Oddaj głos na karmę dla zwierząt w naszym włocławskim...

Oddaj głos na karmę dla zwierząt w naszym włocławskim schronisku.
http://www.tesco.pl/newsletter/mailing/schroniska-eko_24.09.2009.html

8 komentarzy

szuja

Nie ma chętnych?

0 0
ID:7728

zbuntowany_kaloryfer

Drogi Szujo - czy przyszło Ci do głowy, że ludzie mogą obawiać się wejścia na jakąkolwiek polecaną przez Ciebie stronę? Obawiając się wirusa lub innego pasqdnego oprogramowania.
Ps. Używam NOD32 a i tak obawiałem się wejść na polecaną przez Ciebie stronkę. Zwierzakom chętnie pomogę. Zawsze. Całe moje podwórko to cholerny zwierzyniec i nawet tu, na portalu oferowałem koty (dokładnie 2 małe kociaki) do wydania w dobre ręce. O ile pamiętam Ty zacząłeś mi dokopywać z tego powodu... dlatego zastanawia mnie miłosierdzie w Twoim wydaniu.
Ps2. Z Naubim pójdziemy na piwo i pogadamy jak ludzie - a jeżeli zobaczę Ciebie to wyłapiesz w pilotkę za całokształt twórczości, recht? Jeżeli będziesz miał chęć oddać to nie ma sprawy;) Nawet się ucieszę hehehehehe. Sproobooj mnie trafić, niejeden proobował jush.

0 0
ID:7735

czarna kaczuszka

A po co? Żeby znowu za pieniądze takich naiwnych ludzi jak Ty czy ja - za nasze dobre serce, za nasze 1% podatku - dyrektor i pracownicy schroniska grzali d.... w apartamentowcach? Sorka - jestem jak najbardziej za pomocą psiakom, ale krew mnie zalała, kiedy po długim czasie pojechałam znowu zawieśc karmę dla tych biedulków poupychanych w ciasnych klatkach, a tam zamiast powiększenia boksów ci pseudomiłośnicy zwierząt wystawili sobie takie cudo. To jest nieludzkie!!

0 0
ID:7738

szuja

Tak wylazł z Ciebie klawisz

0 0
ID:7742

ananas

Z.K.
zastanawiam się co powodowało Tobą gdy popełniałeś powyższy wpis? Parcie na szkło? Narcyzm w najczystszej postaci. Wyłapać w pilotkę, he, he, dobre, dobre. Następny co sam siebie mianował guru.
SZUJA, już tam jestem, jak będziesz miał coś ciekawego, zapodawaj, takie akcje jak najbardziej popieram. A o pilotkę się nie martw he,he. Poznałeś tą krowę co dużo ryczy, co nie?

0 0
ID:7749

szuja

Słyszałem ,ze żaden trep nie lubi psów. Ja bardzo lubię zwierzęta.PILOTKI SIĘ NIE BOJE ,BO MAM ŚMIGŁO!Szacun dla Ananasa!

0 0
ID:7753

Buba

Czarna kaczuszko-to nie pracownicy schroniska zadecydowali jaka będzie rozbudowa schroniska!Urząd Miasta wie lepiej..:( Nie bije się psa za to że ma głupiego pana.

0 0
ID:7781

anomin

rozbudowę schroniska organizuje Urząd Miejski i na boksy dla psów nie starczyło urzędowi kasy. Tak wymyślili urzędnicy miejscy

0 0
ID:7784


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA