Włocławscy kierowcy mało że nie znają przepisów (co 2...

Włocławscy kierowcy mało że nie znają przepisów (co 2 nie potrafi poruszać się po mieście), to jeszcze na drodze zachowują się jak idioci. Ciągłe klaksony, wyzwiska i złośliwości. Gdzie kultura jazdy? Gdzie szacunek dla drugiego człowieka (pełnoprawnego uczestnika ruchu) gdzie rozum i dobre wychowanie??

3 komentarze

negocjator

OSTATNIO FACET WYSKOCZYł MI NA SKRZYZOWANIU GDZIE MIAłEM PIERSZENSTWO... TRABIłEM NA NIEGO... UNIKNAłEM WYPADKU HAMUJAC NAGLE ... PO CZYM POKAZAł MI FAKA SRODKOWYM PALCEM... TAKICH TO TYLKO DOGNIC ZABRAC KLUCZYKI I ......

0 0
ID:322

qtt3

Świerzy przykład z wczoraj wieczorem, zjeżdżając z wiaduktu w stronę Tesco, na 2gich światłach (tych na których ustawiają się ludzie po wyjechaniu z Tesco) stało dwóch pacjentów na prawym pasie, zapaliło się zielone a ten pacjent z tyłu stwierdził ze jednak corsa jest szybsza od terrano z przodu i ze go lewym pasem weźmie.

Szkoda, że nie raczył wcale spojrzeć w lusterko bo zepchnął mnie z lewego pasa, którym jechałem - wprost na słup z sygnalizacja! (uciekałem przed obtarciem)

Zatrzymałem się centymetry przed słupem, niestety lewym kołem już na tym wysokim krawężniku co dokończyło całkowicie mój lekko stukający przegub...

Jak dojechałem do pacjenta i zatrąbiłem pukając się w głowę to mi machnął tylko ręką jakby muchę odganiał...

I co takiemu zrobić?

0 0
ID:330

......

jak co zrobić ? spisać numery, w dziale komunikacji dowiedzieć sie gdzie mieszka i mu spuścić ostry ....... co może by go nauczyło przyzwoitej jazdy a jeśli nie to bynajmniej przeprosin i pokrycia kosztów naprawy

0 0
ID:335


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA