech tam jeśli w nią wierzysz ale nie pisz za innych. Napisz " JA " , ja to ,ja tamto ale nie wmawiaj wszystkim że mają tak pokiereszowany umysł jak Twój. Twoje " JA " to żenada !

15 4
ID:79028

gość-52501

porozmawiaj z ludźmi wokół siebie, ale nie z nauczycielami ich znajomymi i rodzinami Praktycznie cała reszta jest przeciwko. Nie spotkałem się z poparciem u ludzi nie związanych z oświatą. No ale zaklinaj swoją wyimaginowaną rzeczywistość dalej. Wmawiaj sobie że was ktoś popiera poza wami samymi. Wiem, brutalne są fakty, no ale niestety.

4 13
ID:79029

gość-99049

@~gość-52501: Bo ty z oświatą niewiele masz wspólnego jak widać i ograniczyłeś swój z nią kontakt do minimum. Zapewne wagary - w odróżnieniu do większości rówieśników w kosciółku spędzałeś.

10 3
ID:79030

gość-52501

@~gość-99049: a muszę Cię zdziwić przemądrzały wszystkowiedzący. Mam dwa fakultety, jestem magistrem itp itd. Ale widzę, że próbujesz przenieść na innych swoje doświadczenia z przeszłości, te z kościoła. Przestań ubliżać ludziom pajacu. Patologia umysłowo-społeczna. Dziwię się, że ktokolwiek pisze z takim i...m.

2 18
ID:79031

gość-62930

@~gość-52501: podobno tak zachowują się zakompleksieni niespełnieni życiowo frustraci, psychologia mówi tez o ofiarach molestowań i przemocy domowej. Skądś te skrzywienia psychiczne musiały się pojawić przecież. Nie przejmuj się, świat jest pełen chorych ludzi. po prostu udawaj, że nie widzisz, traktuj jak powietrze. To jedyna metoda na takich typków.

9 1
ID:79032

gość-52042

@~gość-52501: atak na rozmówcę jest jedyną metodą dla kretynów, którzy nie potrafią dyskutować. Nie potrafią rozmawiać jak ludzie, zachowują się jak totalne bydło, próbując obelgami i wycieczkami osobistymi zmienić bieg rozmowy, Nie karmić trolla, to ten co zawsze, widzę po sposobie pisania. Olać błazna, nigdy ni emiał nic mądrego do powiedzenia (za robote się wez nieszczęśliwy człowieku, zamiast całe dnie siedzieć w sieci i zaczepiać obcych ludzi. Ty to musisz mięć nędzne życie...

1 7
ID:79033

gość-99049

@~gość-52501: Nikogo tutaj nie zdziwisz! Ale zażenować głupota to potrafisz ! Daj sobie spokój analfabeto mentalny,nie szarp się bezsilnie, nie fantazjuj - wszyscy ciebie tu olewają - jeszcze tego nie zauważyłeś po tych dwóch fakultetach - może jeszcze ze trzy ci potrzebne ?

11 1
ID:79034

gość-16753

,,przcież tu nie chodzi o żadnych księży. Tu chodzi o wybory do Parlamentu Europejskiego....'' Ten gość napisał prawdę a otumaniony naród pozwala sobą mnipulować i partyjnym i kościelnym jak dziećmi w przedszkolu .
Co ciekawe - Ci sami (i z lewicy i z prawicy) którzy teraz stawiają szfoty kilka lat temu biegiem oddawali kosciołowi majątki za bezcen mając za nic mieszkających w tych majątkach ludzi .......W ZAMIAN ZA POPARCIE KOŚCIOŁA W WYBORACH !!!
Obłuda i zakłamanie śmierdzi z tej partyjnej propagandy !

2 16
ID:79036

gość-57128

@~gość-52501: Miałem takiego sąsiada , na drzwiach miał mgr. przed nazwiskiem a potem dopiero inicjały reszty rodziny. Większego dupka nie spotkałem a żyję dość długo więc wykształcenie , wyklepanie jednej dziedziny ( ty geniusz aż dwóch ) , nie czyni z Ciebie od razu inteligenta. Z Twojego wpisu wyłazi na pierwsze miejsce zwykłe chamstwo , zarozumiały megaloman z kompleksem " znowu w życiu mi nie wyszło " i zwalę wszystko na innych. Niestety , to następny fakt tylko do Ciebie ma strasznie długą drogę żeby dotrzeć tam gdzie trzeba.

17 4
ID:79037

gość-99049

@~gość-16753: Ahaaa, to kościół startuje w wyborach do PE .... A tego to nie wiedziałem ...

6 3
ID:79038

gość-15842

@~gość-52501: Dwa fakultety ? To TY też jak Dohtór Prawa Jarosław " włanczasz " wszystko i jak Morawiecki " półtorej roku " nauki za granicami i tak dupa z tego.

9 1
ID:79041

gość-21011


A tu opinia redaktora Terlikowskiego

"Tomasz Terlikowski we wpisie na Facebooku zaznaczył, że oglądanie filmu Tomasza Sekielskiego nie jest prostym doświadczeniem. „Te historie, choć tak różne, układają się w przerażający schemat. Głos ofiar to najmocniejszy element tego filmu. Głos, którego nie można, nie wolno nie usłyszeć. On brzmi w uszach na długo po obejrzeniu filmu” – napisał publicysta. Dodał, że podczas seansu rodzą się pytania o to, dlaczego sprawcy molestowania byli bronieni, przenoszeni z parafii na parafię i nie ponosili konsekwencji swoich działań. „Gdzie była wówczas troska o wiernych? Kto za to odpowiada?” – retorycznie zapytał Terlikowski."

Dziennikarz wskazał również, jaki element filmu według niego „nadaje mu niestety wydźwięk publicystyczny”. „To wskazanie winnego w postaci św. Jana Pawła II, to wywody prof. Stanisława Obirka. Owszem dość, jak na niego, ostrożne, umiarkowane, ale zupełnie niepotrzebnie upraszczające historię, nadające jej wymiar bieżącej publicystyki, odciągające od dramatu ofiar” – czytamy we wpisie.

Terlikowski zaznaczył, że wymienione wcześniej krytyczne uwagi nie oznaczają, że dokumentu Sekielskiego nie należy oglądać. Podkreślił, że nie można go sobie „odpuścić”. „A do tego trzeba mieć świadomość, że ten film może i zapewne uruchomi proces ujawniania kolejnych ofiar, kolejnych historii, kolejnych sprawców. I to nie będzie element »spisku przeciwko Kościołowi«, ale normalny proces ujawniania trudnych historii, gdy ktoś zrobi to pierwszy" – napisał publicysta."

https://www.wprost.pl/kraj/10216072/terlikowski-skomentowal-film-sekielskiego-kto-za-to-odpowiada.html

Gościu-96794, czy wypowiedź Terlikowskiego to też przejaw obłudy i hipokryzji?

Gościu-60963, czy wypowiedź Terlikowskiego to też jest "propaganda dla idiotów nie mających własnego zdania".

3 0
ID:79043

gość-10287

@~gość-57128: Popatrz ilu taki ,,dupków '' nami rządzi a my na nich głosujemy i fundujemy im kilkunastotysięczne pensje .

3 0
ID:79044

matren

@~gość-96794: atak na KK? Podobno KK to wspólnota - duchowni i wierni (w tym ofiary księży pedofilów ). Możesz ten fenomen wytłumaczyć? Jak mam to rozumieć są dwa KK w Polsce - jeden dla duchownych drugi dla wiernych?

6 1
ID:79046

Emigrant

Nie będę tego oglądać. "Kler" też nie leżał w granicach moich zainteresowań. Poczekam aż wypuszcza film o gejach pedofilach, nauczycielach pedofilach, muzułmańskich pedofilach, Żydach pedofilach, pedofilii w polityce, gospodarce, wśród dziennikarzy i celebrytów, etc i popatrzę sobie hurtowo by mieć pogląd na całą sytuację a nie poszczególne grupy zawodowe.

6 15
ID:79047

matren

@~gość-52501: to kiedy ta premiera filmu miałaby się odbyć by pasowało kościołowi i PiS - za rok? Po majowych wyborach do PE rozpocznie się kampania do jesiennych wyborów parlamentarnych (Sejm, Senat) /film nie pasi/. Po jesiennych wyborach rozpocznie się kampania prezydencka (wybory w maju 2020) nawet jak się noga Pisowi powinie to kandydata wystawią /film nie pasi/. Fakultety kuźwa teologiczne.

18 3
ID:79049

gość-15671

@~gość-60963: pana syn ma prawo nie rozumieć, ale pan niestety nic nie zrozumiał.

0 1
ID:79051

gość-62892

@~matren: Ależ film ,,pasi '' tylko zaczeliśmy zastanawiac się kiedy nakręcą kolejny film o lekarzach ,nauczycielach , oficerach , policjantach ...itp ,,pedofilach ''

2 7
ID:79052

matren

@~gość-62892: zapomniałeś jeszcze o murarzach, rolnikach i konduktorach, którzy w ramach zadośćuczyniena ofiarom są przenoszeni przez zwierzchników na inne budowy, poletka i składy pociągów.

16 0
ID:79053

gość-30888

Nie zastanawia Was milczenie włocławskiego biskupa ???? Przecież on jest zawsze pierwszy do wygłaszania
morałów i nawet w sprawach niedotyczących kościoła... Dziwne...

6 0
ID:79055

gość-17252

@~gość-62892: Spoko, Sekielski zapowiedział kontynuację, ale będzie to ciąg dalszy "pedofilskich przygód" sług bożych. Bo to niestety tylko wierzchołek góry lodowej - ktoś na to dawał ciche przyzwolenie !
Tutaj ciekawy materiał :
http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2019-03-12/szokujace-doniesienia-papiez-franciszek-pozbawi-swietosci-jana-pawla-ii/

6 1
ID:79056

gość-45956

@~gość-57128: mi w zyciu nie wyszło? hhah, faceciku śmieszny, ja mam 2 prace stałe i kilka dorywczych i łapie około 7 tysi na miesiąc. tobie widzę nie wyszło bo siedzisz tu i rozmawiasz sam ze sobą z nadmiaru czasu. wyżalaj się dalej, ja lecę zarabiać na rodzinę. a ty sobie tu dyskutuj z takimi życiowymi nieudacznikami jak ty. ja nie mam czasu na bzdurki. ubliżać tylko potrafisz intelektualny kaleko, wszytskim dookoła. w lustro spójrz i tam napluj, należy się. żegnam błaźnie

1 16
ID:79058

gość-64395

oho, widzę życiowy frustrat atakuje i wyzywa znowu. Nie wiem kto pozwala na takie coś na forum, żeby taki cham ubliżał wszystkim dookoła. ADMIN, gdzie jesteś? Przecież tego niespełnionego nieudacznika należy po prostu zbanować. U niego nie ma dyskusji, są tylko wycieczki osobiste skierowane do każdefgo, kto śmie mieć inne zdanie niż on. Co za niewychowany cham.

6 3
ID:79059

gość-24743

@~gość-99049: @~gość-16753: Ahaaa, to kościół startuje w wyborach do PE .... A tego to nie wiedziałem ...

ten tekst świadczy o twoim niebywale niskim ilorazie inteligencji. więcej nie trzeba komentować. Co za typek hahha

0 6
ID:79060

gość-57128

@~gość-45956: Ależ ty genialny jesteś - wyciągasz z dwóch robót tyle ile ja siedząc w domu 2- 3 godziny dziennie. Co Ty z tym ubliżaniem ? Jak widocznie trafnie oceniłem Twój poziom intelektualno - duchowy to jest obrażanie ? Popytaj swoje otoczenie co jest z Tobą nie tak bo widać to w każdym zdaniu. Znajdz sobie jedną pożądną robotę, dobrego specjalistę i zrób coś ze swoim życiem bo bez tego widać już długo tak nie pociągniesz. Skup się na życiu a nie na dwóch fakultetach, pogadaj z Tym w lustrze o priorytetach i skup się na nich . Nie marnuj czasu tutaj na forum bo to kiepsko Ci służy tylko za siebie się wez - powodzenia.

15 0
ID:79061

gość-99927

@~gość-45956: Przecież ostatnio pisałeś że "spoko 8 koła wyciągasz" a teraz już tylko ledwo 7 tysi ? 2 fakultety, 2 prace stałe i kilka dorywczych - co jeszcze ci się przyśni albo zamarzy ? Ogarnij się człowieku i nie kompromituj się - kolegom spod trzepaka takie teksty wciskaj, bo tutaj to tylko za pośmiewisko robisz. Nikt o zdrowych zmysłach, z minimum inteligencji (o podstawach kultury nie wspomnę) nie odważyłby się pisać takich głupot. A rodzicom twoim (rodzinie) serdecznie współczuję , niezłe z tobą muszą mieć utrapienie.

4 1
ID:79062

gość-26231

Czy wy już nie potraficie obiektywnie ocenić że jesteśmy (i jedni i drudzy) poddawani ustawicznej ogłupiającej manipulacji medialnej? Czy nie widzicie że te ,,aborcje , pedofilie , marsze równości , masturbacje ...'' i inne patologie to medialne produkty partyjnych socjotechników wyciągane przed każdymi wyborami dla potrzeb koryta ?
W każdym normalnym kraju sprawcy pociągnięci by zostali do odpowiedzialności w ramach normalnego prawa a nie medialnych igrzysk . Zastanówmy się dlaczego ci co tak krzyczą o moralności i sprawiedliwości dotąd nie protestowali w imię głodowych pensji i emerytur Polaków i minimum socjalnego ? Dlaczego nikt (poza Lepperem) dotychczas nie wystąpił z takim wrzaskiem w obronie popegerowskich wsi i ich mieszkańców którzy nadal żyją w nędzy ? Czy nikogo to nie zastanawia ?

0 15
ID:79063

gość-52142

@~gość-99927: święta były błaźnie, więc siedziałem sobie w domku oraz jeździłem po rodzinie. więc zarobiłęm mniej. co za pajac, brak słów... wiem, wiem, dla ciebie to marzenia, dla mnie codzienność (chciałbyś, co?, niestety, nie dla psa kiełbasa, trzeba było się uczyć ). W sekundę jestem w stanie to udowodnić, te zarobki, nawet tutaj. Ale ja nie mam zamiaru nikomu niczego udowadniać, szczególnie takiemu błaznowi jak ty. Zamknij już ten swój zazdrosny pysk i się nie ośmieszaj żebraczy nieudaczniku. Rodzicom? Rzadko widuje, co ty fantazjujesz chłopczyku? To że ty mieszkasz z rodzicami, to nie znaczy że inni również (no ale przy takich zarobkach będziesz nieudaczniku mieszkał z rodzicami do śmierci pewnie. Jak kto lubi). Nie każdy zarabia tak jak ty po 2 tysiące. Wyobraź sobie, że większość zarabia duuużo więcej. No ale to trzeba coś potrafić, a nie siedzieć w sieci i wyzywać mądrzejszych i bardziej ogarniętych od siebie. Błazen. Żenujący błazen (krystianku przestań...) żaden inteligentny człowiek nie jest takim żałosnym nieudacznikiem i frustratem jak ty. I żadne inteligentny człowiek nie ubliża innym w necie (ty zacząłeś błaźnie, ja oddaje) i żaden inteligentny człowiek nikomu niczego nie zazdrości. Inteligentni ludzie pracują na swój i swej rodziny dobrobyt, a barany siedzą w sieci i wyzywają innych.

1 16
ID:79065

gość-10698

@~gość-52142: Taki elokwentny jesteś, mam prośbę , rozwiń " zazdrosny pysk ". W wolnej chwili oczywiście bo dwa fakultety na dwóch etatach ważniejsze. Napisałeś : " I żadne inteligentny człowiek nie ubliża innym w necie " a Ty użyłeś 4 razy słowa " błazen " , słów " nieudacznik, pajac, frustrat, baran ", itp z czego wynika ,że ubliżasz. Dlaczego nie uważasz siebie za inteligentnego ? 

13 0
ID:79069

matren

Żałosne, iż wiele z tych wypowiedzi to osobiste wycieczki, utarczki między forumowiczami- kto komu wiecej dowali - nie mające związku z tematem.

3 0
ID:79072

gość-42512

Szczujnia ,,Onet '' działa ...

0 6
ID:79075

gość-47818

@~gość-42512: Porady specjalistów to nie tutaj. Na nerwicę natręctw typu " Onet " nie ma jeszcze lekarstwa ale pomaga Jarosław w TV śniadaniowej 10 razy na dzień dobry.

12 3
ID:79076

gość-85214

Hej , wczoraj jakiś pan przy śmietniku podcierał d...e swojej rudej suce - czy to już zoofilia czy tylko czynność higieniczna czy już trzeba protestować ? Ekspertów prosze o opinie .

1 6
ID:79077

gość-19781

@~gość-85214: Więc tylko się ucz, bo ty chodzisz z niepodtartą, co czuć nawet w twych wypowiedziach

6 2
ID:79079

gość-46235

Jak mozna jednocześnie popierać homoseksualizm , i inne zboczenia i być przeciwnym pedofilii ?
Z tą sprzecznością nie mają problemu totalni opozycjoniści .

0 15
ID:79081

matren

@~gość-46235:wytłumaczę: jestem hetero czyli (kobieta + mężczyzna) są homoseksualiści (mężczyzna +mężczyzna lub kobieta + kobieta), są też biseksualiści (kobieta +mężczyzna+kobieta = mężczyzna+kobieta+mężczyzna). Jesteśmy dorośli i jeśli jest na to obopólna zgoda ja do tego nic nie mam. Ale od dzieci wara! Hetero, homo, bi razem przeciw heteropedofilom, homopedofilom i bipedofilom. Wyłumaczone na poziomie przedszkolnym państwa świeckiego ale w państwie wyznaniowym takich nauk nie pojmą :)

10 0
ID:79084

gość-40681

Jak można być takim matołem by nie odróżniać homoseksualizmu od pedofilii ? Widać jak daleko odbiegasz wiedzą i wykształceniem od "totalnych opozycjonistów" . Tak krótko na twój rozum - homoseksualizm jest legalny a pedofilia to zbrodnia za którą możesz iść siedzieć na wiele lat- czaisz ?

10 0
ID:79085

gość-57252

@~gość-46235: Jak można tak obnażać swoją niewiedzę i głupotę ? Jak trzeba mieć na...e żeby jakiekolwiek preferencje seksualne porównywać z krzywdzeniem i wykorzystywaniem dzieci ? To właśnie jest zboczenie i dziw ,że się do tego przyznajesz !

9 0
ID:79087

gość-44156

Faktycznie , jak można być gejem jak ,,wiosenny rowerowiec'' i krytykować pedofilię ? To tak samo jakby złodzieje byli osądzani przez złodziei . Albo fałszerze byli sędziami fełszerzy .....granice absurdu zostały przekroczone .

0 8
ID:79088

gość-95881

@~gość-44156: Granice głupoty przekroczyłeś tanecznym krokiem . Przeczytaj powyżej gościa matrena , który tłumaczy takim jak Ty najprościej jak można . Czy Ty zrozumiesz ...?

12 1
ID:79094

gość-96368

@~gość-95881: to znaczy że ,,wiosenny rowerzysta '' nie jest gejem ? Przeciez publicznie to potwierdza .

0 12
ID:79096

gość-32926

@~gość-96368: Ło Jezusiczku ?! Ty na prawdę nie kumasz ,że pedofil może być hetero i tak najczęściej jest ? Cytując klasyka : " Gdyby głupota miała skrzydła śmigał byś wśród Aniołów ".

11 0
ID:79098


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA