Rece opadaja jak widze tego kwacha,olka, Millera, myslałem...

Rece opadaja jak widze tego kwacha,olka, Millera, myslałem ze bedzie to partia nowych twarzy, partia antyklerykanska na ktorego prezydenta mogl bym glosowac, ale jak widze tych starych komuchów to znowusz nie pojde na glosowanie, przeciez niz zaglosuje na prezydenta namaszczonego w Toruniu. Podobnie bedzie we Włocławku postawia jakiegos a my barany bedziemy na nich glosowac i calą kadencje go bluznic ze juz nigdy....

6 komentarzy

szuja

Zbych -znowu proszek?

0 0
ID:9750

ananas

szuja, mnie to bardziej wygląda na pigułkę gwałtu rozpuszczoną w lekko zmodyfikowanym roztworze (ruski spirit + kranówa)

0 0
ID:9753

janusz palikot

to jest olaboga inaczej pampa

0 0
ID:9758

zbuntowany_kaloryfer

znam typa, który od pampy praktycznie władzę w nagach stracił... życie

0 0
ID:9765

Zbychu -

Widzę ,że otwierają ci się oczy ,a ,,mniejsze zło''przestaje się podobać . Zaskoczyłeś(trochę późno),do czego potrzebne są owce i nie chcesz już być strzyżony -nie jesteś sam ,jest nas coraz więcej .

0 0
ID:9766

jutu

Zbych!,tych których wymieniasz to Twoi kumple ?,bo tak familijnie o nich mówisz ?A'propos ,jak Ci się mdło robi to pomyśl o swoim ulubionym ptactwie wodnym a na pewno przyjdzie ochota na czynne głosowanie.I dobra rada,o innych wyrażaj się z szacunkiem bo ktoś,kiedyś może Ciebie nazwać sznurkiem.
Wszystkiego najlepszego na święta i Nowy Rok.

0 0
ID:9792


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA