Na Plantach II znów odbyły się wyścigi. Dzisiaj około...

Na Plantach II znów odbyły się wyścigi. Dzisiaj około godz. 22.15 - 2 motocyklistów ubranych w czarne kurtki i czarne kaski, niestety nie zauważyłem rejestracji, kilkunastokrotnie przejechali ulicę (trwało to z 20 minut) z prędkością pewnie ponad 150-200, bo wolno nie jechali, a i hałas był potężny. Może wreszcie trzeba z tym zrobić porządek zanim komuś coś się stanie, bo taka długa i prosta ulica prowokuje do takiego wariactwa przez bezmózgowców.

26 komentarzy

-->> anonim

najlepiej zwiń asfalt i po kłopocie, albo wyprowadzka na wieś do której zapewne się przyzwyczaiłeś

0 0
ID:6638

jacek

dlaczego nie zadzwoniłeś po policje?

0 0
ID:6639

aa

zanim Policja by przyjechała to po dawcach organów śladu by nie było

0 0
ID:6641

Letnia

na ulicy Letniej skutecznie zastosowano pośrodku wysepkę ograniczającą prędkość

0 0
ID:6642

ja

czemu na nich się mówi "dawcy organów" ? przecież po takich wypadkach, przy takich szybkościach to nerki zostają przeważnie rozerwane, a i inne organy zdadzą się psu na budę... mi to nie przeszkadza, byle tylko komuś postronnemu nie zrobili krzywdy, a tego wykluczyć nie można, bo wyobraźni nie mają, więc jednak mi to przeszkadza, nie chcę, żeby niewinni ludzie zginęli. Pozostaje pytanie: czemu policja jest bezsilna? ... bo chce?

0 0
ID:6644

Dawcy

Oby tylko sobie zrobili krzywdę jak ten co zaliczył lot nad ziemia na Długiej/Kaliskiej. Oby kolejny tłumaczył się że gaz mu się zaciął a nie że nie chciał zabić...

0 0
ID:6646

szuja

Ty anonim się zarejestruj albo wróć tam skąd przyszedłeś

0 0
ID:6647

Marco Polo

Ci debile sami się wykruszają,spokojna głowa.Mam tylko nadzieję że nikomu postronnemu nie zdarzy się krzywda.

0 0
ID:6653

szuja 2

szuja ty jesteś naprawdę szuja!!!

0 0
ID:6654

wloclawianin_ssc

zamiast tutaj wyżalać się to radziłbym pierw zgłosić na Policję, bo takie pierdzielenie nic nie daje. Polacy potrafią dużo marudzić, ale nic nie zrobią żeby to zmienić.

0 0
ID:6655

wacuś

"prędkością pewnie ponad 150-200"

Proponuje okreslic jednostke predkosci. Czy były to machy? A moze wezly? Mile ladowe na godzine, a moze na dobe? Moze wreszcie kilometry na tydzien, czy kilometry na rok? Napisz bo ciezko zrozumiec Twoja wypowiedz...

0 0
ID:6656

ananas

szuja, ta prawdziwa :)))
daj spokój, dziadek ma prostatę, wstał się odsikać, coś mu mignęło, odpalił kompa, naskrobał a ty jeszcze "zaloguj". Poczekaj niech złapie oddech, poczytamy jutro.

0 0
ID:6657

km drogi

oj Wacuś do szkoły idź, bo domyślny to ty nie jesteś

0 0
ID:6659

piętaszek

może piszmy do wacusia DUŻYMI LITERAMI bo to nie pierwszy raz jak chłopak się gubi

0 0
ID:6662

wacuś

No chyba nie jestem domyslny, masz racje. Ponadto wynik dzialania 150-200 daje -50. Z tego co sie orientuje i uczyli mnie na lekcjach fizyki to predkosc nie moze byc ujemna. A przedzial predkosci oznacza sie zupelnie inaczej...

0 0
ID:6666

czarny motórzysta

ANONIM! Skoro piszesz, że jeździli około 22:15 przez 20 minut, to po pierwsze: jeździli bardzo wolno, bo to krótki odcinek drogi a 20 min to sporo czasu, a po drugie: Ty dodałeś tą opinię o godzinie "anonim, 05-08-2009, 22:28:48" wiec przeczysz sobie i nie znasz sie na zegarku! Naucz sie akceptacji i zastosuj sie do pierwszej opini a na pewno bedzie po problemie!

0 0
ID:6667

wacuś

czarny motórzysta:
Popieram Ciebie w 100%, anonim pewnie sobie cos wymyslil. W jego wpisie jest tyle niedomowien, absurdow i sprzecznosci, ze kazdy chyba widzi, iz anonim to zwykly bajkopisarz i zaganiacz.

0 0
ID:6669

czarny motórzysta II

Jeśli anonim nie potrafi nadążyć za ruchem wskazówek zegarka, bo odczytuje błędnie jego wskazania to ciężko mi uwierzyć, że właściwie ocenił 'na oko' prędkość jazdy motocykla...to po pierwsze!!a po drugie...motocykle są produkowane i sprzedawane po to żeby nimi jeździć i w takich celach wykorzystują je motocykliści...szkoda,że niektórym wciąż to przeszkadza...bo to tak jakby powiedzieć, że przeszkadza komuś ruch samochodowy po nowo pobudowanej drodze...niech anonim zwróci uwagę,że mieszka w mieście...radzę przeprowadzić się na wieś ... albo kupić motor i zobaczyć samemu jaką radość przynosi jazda na nim... moze wtedy anonim zmieni podejście do motocyklistów...
pozdrawiam

0 0
ID:6671

anonim

no i znowu wszyscy popierają piratów-wariatów, oj Wacuś!

0 0
ID:6673

AL

Może ktoś przypomni co się stało z tym co chciał jeździć motorem po dachach na ul Kaliskiej ...?

0 0
ID:6677

wacuś

AL:
Dobre pytanie, tez mnie to ciekawi. Mam nadzieje, ze chlopak wyzdrowial i doszedl juz do siebie, mam rowniez nadzieje, ze kupil sobie jakis motor, bo tamten to chyba juz sie nie nadawal do naprawy.

0 0
ID:6678

anonim

Faktem jest ,że czasem mam takie napady pisania i muszę coś wymyślać. Na sąsiednim portalu stale się czepiali więc może a tu znowu.

0 0
ID:6688

anonim

anonim (prawdziwy) do anonima z 20.34 - nie podszywaj się gościu pod mój nick, nie masz własnego mózgu?

0 0
ID:6691

anonim

to ja jestem prawdziwym anonimem, a tamci dwaj sie podszywaja... motocyklisci sa ok

0 0
ID:6693

anonim

Kto się podszywa to Ty się podszywasz.Jak jesteś prawdziwy anonim to napisz kiedy ostatnio w Lubrańcu Burmistrz kupił sobie auto ?

0 0
ID:6695

szuja

Ja też wiem 13 sierpnia 2009roku

0 0
ID:6701


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA