Moi drodzy solidaruszkowie z popasu.Mam po pis ubaw. Ledwo...

Moi drodzy solidaruszkowie z popasu.Mam po pis ubaw. Ledwo Obama pierdnął do słuchawki a już 600 polskich murzynków jedzie do Afganu. Nawet nie konsultowano w NATO.W PRL bardziej się w tych sprawach liczono z narodem polskim.A np policji nie ma kto płacić,szpitale nie przyjmują obłożnie chorych.Dzieci się rodzą upadając na posadzkę w izbie przyjęć a po tym żebrzą o jedzenie albo je kradną .To jest nowa rzeczywistość i Polska właśnie.Zapomniałem dodać super dziury ,komóry i fury kleru .

9 komentarzy

MR

Ale trzeba pamiętać ,że nadawcą polskich żołnierzy do Afganistanu była LEWICA ...

0 0
ID:9243

zaniepokojony

"szuja"- "w PRL-u było inaczej pod tym względem"- to jest szczyt niepamięci (mówiąc delikatnie), już raz sobie obiecywałem, że nie skomentuje twoich wpisów i ... ale jak nie reagować na głupotę graniczącą z chamstwem.Czy wyobrażasz sobie co się stanie, jak wydarzenia z Afganistanu przeleją się na Europę? Będzie o wiele lepiej jak nie będziesz się wypowiadał (niemądrze) na ten temat. Taka jest Polska (i nie tylko) racja stanu, aby na naszym kontynencie był (bezcenny) pokój.

0 0
ID:9247

szuja

Sprawiedliwie odpowiem ,że lewica. Tylko ,że ta lewica to jak kocica angora,ciągle chora. Nie wiadomo ,co jej dolega i chyba trzeba jej chłopa ,bo zmarnieje jej żopa.

0 0
ID:9249

cyklista

Rezolucja nr.1453 Rady ezpieczeństwa z dnia 20.XII.2002 r` dotycząca mMiedzynarodowych Sił Wsparcia w Afganistanie została zanegowana przez wiele państw w tym stałych członków rady(Chiny i Federacje Rosyjską)oraz wszystkich niestałych członków rady(w 2002r).jest więc w myśl Prawa miedzynarodowego nielegalana.Kiedy USA rozliczy się za zbrodnie ludobójstwa w Wietnamie?A może zastosuje w Iraku i Afganistanie napalm.Oni są do wszystkiego zdolni.

0 0
ID:9251

ananas

~zaniepokojony,
głos wołającego na puszczy. Wybrałeś sobie kolego zły adres, gość jest impregnowany. Czyta tylko swoje wpisy.

0 0
ID:9257

elmooo

nie jestem za "szują" ale - popatrzcie na swoje wpisy ... czpiliscie sie tylko PRL-u ... a co z innymi "oskarżeniami" ....
czemu nikt z was nie wypowiedzial sie ze ma racje jesli chodzi o szpitale i brak kasy na służbę zdrowia ???

do tej pory zachodzę w głowę gdzie ta kasa na NFZ????
gdzie moja kasa ?????

Przez ostatnie osiem lat pracuje i płace składki na tych darmozjadów na wiejskiej i im podobnych!!!
raz tylko bylem u lekarza (przeziębienie) - przez te cholerne osiem lat - no chyba nikt mi nie wmowi ze moje skladki z osmiu lat pokryly tylko ta jedna wizyte!!!!
jesli ja musze teraz czekac na jakies badania pomimo ze place skladki regularnie - i przez te lata to juz nie mala suma - to niech mi te skladki oddadza - pojde prywatnie!!!

jestem cale szczescie apolityczny i jedno powiem - czy na prawo czy na lewo czy do centrum .... to i tak jedna wielka złodziejska gildia


P.S. "Politycy są jak gołębie, najpierw je ci z ręki, a potem nasra ci na głowę"

0 0
ID:9261

szuja


ananas-może tak szerzej,bo nie łapie.Odpisałem zainteresowanemu b.uczciwie i zgodnie z prawdą.

0 0
ID:9265

cyklista

Re-elmooo
Masz świętą racje.Prowadziłem działalność gospodarczą przez 18 lat.Ani jednego razu nie byłem u lekarza, nie wykonywałem żadnych badań.Jak poszedłem zapytać się do ubezpieczalni to poinformowali mnie ile mam czekać.Poszedłem prywatnie na Pl.Wolności.To w przypadku jakiejkolwiek wizyty i np. operacji będę czekać chyba na śmierć.A ile jest osób takich jak my?.Więc do jasnej cholery gdzie są te pieniądze?

0 0
ID:9268

gość

W średniej krajowej 4000zł na leb.

0 0
ID:9288


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA