siema chciałbym poruszyć temat o drodze do wieńca ok nie...

siema chciałbym poruszyć temat o drodze do wieńca ok nie bede złośliwy bo na pewno jest 1000 razy lepsza niż była przed remontem ale ludzie kochani ale czy tak powinna wyglądać droga po remoncie nie równa itd długo by wymieniać tylko ratuje ją te ładne pomalowane pasy i znaki ...ale w sumie moze dlatego tak to zrobili bo mieszkają ludzie sami .... a szczególnie koło pola golfowego...

8 komentarzy

ananas

Co za debilny wpis, pani (panie) Panek. Zaczynam tęsknić za cenzurą.

0 0
ID:9258

pazdzioch

staram sie rozkminic o co kaman w tej czesci "...ale w sumie moze dlatego tak to zrobili bo mieszkają ludzie a szczególnie koło pola golfowego..." ale nie lapie moze Panek wyjasni o co dokladnie chodzilo autorowi. Sama kwestie przebudowy pomijam poniewaz juz na ten temat pisalem w trakcie remontu

0 0
ID:9259

polska

do boju polska ziomek tu jest polska i jest polski asfalt jak ci sie nie podoba jedz do niemiec tam sa drogi jak blat od twego biurka czy stolu

0 0
ID:9260

JRL29

Żeby dojechać do pola golfowego to i tak po piachu jedziesz a nie po asfalcie !!! asfalt jest tylko na zjeździe z drogi miedzy wieńcem a włocławkiem, w przyszłym roku planowane jest zrobienie drogi przy polu golfowym nie koniecznie z asfaltu bo możliwość jest zrobienia jej z kostki brukowej.Co do drogi to fajnie ze jest odświeżona, lecz nie sądzę aby spełniała jakiekolwiek wymogi :). W wieńcu zdroju omijając "wysepkę" nawierzchnia już się zapadła co świadczy o jakości wykonanej nawierzchni. Droga rowerowa - w całej unii (również w polsce) przyjęte jest że oznaczona jest kolorem czerwony, niestety jest szary i służy do spacerów, nie ma znaków informujących ze to rowerówka oraz nie ma znaków określających zakaz poruszania się na rowerach po drodze.

0 0
ID:9262

szuja


~JRL29.Bardzo pięknie z charakteryzowane, młody ucz się.

0 0
ID:9263

panek

ale ja nie chcę jechać do Niemiec ja chce tutaj dobre drogi ,i nie chce sie czepiać ale naprawdę nie wiem co tam za wałki idą ze biorą kasę i takie coś budują...nie ważne nie było tematu a w końcówce napisałem ze mieszkają tam sami dziwni ludzie określił bym to inaczej ale wpis zostanie osunięty jak wcześniej

0 0
ID:9267

elmooo

panie "panek - probuje zrozumiec o co chodzi i niewiem - ...
co znaczy "droga nierowna itd"???

chodzi ci o to ze nie ma jednej dlugiej prostej do wieńca czy jak????

droga jest OK (dzuo lepsza jak była, dobrze oznakowana (poziomo), jezdze czasme tedy i nie mam sie do czego przyczepic a ty piszesz ze "..nierowna itd"
nie amsz zadnego argumentu i robisz burze w szkalnce wody a potem metoda jak rak wycofujesz sie mowiac "nie bylo tematu", otóż temat jest !!!!
temat jest taki ze rozwin mi o co chodzi z tym itd , bo bez tego nie masz zadnych argumentów.

0 0
ID:9276

gość

Pankowi chodzi o pasy pionowe i poziome.

0 0
ID:9287


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA