Zbuntowany kaloryferze ,masz poczytaj sobie o Caritasie .Dnia...

Zbuntowany kaloryferze ,masz poczytaj sobie o Caritasie .Dnia 25.01.2010r -Wszystko co przedstawił imć "Johan"tu masz wypowiedzi internautów na temat działalności Critasu,http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,4500-dzieci-ma-za-co-dziekowac-Caritasowi,wid,11909300,wiadomosc.html

25 komentarzy

wadera

WP Error 404 ?

0 0
ID:10999

zbuntowany_kaloryfer

Wadera ma rację - link nie działa. Nawet wklejając część nieaktywną. Ludzie, już kilkakrotnie zwracałem Wam uwagę, że przekopiowanie linka nie należy do czynności szczególnie skomplikowanych hehehe;). W związku z tym szanowny Johanie nie mogę się odnieść do stawianych zarzutów. Mam tylko niejasne wrażenie, że Caritas, podobnie jak Kościół będzie trwał, kiedy po wszelkich prądach lewackich rozwieje się proch. A już na pewno barbarzyńskie hasło "Róbta co chceta".

Ps. Wilczyca, w związku ze zbliżającymi się Walentynkami mam do Ciebie pytanie. Pytanie do kobiety - sądząc po postach - rozsądnej i mającej wyobraźnię.

0 0
ID:11004

Barbara

Kloryfer -to ze kosciół bedzie trwał nikt nie podważa, ale napewno nie w tej formie, juz nie ma głupich, juz po raczkach nie caluja, juz na tace nie rzucaja, juz na kolende 20zł to max - czasy sie zmieniaja tylko Ty sie nie zmieniasz ale i Ciebie siegnie.

0 0
ID:11009

profek412

Nie wiem czy link został poprawiony czy co, ale mi działa.

0 0
ID:11010

zbuntowany_kaloryfer

Barbaro - to, że formy się zmieniają jest czymś oczywistym, więc jakiekolwiek rozważania na ten temat są nie bardzo celowe.
A Kościół... historia pokazuje, że podejmuje On decyzje bez emocji i spokojnie. Czasem trwa to cholernie długo - bądź za długo wg opinii niektórych.
Zauważ jednak jedno: gdyby ludzie żyli według 10 Przykazań świat byłby lepszy! Czy widzisz coś złego w Przykazaniach: "Nie zabijaj", "Nie kradnij", "Nie cudzołóż" czy "Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu"? Wystarczy żyć wg 10 przykazań a policja i sądy staną się zbędne!

0 0
ID:11012

wadera

Czego ?

0 0
ID:11013

Janusz

Polecam przeczytaj o Caritasie to nie dasz tym w sukienkach centa, pretensje są do Owsiaka a ich nikt nie kontroluje, panstwo w panstwie, przeczytasz pogadamy.

0 0
ID:11015

Barbara

Kaloryfer - powiedz dlaczego piszesz zebysmy zyli w/g przykazan, dlaczego my a oni żeby dalej nad nami sprawowali wladze i ustanawiali prawo ktore my mamy przestrzegac, to jest niewolnictwo umyslowe.Chyba nie zaprzeczysz o wybrykach księzy, pomysl ile slyszales o ich karze, to sa wybrancy których mamy sluchac - czy o to Ci chodzi.

0 0
ID:11016

aBc

Pojawił się imć "Johan" ze swymi zbuntowanymi myślami. Znasz te słowa wypowiedziane przez Boga, myślę, że znasz - "wszystko przeminie, ale słowa moje nie przeminą". Cokolwiek byś nie powiedział, nijak się ma do tych słów. Żyj człowieku sobie i nie zawracaj Wisły kijem. Już wielu chciało to zrobić urządzając igrzyska, nikomu do tej pory przez ponad dwa tysiące lat się nie udało. Zapewniam, że Twoje zapały też spełzną na niczym.

0 0
ID:11017

szuja

Dlaczego wciągacie w to dzieci.Ładna marchewka te 4,5 tys dzieci. Hahaha

0 0
ID:11018

ananas

Zbuntowany jakiś. Nie pouczaj, coby nie być pouczanym, wszechwiedzący. Link jak najbardziej działa, chyba, że posługujesz się słabą przeglądarką. Półmetrowy muł.

0 0
ID:11020

ananas

Sorki, zapomniałem dodać hehehe...

0 0
ID:11021

cyklista

Szanowny Zbuntowany_Kaloryferze
Czy nie można byłoby z jednego - wymienionego przez Ciebie przykazania zrezygnować ?

0 0
ID:11022

cyklista

Czy wybierając się po śmierci do piekła,też będę musiał mieć protektorów?

0 0
ID:11025

ewa

przecież nikt was nie zmusza żeby dawać, do kościoła też nie musicie chodzić,przecież to każdego wybór,a po co być obłudnym wpuścić księdza a potem wypominać, że się mu dało 20 zł,ślub można wziąźć w urzędzie i nie strzępić języków, wszak wolny kraj i wolny wybór,najgorsze jest to, że ludzie chodzą do kościoła dzieci posyłają do komunii, bo tak wypada,pogrzeb z księdzem a jakże,moim zdaniem to są zwykli faryzeusze,którzy robią wszystko na pokaz dla ludzi,żal mi was

0 0
ID:11027

Johan

aBc - masz problemy z koncentracją uwagi- ten link podany to dzisiejsze wypowiedzi internautów na temat działalności Caritasu ,takie są fakty, a Ty swoje, to nie moje opinie tylko internautów.Podałem link abyś porównał swój tok myślenia z innymi komentarzami na temat Caritasu.

0 0
ID:11029

aBc

"Johan"- jeśli ja mam problemy z koncentracją to Ty... masz ich o wiele więcej z samym sobą.

0 0
ID:11036

zbuntowany_kaloryfer

Link działa, jednak wczoraj nie działał. Po co miałbym pisać o wadliwości sprawnego linka??
Dzieciaki wyjechały - i bardzo dobrze, że wyjechały. Z tego co mi wiadomo na takie wyjazdy kwalifikowane są dzieciaki z rodzin patologicznych i społecznie wykluczonych. Odetchną od zapijaczonych mord tzw. tatusiów oraz zatęchłych wilgotnych i niedogrzanych nor, w których przyszło im żyć.
A komentarze? Niczym nie odbiegają od innych komentarzy na jakimkolwiek portalu. Ktoś popiera, ktoś szydzi, ktoś olewa. Standard.
Barbara, czy "zniewoleniem umysłów" określasz wartości uniwersalne, wspólne praktycznie dla wszystkich kultur? Bo tym w istocie jest 10 Przykazań.
Cyklista, jeżeli chodzi o wspomniane wyżej przykazania to masz rację, jedno bym wykreślił hehehehe. Jeżeli chodzi Ci o "cudzołożenie" to witaj w klubie hehe
Zaczepek niektórych nie będę komentował, bo wypowiedzi ich praktycznie pozbawione są treści - a i formą nie grzeszą "hehehe"

0 0
ID:11039

Barbara

Kaloryfer - nic nie piszesz na temat, najpierw nie wchodzi link, pozniej na okretke i do przodu jak jakis kaznodziej - napisz co myslisz o caritasie i bedzie ok /ale na temat/

0 0
ID:11052

koalicja moherowa

aBc Zjadliwie piszesz komentarze jak czegoś nie pojmujesz Ot taka mentalność podwórkowego filozofa. Zżera cię złość, że nie rozumiesz i nie możesz zrozumieć prawdy?

0 0
ID:11057

szuja

Powiem ,że wiewióreczka ma rację.

0 0
ID:11061

zbuntowany_kaloryfer

Barbaro, daj już spokoja z tym linkiem - ile można temat tematować. A do działalności Caritas ustosunkowałem się wystarczająco wyraźnie. Ale jeżeli żywisz nienawiść do Kościoła to i tak żadne argumenty Cię nie przekonają.
No cóż, każde forum netowe to w sumie "wentyl bezpieczeństwa", tu można odreagować i dać upust emocjom - czyż nie?
Znasz jakiegoś kiecola złego? Może i tak. Ale bardzo możliwe, że znasz też złego policjanta, księgowego i sprzedawczynię. Ludzie są ludźmi tylko. Zawsze zdarzą się wrzody.

0 0
ID:11065

szuja

Ale teraz kaloryferze pojechałeś, sama wazelina. Klapki na oczach.Czasem jakiś cień się zakradnie w postaci zepsutego księdza.Hahaha

0 0
ID:11073

zbuntowany_kaloryfer

Żadne klapki Szuja. Po prostu zazwyczaj działam bez emocji, stąd wszelkie skrajne poglądy hasła są mi obce.

0 0
ID:11077

wadera

Panowie,panowie-na zdrowie pań!

0 0
ID:11083


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA