Ale się w tym kraju narobiło a może tylko we...

Ale się w tym kraju narobiło a może tylko we Włocławku.Nie ma takiej możliwości aby w szumnie nazywanych Salonach Meblowych kupić mebel o - tak teraz i natychmiast. To jest nienormalne - trzeba czekać trzy tygodnie.Czy to tak wygladają Salony?Szumnie otwierane, władze miasta i co - okazuje sie ,że to wzorcownia.Nic nie kupisz -popatrzysz,nikt nie uprzedzi ,że to tylko wystawka Nawet zwykłej ławy nie kupisz tylko też musisz czekać. To są chyba żarty z klienta .Proponuje zlikwidować takie dziwadła a producenci niech przyjmują zamówienia przez internet taki sklep internetowy.

8 komentarzy

negocjator

stacha a za komuny to stałaś miesiąc w kolejce ! i ci nie przeszkadzało ? jeszcze dostałaś takie jakie byy a nie takie jakie chciałaś ... salon jak z nazwy wynika ma oferte na którą możesz popatrzeć a nie kupić od ręki ... takie mamy czasy że jeden chce zielone drugi czerwone a trzeci chce różowe i trudno wszystko mieć i wszystkim dogodzić wiec po to sa te 3 tygodnie ! życze wyrozumiałości

0 0
ID:6692

Stacha

Mamy XXI wiek a tamte czasy zostawiam i nie wracam.Mnie interesują obecne czasy - jesteśmy w UE - w Holandii czy Niemczech czas oczekiwania najwyżej 2-3 dni a nie cały miesiąc i ma być dobrze w tym kraju.

0 0
ID:6694

negocjator

a ja uważam że jestes marudna ...

0 0
ID:6698

JS

Stacha, to nie kwestia XIX wieku ani kraju, tylko rynku, dla którego stworzona jest oferta salonów.

Meble można kupić od ręki. Tyle, że będą one znacznie droższe niż takie na które czeka się 3 tygodnie. A że we Włocławku mało jest osób, które więcej zapłacą, to i mało salonów, które oferują meble od ręki...

0 0
ID:6700

emigra

A ja na meble czekam już 6 tydzień i nie narzekam. Wiem, że jest okres urlopowy i fabryki mają postojowe. Tam przecież tez pracują ludzie. Cierpliwości....

0 0
ID:6706

AL

Do emigry -to znaczy że akceptujesz system ogranicząjacy prawa klienta .Za komuny na meble też się czekało i stało w kolejkach .Nie czekali tylko ci co mieli TALONY z KOMITETU PZPR -fajnie było prawda ??????????

0 0
ID:6707

zbuntowany_kaloryfer

Stacha, te "salony" meblowe to tylko wierzchołek tego dziwactwa. A zwróć uwagę na te inne nazwy typu "project manager" itp inne ścierwo. Nazywa się taki typ właśnie w ten sposób przez telefon, a potem widzisz na własne oczy nędznego typa z teczuszką ze skaju i próbującego Ci wcisnąć szczoteczki do zębów hehehe. Wg mnie akwizotornia wszelkiego rodzaju powinna być karana publicznymi dybami;))

0 0
ID:6717

emigra

AL - ja nic nie akceptuje. W umowie kupna sprzedaży tak właśnie miałam zapisane, że na meble poczekam 5-6 tygodni. I na te warunki się zgodziłam. ;)))

0 0
ID:6737


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA