Po powrocie do kraju po prawie dwumiesięcznej nieobecności...

Po powrocie do kraju po prawie dwumiesięcznej nieobecności poszedłem uregulować opłaty za TV kablową w firmie S.......
Opłaty dokonałem w siedzibie firmy przy ul.Hutniczej. Wielkie zdziwienie ogarnęło mnie wczoraj kiedy po 17 dniach od wpłaty dostałem wezwanie do zapłaty i wydrukowane braki we wpłatach.Za każde tego typu operacje fima karze dodatkową opłatą.Na końcu była zamieszczona informacja że niejasności można wyjaśniać telefonicznie i podany numer. Od razu chciałem wyjaśniać całą sprawę jednak panie od godziny 17.45 przygotowywały się do wyjścia i nikt nie chciał ze mną rozmawiać.Słuchawka telefonu była podnoszona i odkładana. Z tego co wiem dokumenty trafiają do Łodzi więc po jaką cholerę ten monopolista w naszym mieście ma biuro? W dobie elektroniki i pięknie wyposażonych sal obsługi firma powinna stworzyć jakiś podgląd wpłat a nie działać po czasie na ślepo. Inną sprawą jest koszt monitu i wysłania ekipy serwisowej do klienta. Przecież za nieuzasadnione wezwanie do firmy klient powinien mieć prawo wystawnienia noty obciążającej firmę za dojazd,czas itp. Dlaczego w naszym mieście działa jedynie ta TV kablowa? Czy ktoś dba o to żeby nie pojawiała się konkurencja dla tego bardzo drogiego i cienkiego w programy monopolisty?

10 komentarzy

negocjator

no ktos o to dba że mamy jedyny wybór sieci kablowej ... dawno juz bym zmienił operatora tv gdyby sie nadarzyła okazja bo te programy co oni nadawaja to sa denne i płytkie ... jedynie z internetu jestem zadowolony...

0 0
ID:12590

pamar

Miałem kiedyś podobną sytuację: Przyszedł pan z SAT-FILMu odciąć sygnał z upomnieniem i wezwaniem do zapłaty. Wyciągnąłem wtedy swoje odcinki i pokazałem, że wszystko OK. Niestety rozmowa z nim była bezprzedmiotowa. Udałem się więc na ul. Hutniczą (wtedy jeszcze nie było tam tak "ładnie") wyjaśnić sytuację, tam okazało się, że nic nie wiedzą bo info i nakaz przyszło z Łodzi. Dzwonię więc do Łodzi, a tam oni znowu swoje że mam niezapłacone i koniec, albo bank nie dokonał przeksięgowania. Jadę więc na ul. Żabią do banku i tam próbuję wyjaśnić całą sytuację. Z bardzo miłą panią wertujemy wydruki operacji z danego dnia (na podstawie mojego odcinka) i okazuje się że wszystko w porządku, dostaję nawet szczegółową informację o której nastąpiło przeksięgowanie. Wracam więc na Hutniczą i informuję, że musiała nastąpić pomyłka i być może nie o mnie chodzi i proszę o wyjaśnienie sytuacji podtykając wydruk z banku i o dziwo słyszę, że mam sam dzwonić do Łodzi, więc dzwonię - wyjaśniam wszystko po kolei, podaję info uzyskane w banku i nagle..... pani po drugiej stronie słuchawki doznaje olśnienia ZNALAZŁA SIĘ NIEZAKSIĘGOWANA WPŁATA !!! Nie usłyszałem nawet słowa przepraszam.

0 0
ID:12592

profek412

Będzie konkurencja będzie, choć w tym mieście nie jest to łatwe, aby weszła, ale już nie długo sami zobaczycie.

0 0
ID:12593

Stacha

To nic w porównaniu z tym co Mnie spotkało - odcięto mi kablówkę zamiast w sąsiednim bloku -

0 0
ID:12596

Teleman

Mnie też odcięli kiedyś sygnał. Kiedy zadzwoniłem miła pani powiedziała że muszę przyjechać i pokazać dowody wpłat. Okazało się że niby wysłali wcześniej monit którego nie otrzymałem.Pikanterii sprawie dodaje fakt że moje wpłaty były dokonane wcześniej niż wystawiono monit.Pani z uśmiechem poinformowała mnie że podłączą TV...jutro bo dziś już serwis nie pracuje. Przy okazji wystawiła mi dowód wpłaty za wysłany monit.Zapłaciłem bo miałem dość przepychanek z tą g...... telewizją. Macie rację,ktoś w tym mieście dobrze pilnuje żeby Sat-Film nie miał konkurencji.Może powinniśmy powiadomić o tym jakieś odpowiednie instytucje oficjalnym pismem?

0 0
ID:12599

wesoly

Kto to badziewiaste łódzkie towarzystwo wpuścił do naszego miasta? Też jestem z braku wyboru klientem tej firmy. Niestety niezbyt zadowolonym z usług tej firmy. Programy wybierane nie wiadomo przez kogo,dużo nieciekawych stacji. Cena wygórowana.Zaraz ktoś napisze że nie muszę korzystać z ich usług. Nie o to chodzi.Korzystam bo nie mam nic innego w mieście do wyboru. Zazdroszczę rodzinie z wybrzeża.Kiedy byłem u nich oferta tamtejszej stacji (nie jedynej tam) była bardziej bogata a abonament za niższą kwotę.
Macie racje pisząc że komuś zależy na braku konkurencji we Włocławku.Ktoś jednak powinien zainteresować się układzikami które uniemożliwiają rozwój konkurencji dla tej sieci.

1 0
ID:12603

Do wkurzony

Ktoś musiał Ci przypomnieć ,że jesteś w,, dzikim kraju'' i wskazać gdzie twoje miejsce ,ale za to masz porównanie do ,,normalności ''i nikt ci już wody z mózgu cudami nie zrobi .

0 0
ID:12605

7xxl

Popatrzcie proszę ile w ostatnich latach anten sat wyrosło na budynkach we Włocławku, to chyba o czymś świadczy jak mieszkańcy naszego miasta widzą ofertę satfilmu... Sam przesiadłem się na antenę i przynajmniej wiem za co płacę.

0 0
ID:12606

Mad Max

Proponuję żeby opisywana firma zmieniła swoją nazwę na Szajs-Film. Będzie to bardziej adekwatne do poziomu oferowanych przez nią programów.

0 0
ID:12611

Oczekujący na konkurencję

Super zbieg okoliczności.Dziś przeczytałem ten post i akurat kolejny zadzwoniła do mnie miła pani z firmy którą tu opisujecie.Po raz kolejny usłyszałem dokładnie tą samą formułkę o tym że jestem ich wybranym i zasłużonym stałym klientem i że przygotowali dla mnie specjalną ofertę.Wzruszyłem się bardzo i stanowczo spławiłem panią. Obsługa tej kablówki ma chyba tekst który czyta zalaminowany przed zniszczeniem bo żeby tyle razy wciskać kit związany z HBO "wybranym klientom"to kartka pewnie by się zniszczyła.Ściema na całego.

0 0
ID:12655


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA