Uważam że strona estetycznie zmnieniła sie na gorsze ...

Uważam że strona estetycznie zmnieniła sie na gorsze ...

10 komentarzy

Canon

Popieram. Na gorsze również zszedł poziom portalu.

0 0
ID:12657

Rysiek77

A ja uważam że to skok do przodu pomijając stany pośrednie. Jasne, cośtam zawsze można poprawić ale czuje, że to na pewno nie ostatnie słowo tego portalu. W przeciwieństwie do tego co można zaobserwować u konurencji, to tu co jakiś czas coś się zmienia na lepsze. A wszystkim dogodzić się nie da :)

0 0
ID:12659

maniek...

jak się wam nie podoba to co tu robicie ?
Wchodzicie żeby napisać ze wam nie pasuje ? - żenada

0 0
ID:12661

cyklista

Dla Szanownych malkontentów Anonima i Canona polecam godny uwagi Portal Społeczności Żydowskiej.Wystarczy tylko zamówić klawiature w języku hebrajskim.Po objęciu prezydentury przez P.Sikorskiego jidisz będzie drugim językiem urzędowym w Polsce.A zatem do dzieła Panowie.

0 0
ID:12662

pentel

anonim i Canon a moglibyście trochę rozwinąć ten wasz wywód bo tak bez żadnych argumentów to nie bardzo wiadomo o co wam chodzi, a może panowie to z konkurencji tak sobie tu zawitali ? Dla mnie jest ok choc jestem tu od niedawna

0 0
ID:12665

waldus

Mi i tatusiowi się podoba nawet Mariolka tu zagląda :) Odkąd założyli nam neta to codziennie tu zaglądamy,a jeśli chodzi o rozwój to chyba ty anonimie i canonie stoicie w miejscu....

0 0
ID:12666

jp

anonimie i canonie,strona będzie wtedy lepsza gdy nie będzie krytykować się pisiorów

0 0
ID:12671

szuja

Anonim a gdzie masz to pofałdowane?

0 0
ID:12673

EGOTEC

POPIERAM CYKLISTĘ

0 0
ID:12689

Marek

Powiedziec ze mi sie nie podoba to nie sztuka, a co Ty bys chciał, czego tu jeszcze nie ma, nie ma tylko cenzury a chyba o to chodzi zeby nie krytykowac Pisuaru, tu mozna kazdą partie skrytykowac ale trzeba miec podstawe ---a nie bo nie.

0 0
ID:12690


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA