redakcja WLC po raz kolejny ukradła Wam bezczelnie artykuły...

redakcja WLC po raz kolejny ukradła Wam bezczelnie artykuły o złotych medalach. Wystarczy przeczytac u was (i spojrzec na daty) i u nich - podane są te same fakty, nawet klasyfikacja jest identyczna (ta sama ilość pozycji, mimo ze startowało więcej zawodniczek/zawodników). Jednym słowem po raz kolejny wielkie WLC bezczelnie skopiowało artykuł od wloclawek.info.pl (powinni wam chyba za to płacić). Brawo chłopaki, brawo. Właśnie taki jest wasz portal - złodziejstwo i żenada. Na waszym miejscu spaliłbym się ze wstydu...

print screen znów poszedł :D

10 komentarzy

karol p

Rzeczywiście - wystarczy spojrzeć na te teksty i na daty. W obu artykułach podane są te same fakty i identyczne klasyfikacje (przypadek? nigdy w życiu). Nie pierwszy - i podejrzewam nie ostatni raz. Tak to jest jak się samemu nic napisać nie potrafi. "Lepsza Strona Włocławka" - hahah. "Jasna Strona Złodziejstwa" raczej. Szkoda tylko, że lansują się na wielkich dziennikarzy a sami informacji nie mają, tylko od was biorą. buuuuuuu, już p...e ten ich portal i tych złodziei

0 0
ID:6593

wloclawek.info.pl

warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy konkurencja "posiłkuje" się naszymi informacjami. Podobnie było z artykułem o zwycięstwie Kowalskiej w Londynie, jednak po interwencji autora, WLC zmieniło treść pozostawiając 3 zdania z pap-u (ciekawe co na to PAP). Chłopaki nie mają chyba pojęcia o istnieniu praw autorskich i praw własności intelektualnych. Mało tego, miedzy portalami zawarliśmy dżentelmeńską umowę o poszanowanie swoich artykułów (aczkolwiek wloclawek.info NIGDY nie wziął nic z WLC). Jak widać niewiele to pomogło. Najprawdopodobniej autor pozwie WLC do sądu za naruszenie tychże praw. Do "dziennikarzy" z WLC mam instrukcję - informacji szuka się u źródła, a nie na konkurencyjnym portalu. Wszystko jest skrupulatnie udokumentowane, autor zapowiada że tak tego nie zostawi.

0 0
ID:6594

Wesoły

Następnym krokiem podjętym przez konkurencyjny portal będzie zmiana nazwy na CWL.PL (lub w rozwiniętej nazwie przyjętej przez włocławiaków)

0 0
ID:6595

maniek2

coś widzę ze panowie z WLC nie są zbyt lubiani w naszym mieście, no ale jeśli się tak postępuje to nie dziwi. Pamiętam jak głośno rozkręcili temat dotyczący przerwania ciszy wyborczej, a ten w tej niebieskiej koszuli to już chyba miał mokro ze szczęścia. Coz nie podcina się gałęzi na której się samemu siedzi a pewna kultura wszystkich i wszędzie obowiązuje no ale jeśli się chce iść po trupach to zawsze można liczyć na ripostę.

0 0
ID:6596

Robert

dodac trzeba, ze ich portal jest zalosny, nie mozna swobodnie sie wypowiadac bez zarejestrowania,tutaj jest naprawde SUPER, oczywiscie wlc udaja wielkich profesjonalistow, i co tu duzo mowic, sa bardzo slabi, to ze kopiuja, to juz nie jeden raz, czesto nawet wlasnie tak jak wczesniej napisaliscie glupio zmienia typu papy, na interwencje odpowiadaja ze napisza, po czym nie robia nic, a po pewny czasie pisza, tylko, ze "wkleja" artykul z innej strony internetowej, nie waszej akurat, jesli chodzi o redakcje wloclawek.info to jest to najlepszy portal w miescie, wolnosc wypowiedzi, przejrzystosc, zdjecia z imprez i internautow, opinie dodawane sa bardzo szybko, dlatego powinniscie oskarzyc wlc, za kopiowanie, oni sa bardzo tacy nieprzyjemni i wogole strasznie wyniosli, nie wiem czy wynika to z jakis osobistych kompleksow, czy moze z powiazaniami z jakimis politykami, zreszta co tu duzo mowic, jesli chodzi o ceny w sklepie to sa hohohohoho duzo za duzo, a jakie szopki robia, jakas tak sie chwala, no naprawde dziwne zachowanie, i to nie pierwszy raz z tym kopiowanie, jest to juz proceder, zreszta, oni sa generalnie tacy ze MY, a wy to jestescie g...

0 0
ID:6604

ananas

Nie chcę wyjść na przygłupa, ale co to jest "wlc"?

0 0
ID:6605

szuja

I ja tam na q byłem i wybyłem q-rde molek bo mnie stale kasowali.

0 0
ID:6607

:)

haha, dziwicie się? przecież to zwykłe pozerstwo, nic więcej. Dużo szumu a mało konkretów i tylko ctrl+c i ctrl+v. Tak to każdy potrafi, mam nadzieję że w końcu ktoś się weźmie za te dziennikarskie złodziejstwo w tym mieście, bo mnie to też spotkało. A nie jest miłe, jak ktoś cię okrada. Nie po to się siedzi pół nocy i szuka informacji, dzwoni i pisze, żeby potem taki jeden z drugim f... sobie to po prostu wziął.

0 0
ID:6620

mp

wow, widzę ze wspomniane wyżej artykuły się pozmieniały, podłączone zostały nawet pliki z wynikami (żeby nie było ;P). Niestety ja posiadam print screena z pierwotną wersją, w której były wklejone całe moje zdania. I to ta wersja, zachowana u mnie na dysku będzie rozpatrywana, a nie ta zmieniona po mojej interwencji (po raz kolejny). Rzygać już mi się chce jak patrze na to wszystko, na te bezczelne złodziejstwo (inaczej tego nazwać nie można, nie pierwszy raz to się zdarzyło) kradnących efekty czyjejś pracy. Jak ja czegoś nie potrafię, to się za to nie biorę, po co se wstydu robić...

0 0
ID:6621

oburzony

kiedy zlozycie pozew do sadu ? czy wiecie, ze oni nawet w sklepie sa niemili jacys tacy, a drogoo :(

0 0
ID:6664


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA